Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
2481 Velence, Béke u. 57.

Velence Resort & Spa Velence a térképen

Velence Resort & Spa Velence értékelése:

2. helyezett a 9 velencei szállás közül
14. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Velence Resort & Spa Velence képei

Velence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 24.
Évente legalább egyszer mindig eljövünk, most sem hagytuk ki, nagyon jó volt az ellátás, a reggeli és a vacsora is bőséges, változatos. A sze- mélyzet udvarias, segítőkész, a wellness tiszta a víz hőfok jó, sajnos a fenti gyógymedencéket éppen karbantartás miatt nem lehetett használni, és a lenti gyógymedence néha zsúfolt volt.

Kyra TOP szállásértékelő
2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Többször voltunk már itt, most konferencián. Előnye a tóparti fekvésén kívül Budapest közelsége. legjobban a fürdője tetszik, idősebb korosztálynak is kellemes, gyógymedencékben is élményelemek, a fenti medencékből panoráma. Igen finomak voltak az ételek minden napszakban, reggelire is nagy választék, gyors utántöltés.

gyanikó TOP étteremértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Szuperlatívuszokat tudok csak írni, minden tökéletes volt. A személyzet előzékeny és segítőkész. A szoba maximálisan felszerelt, nagyon szép a kilátás a tóra. A szállodában minden megtalálható, ami a pár napos kikapcsolódáshoz kell. Számtalan medence és wellness-szolgáltatás, a gyerekeknek játszóház és animációs programok.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
A szálloda nagyon tetszett, a személyzet és az animátorok nagyon barátságosak, a gyerekeink is szerették őket. A szieszta ebéd nem volt megnyerő, egyrészt mert csípős tészta volt meg halas, ami nem jön be a gyerekeknek. Szerintem ez kissé összecsapott volt. Ha darás tészta vagy mákos tészta lett volna, az jobban megfelelt volna részünkre és másoknak is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Csodálatos környezet, kiváló elhelyezés és nagyon kedves kiszolgálás, segitőkész alkalmazottak. Nagyon jó éreztük magunkat. Jövőre, ha egészségünk engedi, ujra megyünk, de egy hétre. Köszönjük
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Kellemes 4 napot töltöttünk ebben a fantasztikus szállóban. Itt rengeteg program csalogatott, közösségépítés valósult meg. A vendégek, a személyzet egymáshoz nagyon előzékenyek, kedvesek, mosolygósak voltak. A szállóban élet volt, a pici babák néha méltatlankodtak, de ha többször jönnek megszokják a luxust.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
2019 04. 25-2019. 04. 29. -ig volt szerencsénk itt tartózkodnunk. Szerencsénkre megúsztuk az esőt hellyel-közzel. Az ételek finomak voltak és a személyzet nagyon barátságos volt és igyekeztek mindig tölteni az üresedő finomságokat. A szoba tágas és tiszta volt, az ágy viszont nem volt kényelmes sajnos. Nagyon családbarát, már amennyire ezt egy jelen esetben kívül álló meg tudja ítélni.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Nagyon szuper hosszú hétvégét sikerült eltöltenünk 2 lányunkkal és a férjemmel. Szerencsére nagyon szép időt fogtunk ki arra a hétvégére, így maximálisan ki tudtuk használni a kinti medencék adta lehetőségeket is. A szoba egészen tágas, modern, a matracok kényelmesek és a lányoknak berakott pótágyak is végre normális minőségűek.

Böbike baba TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Négy napot voltunk a szállodában, nagyon szép környezetben. Remek wellness részege van a szállodának, az csak plusz, hogy rálátással a Velencei tóra. Májusban voltunk, nem volt zsúfoltság. Mivel zárt folyosón lehet megközelíteni a wellness részleget, így nem zavart bennünket az eső sem. Az apartman felszerelése maximálisan kielégítette az igényeinket.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 4.
Kellemes hely akár párosan, de leginkább családostul. Nagyon jó a gyermekanimáció, így a szülők nyugodtan pihenhetnek. A termálmedencéje nem olyan jó, mint pl. Hévizen, de szép a kilátás a tóra. Ideális hely a környék felfedezésére. Csomagunk a déli étkezést is tartalmazta, ami nagyon vonzó számunkra.

Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
Velence
3-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, gyermekprogrammal, wellness-részleg és sportpálya használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 13.752,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, választható programmal, szauna és szolárium használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.08-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 13.121 - 29.065,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.01.26-ig
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, lovaskocsizással, gyermekek részére lovaglással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Velence
4 nap/3 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyerekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Velence környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
2 éjszakás ár
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

VelenceX