2481 Velence, Béke u.

Sanse Café & Restaurant Velence értékelése:

1. helyezett a 23 velencei étterem közül
97. helyezett Közép Dunántúlon - 826 étterem közül
Így is ismerheted: Velence Resort & Spa Étterme

étterem, kávézó - kávéház, szálláshely étterme

Sanse Café & Restaurant Velence képei

Szállások Velence városában
Wellness csomagok Velence városában

Sanse Café & Restaurant Velence vélemények

Debrecen

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel vendégei vagyunk ismét. Alapelv hogy teszteljük az éttermet abban az esetben ha külsős vendég is beeshet ide enni. Szintén alapelv,hogy a második napon hogy reálisabb legyen a kép. Az étterem most tágasnak tűnik,október eleje van,kint 12 fok és hétköznap. A teriték jól néz ki,pincérek sürögnek,a hosszu asztalon irgalmatlan mennyiségű étel.
Debrecen

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
A hotel vendégei vagyunk,bár továbbra sem szándékozom szállásokat értékelni,tény,hogy kellemes hely,szinvonalas családbarát hotel. Az étterem naponta kétszer kerül célkeresztbe,úgymint reggeli és vacsora. Az utóbbi hangsúlyosabb. A hotel 3 épületből áll,közel 200 szobával,ehhez képest,főleg főszezonban az étterem területe kicsi.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 16.
A Velence Resort & Spa főétterme semmi különös. Átlagos kinézet,átlagos személyzet és átlagos ételek, italok. Számomra kissé csalódás volt, mert a komplexum egyéb szolgáltatásai kiválóak. Az ételek külleme jó, de az ízük semmi különös! Bár amikor érkeztünk, egy csütörtöki napon, akkor lehet, hogy más volt a főszakács, akkor egy kis ízelítőt kaptunk a gasztronóbiából.

Legnépszerűbb csomagok Velencén és környékén
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.613,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Fresh Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, welless-részleg használattal, késői kijelentkezéssel Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Parti Panzió
Tata
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.26. - 2021.11.26.

Szállodák Velence környékén