akirea: Kint és bent igazi élmény bombát kaptunk! - Hotel Velence Resort & Spa Velence

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Őszi akciók >>  |  Nyaralás >>  |  Karácsony >>  |  Szilveszter >>

Hotel Velence Resort & Spa Velence értékelése
1. helyezett a 8 velencei szállás közül

Kint és bent igazi élmény bombát kaptunk!

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Velence a magyar Velence egy egész városnyi terület élmény elemekkel fűszerezve medencék tömkelege, a tavon a szél tombolt és a nagy üvegtáblákon át a jakuzziból néztük a szörfösöket akik kimerészkedtek a nyílt vízre! Kint is bent is színes naplózó ágyak sorakoznak mindenki talál kedvére valót.Az öltözök illemhelyek tiszták tágasak jól felszereltek.Gyerekeknek a kinti játszótér biztonságos és sok játék elemet kínál.Az étteremben étlapról iilletve svédasztalról is lehet választani ízletes finom falatok az előételektől a desszertekig,levesek,húsok köretek saláták,8 fajta desszert sütemények,pohár krém.Amint negatívumként említenék meg az hogy az élményelemekre várni kell és nincs kiírva sehol hogy mennyi percenként indítják el,és melyiket! A vizitornás lányok kitettek magukért jól megmozgatták óránként a vendégsereget! Köszönöm Visszamegyünk!

Szeretnéd követni akirea felhasználót?    Igen

Hotel Velence Resort & Spa Velence
2481 Velence
Béke u. 4481/G hrsz.

2017. augusztus 16.
Idén már harmadszor térünk ide vissza a családommal. Kellemes hely, figyelmes személyzettel! A gyerekek számára rengeteg animációs program áll rendelkezésre - minden hétnek más témájú, tematikájú programjaival találkoztunk. Gyerekbarát szálloda miatt nem érdemes ennél messzebbre utazni! Az...

2017. augusztus 15.
Most elöször nyaraltunk a Velencei tónál, a hotel nagyon jó helyen van, nagy plussz hogy van benti medence is. A hotel szép volt, a személyzet kedves, segítökész. Az ételek választékosak, sok ínyencséggel. A fürdö része is szuper, sok medence, szauna. Biztosan visszatérünk még ide és ajánljuk...

2017. augusztus 14.
Visszajáró vendégek vagyunk, de a nyári főszezonban most voltunk először.....de tuti nem utoljára! Rengeteg program gyerekeknek, medence minden korosztálynak, játszószoba, több szintes ugráló.....jó animátorok! A legmelegebb hetet fogtuk ki szerintem a nyáron, így nagyon jól jött a fedett, de az...

Hotel Velence Resort & Spa, Velence kiemelt csomagajánlatai
 - Hétköznapi szieszta (3 éjszaka)
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, ajándék pohár borral vagy limonádéval, kávé- és tea bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-27 - 2017-12-22
 - A nyár csak tűnő emlék (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-27 - 2017-10-27
 - Éden a tóparton (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 26.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőbekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, késői kijelentkezéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-27 - 2017-12-23