Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
174 fotó

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

249 vendég értékelése alapján

4,5Kényelem
4,6Szolgáltatás
4,5Étkezés
4,8Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
64.399 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2021. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Ez a hely a kisgyerekes családoknak a legideálisabb szállodája. Kiváló ételek, luxus körülmények, remek wellness.
5Ár / érték arány
Átlagos 2020. október 13.a párjával járt itt
Mondhatnám, számomra csalódás volt. Maga a szálloda kívülről és a recepciós rész impozáns. Mi a főépületben kaptunk szobát, az első emeleten. Én úgy gondolom, hogy egy 4 csillagos szállodában, ne legyen a szobák falánál a folyosón, málló festék, salétrom. Elviselhetetlenül kényelmetlen, és recsegős nyekergős ágy, a műbőr fejtámláról málló festék.
4Tisztaság
2Ár / érték arány
3Kényelem
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2020. február 23.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk a hotelben és kicsit tartottunk tőle a számunkra szokatlan mérete miatt. Pénteken, szombaton már közel négyszáz vendég volt, ha jó információt kaptunk. Hamar beláttuk, hogy ez egyáltalán nem volt zavaró, ugyanis minden hibátlanul szervezetten működött, recepció, parkolás, extra szolgáltatások igénybe vétele, étkezés.
5Ár / érték arány
Kiváló 2020. január 26.a párjával járt itt
Már szálltunk itt meg régebben és ezért választottam ezt szállást a nejemnek szülinapi ajándéknak . Nem csalódtunk,ugyan olyan szinvonalat kaptunk,mint régebben. Köszönjük !
3Ár / érték arány
Gyenge 2020. január 6.gyerekekkel járt itt
Az unokáimmal szerettem volna eltölteni pár napot egy gyerekbarát szálláshelyen. /3és 7 évesek/. A szobánk 2 különálló és 1 db pótággyal volt berendezve. Az ágyak kopott műbőr borítással,rendkívül kényelmetlen keskeny matraccal voltak ellátva,a párna szivacsdarabkákkal volt bélelve a takaró nehéz.
3Személyzet
4Tisztaság
3Ár / érték arány
1Kényelem
3Szolgáltatások
Kiváló 2019. december 30.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus a szemelyzet, a valtozatos programokkal jol le lehet foglalni a gyerekeket. A wellness es uszoda pedig egyenesen szuper! A szauna szeansz kotelezo! Mindent koszonunk
4Kényelem
Kiváló 2019. november 24.a párjával járt itt
Évente legalább egyszer mindig eljövünk, most sem hagytuk ki, nagyon jó volt az ellátás, a reggeli és a vacsora is bőséges, változatos. A sze- mélyzet udvarias, segítőkész, a wellness tiszta a víz hőfok jó, sajnos a fenti gyógymedencéket éppen karbantartás miatt nem lehetett használni, és a lenti gyógymedence néha zsúfolt volt.
4Elhelyezkedés
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 58 városban járt márNépszerű író - 48 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. november 11.kollégákkal járt itt
Többször voltunk már itt, most konferencián. Előnye a tóparti fekvésén kívül Budapest közelsége. legjobban a fürdője tetszik, idősebb korosztálynak is kellemes, gyógymedencékben is élményelemek, a fenti medencékből panoráma. Igen finomak voltak az ételek minden napszakban, reggelire is nagy választék, gyors utántöltés.
4Kényelem
5Elhelyezkedés
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 6.a párjával járt itt
Szuperlatívuszokat tudok csak írni, minden tökéletes volt. A személyzet előzékeny és segítőkész. A szoba maximálisan felszerelt, nagyon szép a kilátás a tóra. A szállodában minden megtalálható, ami a pár napos kikapcsolódáshoz kell. Számtalan medence és wellness-szolgáltatás, a gyerekeknek játszóház és animációs programok.
Itt fényképeztem:
Velence Resort & Spa Velence - SzobákVelence Resort & Spa Velence - EgyébVelence Resort & Spa Velence - Szórakozás/SportVelence Resort & Spa Velence - Külső kép
Még több kép (1 db) >>
Kiváló 2019. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon tetszett, a személyzet és az animátorok nagyon barátságosak, a gyerekeink is szerették őket. A szieszta ebéd nem volt megnyerő, egyrészt mert csípős tészta volt meg halas, ami nem jön be a gyerekeknek. Szerintem ez kissé összecsapott volt. Ha darás tészta vagy mákos tészta lett volna, az jobban megfelelt volna részünkre és másoknak is.
249 értékelés / 25 oldalon
Velence Resort & Spa Velence a térképen
2481 VelenceBéke u. 57.
+36 22 589910, +36 22 589923
Wellness szolgáltatások
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • bioszauna
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár • bisztró
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink