Hotel Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Hotel Velence Resort & Spa Velence
1. helyezett Velence

2481 Velence, Béke u. 4481/G hrsz.

Hotel Velence Resort & Spa Velence a térképen

Hotel Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 9 velencei szállás közül
9. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Hotel Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hotel Velence Resort & Spa Velence képei

Hotel Velence Resort & Spa Velence

Hotel Velence Resort & Spa Velence vélemények

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Elégedettek voltunk a szállással. A gyerekek számára remek helyszín, nagyon tetszett a játszóház, nagyon kedvesek voltak az animátorok, remek programokkal várták a gyerekeket. A wellness fürdő kicsit zsúfolt volt(ünnepi hétvége), de kellemes. Az ételválaszték bőséges volt a félpanzió keretében.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában, elégedettek voltunk. Kiemelném a reggeli és vacsora választékát: messzemenően kiemelkedő. Hétvégén voltunk, nagyon sokan voltak a wellnessben, ez kicsit zavaró volt.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 5.
Nagyon jól éreztük magunkat!Nagyon szuperek voltak a gyerekprogramok, a Dzsungel-ház és a Játéksziget.A fürdőben a gyerekmedencék is ideálisak voltak a 2 éves kislányunknak, jó volt, hogy mi is tudtunk vele együtt benne fürdeni. A reggeli és a vacsora is bőséges, választékos volt. Kisgyermekes családoknak ideális kikapcsolódás!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Nagyon szimpatikusnak találtam, hogy feltüntetik jól láthatóan az ételek mellé, hogy mit ehetnek a különböző emésztési problémákkal küzdők. Bőséges a választék a svédasztalon és változatos. Udvarias a személyzet és a wellness részleg is tiszta és nagy. Elhatároztuk, hogy visszajövünk az unokáinkkal is, mert úgy láttuk, hogy a gyerekek számára is élvezetesek és sokszínűek a programok.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Nagyon elégedettek voltunk a szálloda felszereltségével, tisztaságával. A személyzet nagyon kedves, barátságos, segítőkészek! A wellness részleg nagyon szuper! Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a szállodát!

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobát du 3 órától lehetett elfoglalni, mi 4 óra után érkeztünk és meglepődve tapasztaltuk, hogy nincs pótágy bekészítve és a 3. személyre a törölközők is hiányoznak. Egyből szóltunk a recepción, ahol azonnali intézkedést ígértek, ennek ellenére 1,5 óra telt el, mire igazán birtokba tudtuk venni a szobát. Nyilván törölköző híján addig a wellnesst sem tudtuk használni.
Válasz az értékelésre - 2018. december 13.
Tisztelt Dömötör Csilla!
Őszintén sajnáljuk, hogy kellemetlen élményekkel távoztak szállodánkból, elnézést kérünk, amennyiben a bekészítésnél hibáztunk és nem volt meg a megfelelő számú köntös és törölköző, valamint a pótágy. Sajnálatos, hogy a vacsora alkalmával nem értek oda Önökhöz a felszolgálók, elnézést kérünk érte, megértjük, hogy ez nem elfogadható.

2017. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kimondottan jól sikerült csapatépítő hétvégét töltöttünk itt. A szálloda minden igényünket kielégített. A szobák tiszták rendezettek és kényelmesek voltak. Az étteremben nem jelentett gondot, hogy egy asztalhoz ültessenek bennünket, pedig 12-en voltunk. A személyzet figyelmes és kedves volt. Az ételek finomak és változatosak voltak, folyamatosan érkezett az utánpótlás.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
A gyerekbarát színvonal tetszett. A gyerekágyat előre be lehetne készíteni a szobába. Ez nálunk nem történt meg. A tisztaság lehetne jobb. Szerintem növelni kellene a személyzet létszámát. Már jártunk ott korábban, ahhoz képest a színvonal szerintem csökkent.
Válasz az értékelésre - 2018. október 9.
Tisztelt Szabó Zoltánné!
Köszönjük észrevételeit, amelyeket továbbítottunk az illetékes vezetőknek. Kollégáink – amennyiben Önök ezt a foglalásnál jelzik – bekészítik a babaágyat, illetve pótágyat. Ha ez a jelzés ellenére nem történt meg, akkor szíves elnézését kérjük. Bízunk benne, hogy legközelebbi itt tartózkodásánál ezzel a problémával nem fognak szembesülni.
Bársony Péter (Hotel Velence Resort & Spa)

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Lakosztályt foglaltunk, de le kellett cserélni, mert koszos volt, és mint lakosztály csak méretében felelt meg ennek a fogalomnak. Csalódás volt. A wellnes tisztasága sem volt megfelelő, különösen a kinti medencéknél. Az ételek rendben voltak reggelinél és vacsoránál is.
Válasz az értékelésre - 2018. október 2.
Tisztelt K. Valéria!
Köszönjük észrevételét, amelyet továbbítottunk a takarításért felelős részlegvezetőnknek. Sajnáljuk, hogy lakosztályunk és wellness részlegünk tisztasága miatt csalódottan távoztak. Számunkra kiemelten fontos vendégeink véleménye, így biztosíthatjuk, hogy legközelebbi itt tartózkodásuk alkalmával nem fognak az említett problémákkal találkozni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte

Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Hatalmas komplexum,de hamar kiismertük magunkat benne. Logikusan van felépítve, kialakítva. Egy negatív dolgot mondanék az elhelyezkedésével kapcsolatban: gyakorlatilag nincs kitáblázva, hogy merre található a szálloda. Láttuk az útról, de ott volt köztünk a vasúti sín és fogalmunk sem volt róla, hol tudunk átmenni.

Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.07.07. - 2019.08.25.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 11.147 - 24.334,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Hotel Vadászkürt
2019.05.01. - 2019.07.14.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.07.19-ig
Telekom Hotel
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 20.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.04.22-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Velence
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, masszázzsal, gyermekprogramokkal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig

Szállodák Velence környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Kristály Imperial Hotel Tata
Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Egész évben birtok élmény, ajándék masszázskuponnal (min. 2 éj)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)

VelenceX