Hotel Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Hotel Velence Resort & Spa Velence
1. helyezett Velence

2481 Velence, Béke u. 4481/G hrsz.

Hotel Velence Resort & Spa Velence a térképen

Hotel Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 8 velencei szállás közül
17. helyezett Közép Dunántúlon - 355 szállás közül

Hotel Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hotel Velence Resort & Spa Velence képei

Hotel Velence Resort & Spa Velence

Hotel Velence Resort & Spa Velence vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Idén már harmadszor térünk ide vissza a családommal. Kellemes hely, figyelmes személyzettel! A gyerekek számára rengeteg animációs program áll rendelkezésre - minden hétnek más témájú, tematikájú programjaival találkoztunk. Gyerekbarát szálloda miatt nem érdemes ennél messzebbre utazni! Az ételek-italok minősége kiváló! Az apartmanok jól felszereltek, kényelmesek.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Most elöször nyaraltunk a Velencei tónál, a hotel nagyon jó helyen van, nagy plussz hogy van benti medence is. A hotel szép volt, a személyzet kedves, segítökész. Az ételek választékosak, sok ínyencséggel. A fürdö része is szuper, sok medence, szauna. Biztosan visszatérünk még ide és ajánljuk ismerösöknek is.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Visszajáró vendégek vagyunk, de a nyári főszezonban most voltunk először. . . . . de tuti nem utoljára! Rengeteg program gyerekeknek, medence minden korosztálynak, játszószoba, több szintes ugráló. . . . . jó animátorok! A legmelegebb hetet fogtuk ki szerintem a nyáron, így nagyon jól jött a fedett, de az oldala nyitott medence. . . .

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Velence a magyar Velence egy egész városnyi terület élmény elemekkel fűszerezve medencék tömkelege, a tavon a szél tombolt és a nagy üvegtáblákon át a jakuzziból néztük a szörfösöket akik kimerészkedtek a nyílt vízre! Kint is bent is színes naplózó ágyak sorakoznak mindenki talál kedvére valót. Az öltözök illemhelyek tiszták tágasak jól felszereltek.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
A szálloda és a környezete csodálatos helyen van,pár perces sétára a homokos strandtól. A szobák tágasak, kényelmesek, teljesen felszereltek, klímával, sikkepernős tv-vel vannak ellátva, erkély tartozik hozzájuk, ami a tóra néz. Az ellátás isteni! Házias ételek, nem műanyagízű sütik! A wellness részleg tiszta, szép és van termál víz.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Családomtól meglepetésként kaptam ezt a hétvégét egy ezidáig még fel nem fedezett szállodába. Nagyon ügyesen úgy oldották meg, hogy mindenkinek a tóra nézzen a szobája, ugyanis az épületek élükkel néznek a Velencei tó felé. A kilátás este még csodálatosabb. A wellness részleg minden igényt kielégít - szükség is volt rá, mert a borongós hétvégén nem volt módunk a tóban fürödni.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
Nagyszerű 3 napot töltöttünk itt 13 hónapos kisbabával. A helyszín tökéletes, a gyerek szórakozási lehetőségei kimeríthetetlenek voltak, pedig csak 13 hónapos, nagyobb gyerekek még jobban élvezik, vissza fogunk jönni ide még. Étkezés rendben, bár a svédasztalos megoldásnál néha nagy a tolongás. Wellness részlegre semmi panasz, minden van ami kell.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 16.
Aki szereti a kényeztetést és a finom, változatos és bőséges ellátást, annak ide érdemes eljönnie. Közel a vízpart, remek kirándulási lehetőségek közel és távol. A nyugodt kikapcsolódás garantált. A szállóvendégeknek plusz szolgáltatásként ingyenes kishajózás és kastélylátogatás. A szobánkban a wifi nem működött, és a televízió készülék folyamatosan zúgott.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Párommal 3 éjszakát töltöttünk a hotelban. Eddigi legjobb sőt egyszerűen csodálatos kirándulasunk volt. Az ellátás és az egész környezet csodás, az ételek nagyon finomak és változatosak. A wellnes rész fantasztikus. Biztos vagyok benne hogy visszatérünk még ide.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
Minden nagyon szuper volt.Vegetáriánus ételt is találtam magamnak. Tisztaság rendben.Személyzet is kedves segítőkész volt mindenben annak ellenére ,hogy szinte telt ház volt. Nagyon jól éreztük ismét itt magunkat.Köszönet érte.

Velence
Akár 1 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek- sport- és szórakoztató programokkal, késői kijelentkezéssel, internet elérhetőséggel
2017.09.02. - 2017.12.17.
Velence
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, ajándék pohár borral vagy limonádéval, kávé- és tea bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2017.12.22.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2-4 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, meseszínházzal, szaunaszeánsszal, ingyenes fogászati állapotfelméréssel, töklámpás faragással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.27. - 2017.11.06.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szolárium és szauna használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.09.01. - 2017.12.20.
Simon Panzió
Agárd
Akár 1 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg, fitneszterem, sportpályák használatával, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.30. - 2018.01.02.
Fried Kastély Szálloda és Étterem
Simontornya
4 nap/3 éjszaka 26.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri ünnepi vacsorával és műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, borospince-látogatással, programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Best Western Plus Lakeside Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.125 - 14.700,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna-világ és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.12.29.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, gyermekprogramokkal, csónakázási és horgászási lehetőséggel,
2017.08.15. - 2017.12.22.
Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2017.10.27.

Szállodák Velence környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Legjobb ár (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Szilveszter egy mesebeli kastélyban (min. 3 éj)

VelenceX