DEndre: Barátságos, hangulatos kocsma totál kommersz kínálattal - Szent János Retro Szórakozóhely Velence

Szent János Retro Szórakozóhely Velence értékelése
7. helyezett a 23 velencei étterem közül

Barátságos, hangulatos kocsma totál kommersz kínálattal

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A Szent János szórakozóhely egy retro kocsma, ami a berendezését illeti: régi bakelitlemezek borítói és maguk a lemezek képezik a dekoráció nagy részét. Kedves kreol leányzó szolgál ki. Három kommersz csapolt sörük van, Staroprament, Stella Artois és Borsodi, a korsó 450-450 illetve 370.
Mi Staroprament ittunk, illetve társam itta, mert nekem még vezetnivalóm volt, így egy fél literes ásványvízre szorítkoztam. Bor csak Varga Ház bora, tömények nagyipariak. Főleg a borválaszték hiánya zavaró.
A kellemes beltér és a jó kiszolgálás miatt 4 pont egyébként jóindulattal is csak 3 lenne.

Ételek / Italok: Átlagos

2481 Velence
Fő u. 91.

Vélemények DEndre felhasználótól

2019. november 15.
A Guri Grand hangulatos kis hely, mely értelemszerűen a Guri nevű második vonalbeli kisüzemi főzdének a söreire épít. Az árak korrektek, a beltér szerethető, a falon karikatúrák és modern festmények. Hárman ültünk ide be egy április kocsmaturnénk alkalmával , s alapvetően jól éreztük magunkat....

2019. november 15.
A La Perle Noir régóta listán van, a nemrégiben sikerült végre meglátogatni. Nagyon jó volt a déli menü, öt fogást ettünk összesen, adnak hozzá még egy pohár bort vagy egy limonádét is. Szépen kidolgozott tányérjaik vannak, jók az ízek és az állagok. Aznap a turbolya volt a slágerfűszer, azt...

2019. november 15.
A Gatto Machiatotol többet vártam, főként a kiszolgálás szakszerűségének és lelkességének tekintetében. De ha ezt nem is kaptam meg, alapvetően jó élmény volt a hely. A pultos hölgyet el lehetne küldeni egy italismereti kurzusra, kérdéseinkre nem tudott válaszolni. Viszont igyekezett, amit...