Összességében csalódás

Kavics Grill Étterem VelenceKavics Grill Étterem Velence a térképen

Átlagos 2018. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 22.
A Kavics bisztró a ritka csalódásaim egyike. Az igazság az, hogy szimatra nagyjából be tudom lőni a helyeket, amikor leülök valahol megrendelem az ételt, elég nagy biztonsággal azt is tudom, hogy az milyen lesz. A Kavics nagyon jól indított. Eleve tudtam, hogy jóbarátom itt jókat evett korábban, jó volt a dizájn, udvarias a kiszolgálás, a látványkonyha is bíztató.
Kértem egy rillette-et, ami korrektre, élvezetesre sikeredett, jó volt hozzá a marinált zöldség is. A társam cigánypecsenyéje viszont nem felelt meg az elvárásoknak, a somlói is túl volt árazva s nem volt elég szaftos, nem volt élményszerű.
Egyenetlen a teljesítmény: a rillette 4 pont, a somlói 3, a cigánypecsenye 2. Az bizony csak 3 pontos átlag. Az külön nagyon zavart, hogy nem volt borsdaráló. Abszurd, hogy egy elit vendéglőben csak ipari borslisztet lehessen szórni az ételre. Kértem olívaolajat, vacak, pomace olaj volt, miközben potom pénzért lehet már extra szűzet kapni. A kenyér is gyatra minőségű ipari volt.
Ez van, 4-5 pontot reméltem, 3at sikerült adni.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Kavics Grill Étterem Velence - Étlap/itallapKavics Grill Étterem Velence - Étel/italKavics Grill Étterem Velence - Étel/italKavics Grill Étterem Velence - Étel/italKavics Grill Étterem Velence - Étel/italKavics Grill Étterem Velence - Külső képKavics Grill Étterem Velence - Külső kép
Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.