Szent Vid kápolna Velem

Szent Vid kápolna Velem
Szent Vid kápolna VelemSzent Vid kápolna Velem
Szent Vid kápolna VelemSzent Vid kápolna Velem

Szent Vid kápolna Velem bemutatkozása

Az 589 méteres Szent Vid-hegy tetején álló kápolna a Kőszegi-hegység egyik legnépszerűbb kirándulóhelye. A templom Velem község felett magasodik, gyalog és autóval egyaránt könnyen megközelíthető. Gyönyörű erdei környezetben található, ahonnan a kilátás páratlan.

Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Ensana Thermal Sárvár

Szent Vid kápolna Velem vélemények

2055
Kihagyhatatlan 2022. május 23.a párjával járt itt
Amikor az általános iskola alsóbb osztályaiban ültem Szombathelyen a második emeleten és kinéztem az ablakon, pont ráláttam az Alpok magyarországi nyúlványaira, a zöld hegyekre, és jó időben egy kis fehér háromszög világított a hegyoldalból, az ott a Szent Vid kápolna.
Szent Vid kápolna Velem - Külső képSzent Vid kápolna Velem - BelsőSzent Vid kápolna Velem - Külső képSzent Vid kápolna Velem - Külső képSzent Vid kápolna Velem - EgyébSzent Vid kápolna Velem - EgyébSzent Vid kápolna Velem - EgyébSzent Vid kápolna Velem - Külső képSzent Vid kápolna Velem - Külső képSzent Vid kápolna Velem - Külső képSzent Vid kápolna Velem - EgyébSzent Vid kápolna Velem - EgyébSzent Vid kápolna Velem - Külső képSzent Vid kápolna Velem - Belső