DEndre: Jó kis kávézó nagyon kedves kiszolgálással - Toscana Café - Velence Korzó Velence

Toscana Café - Velence Korzó Velence értékelése
6. helyezett a 23 velencei étterem közül

Jó kis kávézó nagyon kedves kiszolgálással

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A Toscana kávézó a velencei passzázs keretén belül működik, hangulatos kis hely, nagyon kedves kiszolgálással. Ittunk egy teát (350) meg egy capuccinot (450). Értékeltem, hogy a teához volt méz és citrom, ami alap lenne, de hát sajnos sokfelé nem tekintik ezt annak. A sörök kommerszek (Staro – Löwen – Borsodi, 380 és 650 között palackja, csapolva Staro és meggysör, 700 és 990 – ami nem kevés.) Tartamnak nyolcféle nem kiemelkedő olasz bort, ezek zömét kimérik decire is, 400 ft körüli áron. Halvány 4 pont, amit inkább a hangulat és a kiszolgálás alapoz meg, nem az italválaszték. A kávé jó-átlagos volt.

Ételek / Italok: Átlagos

2481 Velence
Tópart u. 47.

Vélemények DEndre felhasználótól

2019. november 15.
A Guri Grand hangulatos kis hely, mely értelemszerűen a Guri nevű második vonalbeli kisüzemi főzdének a söreire épít. Az árak korrektek, a beltér szerethető, a falon karikatúrák és modern festmények. Hárman ültünk ide be egy április kocsmaturnénk alkalmával , s alapvetően jól éreztük magunkat....

2019. november 15.
A La Perle Noir régóta listán van, a nemrégiben sikerült végre meglátogatni. Nagyon jó volt a déli menü, öt fogást ettünk összesen, adnak hozzá még egy pohár bort vagy egy limonádét is. Szépen kidolgozott tányérjaik vannak, jók az ízek és az állagok. Aznap a turbolya volt a slágerfűszer, azt...

2019. november 15.
A Gatto Machiatotol többet vártam, főként a kiszolgálás szakszerűségének és lelkességének tekintetében. De ha ezt nem is kaptam meg, alapvetően jó élmény volt a hely. A pultos hölgyet el lehetne küldeni egy italismereti kurzusra, kérdéseinkre nem tudott válaszolni. Viszont igyekezett, amit...