Hotel Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Hotel Velence Resort & Spa Velence
1. helyezett Velence

2481 Velence, Béke u. 4481/G hrsz.

Hotel Velence Resort & Spa Velence a térképen

Hotel Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 9 velencei szállás közül
9. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Hotel Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hotel Velence Resort & Spa Velence képei

Hotel Velence Resort & Spa Velence

Hotel Velence Resort & Spa Velence vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában, elégedettek voltunk. Kiemelném a reggeli és vacsora választékát: messzemenően kiemelkedő. Hétvégén voltunk, nagyon sokan voltak a wellnessben, ez kicsit zavaró volt.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 5.
Nagyon jól éreztük magunkat!Nagyon szuperek voltak a gyerekprogramok, a Dzsungel-ház és a Játéksziget.A fürdőben a gyerekmedencék is ideálisak voltak a 2 éves kislányunknak, jó volt, hogy mi is tudtunk vele együtt benne fürdeni. A reggeli és a vacsora is bőséges, választékos volt. Kisgyermekes családoknak ideális kikapcsolódás!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Nagyon szimpatikusnak találtam, hogy feltüntetik jól láthatóan az ételek mellé, hogy mit ehetnek a különböző emésztési problémákkal küzdők. Bőséges a választék a svédasztalon és változatos. Udvarias a személyzet és a wellness részleg is tiszta és nagy. Elhatároztuk, hogy visszajövünk az unokáinkkal is, mert úgy láttuk, hogy a gyerekek számára is élvezetesek és sokszínűek a programok.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Nagyon elégedettek voltunk a szálloda felszereltségével, tisztaságával. A személyzet nagyon kedves, barátságos, segítőkészek! A wellness részleg nagyon szuper! Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a szállodát!

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobát du 3 órától lehetett elfoglalni, mi 4 óra után érkeztünk és meglepődve tapasztaltuk, hogy nincs pótágy bekészítve és a 3. személyre a törölközők is hiányoznak. Egyből szóltunk a recepción, ahol azonnali intézkedést ígértek, ennek ellenére 1,5 óra telt el, mire igazán birtokba tudtuk venni a szobát. Nyilván törölköző híján addig a wellnesst sem tudtuk használni.
Válasz az értékelésre - 2018. december 13.
Tisztelt Dömötör Csilla!
Őszintén sajnáljuk, hogy kellemetlen élményekkel távoztak szállodánkból, elnézést kérünk, amennyiben a bekészítésnél hibáztunk és nem volt meg a megfelelő számú köntös és törölköző, valamint a pótágy. Sajnálatos, hogy a vacsora alkalmával nem értek oda Önökhöz a felszolgálók, elnézést kérünk érte, megértjük, hogy ez nem elfogadható.

2017. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kimondottan jól sikerült csapatépítő hétvégét töltöttünk itt. A szálloda minden igényünket kielégített. A szobák tiszták rendezettek és kényelmesek voltak. Az étteremben nem jelentett gondot, hogy egy asztalhoz ültessenek bennünket, pedig 12-en voltunk. A személyzet figyelmes és kedves volt. Az ételek finomak és változatosak voltak, folyamatosan érkezett az utánpótlás.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
A gyerekbarát színvonal tetszett. A gyerekágyat előre be lehetne készíteni a szobába. Ez nálunk nem történt meg. A tisztaság lehetne jobb. Szerintem növelni kellene a személyzet létszámát. Már jártunk ott korábban, ahhoz képest a színvonal szerintem csökkent.
Válasz az értékelésre - 2018. október 9.
Tisztelt Szabó Zoltánné!
Köszönjük észrevételeit, amelyeket továbbítottunk az illetékes vezetőknek. Kollégáink – amennyiben Önök ezt a foglalásnál jelzik – bekészítik a babaágyat, illetve pótágyat. Ha ez a jelzés ellenére nem történt meg, akkor szíves elnézését kérjük. Bízunk benne, hogy legközelebbi itt tartózkodásánál ezzel a problémával nem fognak szembesülni.
Bársony Péter (Hotel Velence Resort & Spa)

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Lakosztályt foglaltunk, de le kellett cserélni, mert koszos volt, és mint lakosztály csak méretében felelt meg ennek a fogalomnak. Csalódás volt. A wellnes tisztasága sem volt megfelelő, különösen a kinti medencéknél. Az ételek rendben voltak reggelinél és vacsoránál is.
Válasz az értékelésre - 2018. október 2.
Tisztelt K. Valéria!
Köszönjük észrevételét, amelyet továbbítottunk a takarításért felelős részlegvezetőnknek. Sajnáljuk, hogy lakosztályunk és wellness részlegünk tisztasága miatt csalódottan távoztak. Számunkra kiemelten fontos vendégeink véleménye, így biztosíthatjuk, hogy legközelebbi itt tartózkodásuk alkalmával nem fognak az említett problémákkal találkozni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte

Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Hatalmas komplexum,de hamar kiismertük magunkat benne. Logikusan van felépítve, kialakítva. Egy negatív dolgot mondanék az elhelyezkedésével kapcsolatban: gyakorlatilag nincs kitáblázva, hogy merre található a szálloda. Láttuk az útról, de ott volt köztünk a vasúti sín és fogalmunk sem volt róla, hol tudunk átmenni.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Lányommal egy napot töltöttünk a fürdő részben szokásos éves névnapozásunk alkalmából. A fürdő szolgáltatásai a szokásos "spa" minőséget nyújtják. Délben befizettünk korlátlan ebédre a szálloda éttermébe. Levesek, előételek, saláták, hal és vadétel, klasszikus magyar ételek, gyümölcsök sora, finom apró desszertek, mindebből korlátlanul.

Velence
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyerekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.03.23-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna rituálékkal, választható programokkal, fürdőköpeny és szauna törölköző használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.10-ig
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 22.050 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Hotel Magyar Király
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 3.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Velence
3-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, spagetti ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig

Szállodák Velence környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Kristály Imperial Hotel Tata
Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Tavaszi Ébredés a Birtokon! (min. 2 éj)
Tavaszi zsongás (min. 2 éj)
Augusztus 20.

VelenceX