Hotel Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Hotel Velence Resort & Spa Velence
1. helyezett Velence

2481 Velence, Béke u. 4481/G hrsz.

Hotel Velence Resort & Spa Velence a térképen

Hotel Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 8 velencei szállás közül
18. helyezett Közép Dunántúlon - 357 szállás közül

Hotel Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hotel Velence Resort & Spa Velence képei

Hotel Velence Resort & Spa Velence

Hotel Velence Resort & Spa Velence vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
Már nem is számoljuk, hányadjára járunk ide (2013 óta minden évben többször is, kisebb-nagyobb családdal). Az Okok: kedves és segítőkész személyzet, sokoldalú és finom konyha (finnyás gyerekeink is mindig találnak kedvükre való ételt), hatalmas wellness-részleg, szép és tiszta szobák, ár/érték arányban nem drága ár, abszolút 100%-ban gyerekbarát (és Nagyszülőknek is tökéletes).

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 30.
Másodszor jártunk a hotelban! Az érkezéstől az elutazásig minden tökéletes volt! Az animátorok gyerekekhez való hozzáállása, a személyzet kedvessége, a reggeli büfèasztal vàltozatossàga , vacsoráé szintén, a szobák tisztasàga , a fürdő stb a mi igényeinket teljesen kielègitette! Biztos, hogy ajánlani fogom a szállodát ismerősi körben is!

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26.
Fantasztikus hely, kényelmes szobák, segítőkész és udvarias személyzet. Igazi négycsillagos élmény az egész család számára. Bőséges reggeli és vacsora, kinti és benti medencék. A szeptemberi, kissé borongós időjárás ellenére nagyon jól éreztük magunkat. Nem tartozik az olcsó szállãshelyek közé, de bármikor visszamennénk.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Nagyon kellemes hétköznapokat töltöttünk a szállodában, mindennel elégedettek voltunk. Segítőkész személyzet, kiváló kiszolgálás és ételek az étteremben, nagy és minden igényt kielégítő wellness részleg. Egyetlen apró hiba: a szobánkban a szőnyeg elég csúnyán foltos volt több helyen. Máskor is szeretnénk még eljönni a barátainkkal.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14.
Egy gyönyörű környezetben nagyon kellemes napokat töltöttünk el a szállodában.
Udvarias, intelligens személyzettel találkoztunk. A tisztaság kifogástalan,finom ételek.
Összességében igényességgel tudnám jellemezni a szolgáltatást. Mindenkinek szívesen ajánlanám.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Idén már harmadszor térünk ide vissza a családommal. Kellemes hely, figyelmes személyzettel! A gyerekek számára rengeteg animációs program áll rendelkezésre - minden hétnek más témájú, tematikájú programjaival találkoztunk. Gyerekbarát szálloda miatt nem érdemes ennél messzebbre utazni! Az ételek-italok minősége kiváló! Az apartmanok jól felszereltek, kényelmesek.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Most elöször nyaraltunk a Velencei tónál, a hotel nagyon jó helyen van, nagy plussz hogy van benti medence is. A hotel szép volt, a személyzet kedves, segítökész. Az ételek választékosak, sok ínyencséggel. A fürdö része is szuper, sok medence, szauna. Biztosan visszatérünk még ide és ajánljuk ismerösöknek is.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Visszajáró vendégek vagyunk, de a nyári főszezonban most voltunk először. . . . . de tuti nem utoljára! Rengeteg program gyerekeknek, medence minden korosztálynak, játszószoba, több szintes ugráló. . . . . jó animátorok! A legmelegebb hetet fogtuk ki szerintem a nyáron, így nagyon jól jött a fedett, de az oldala nyitott medence. . . .

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Velence a magyar Velence egy egész városnyi terület élmény elemekkel fűszerezve medencék tömkelege, a tavon a szél tombolt és a nagy üvegtáblákon át a jakuzziból néztük a szörfösöket akik kimerészkedtek a nyílt vízre! Kint is bent is színes naplózó ágyak sorakoznak mindenki talál kedvére valót. Az öltözök illemhelyek tiszták tágasak jól felszereltek.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
A szálloda és a környezete csodálatos helyen van,pár perces sétára a homokos strandtól. A szobák tágasak, kényelmesek, teljesen felszereltek, klímával, sikkepernős tv-vel vannak ellátva, erkély tartozik hozzájuk, ami a tóra néz. Az ellátás isteni! Házias ételek, nem műanyagízű sütik! A wellness részleg tiszta, szép és van termál víz.

Velence
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi party-val, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, családi és gyermek programokkal, játszóház használattal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.12.23. - 2017.12.29.
Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tea- és kávé bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2017.12.23.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszterkor gálavacsorával és korlátlan italfogyasztással, wellness részleg használattal, masszázskedvezménnyel, ingyenes fogászati állapot felméréssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyerekeknek lovaglással, gyermek játszóházzal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.13. - 2017.12.17.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.12.22.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2-4 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport- és szabadidős szolgáltatásokkal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.31.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.03.10.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 17.295,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsora korlátlan italfogyasztással, éjféli menüvel, ünnepi programokkal, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.30. - 2018.01.01.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, masszázs kuponnal, szauna ceremóniával, parkolással
2017.09.01. - 2017.11.30.
Aquaworld Resort
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, ajándék pezsgővel
2017.03.01. - 2017.12.28.
Velence
3 nap/2 éjszaka 29.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi party-val, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, családi és gyermek programokkal, játszóház használattal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.12.23. - 2017.12.29.

Szállodák Velence környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Karácsony az Abacus Hotelben (min. 3 éj)

VelenceX