Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
2481 Velence, Béke u. 57.

Velence Resort & Spa Velence a térképen

Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 9 velencei szállás közül
11. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Velence Resort & Spa Velence képei

Velence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Három éjszakát töltöttünk a hotelben és kicsit tartottunk tőle a számunkra szokatlan mérete miatt. Pénteken, szombaton már közel négyszáz vendég volt, ha jó információt kaptunk. Hamar beláttuk, hogy ez egyáltalán nem volt zavaró, ugyanis minden hibátlanul szervezetten működött, recepció, parkolás, extra szolgáltatások igénybe vétele, étkezés.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
Már szálltunk itt meg régebben és ezért választottam ezt szállást a nejemnek szülinapi ajándéknak . Nem csalódtunk,ugyan olyan szinvonalat kaptunk,mint régebben. Köszönjük !

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Az unokáimmal szerettem volna eltölteni pár napot egy gyerekbarát szálláshelyen. /3és 7 évesek/. A szobánk 2 különálló és 1 db pótággyal volt berendezve. Az ágyak kopott műbőr borítással,rendkívül kényelmetlen keskeny matraccal voltak ellátva,a párna szivacsdarabkákkal volt bélelve a takaró nehéz. Szerettem volna pihenni,de ez nem volt az igazi.
Válasz az értékelésre - 2020. február 12.
Tisztelt Török Terézia!
Tisztelt…. !
Nagyon sajnáljuk, hogy kellemetlen élményekkel távoztak tőlünk. A szálloda konyháján dolgozók többsége régi csapattag nálunk, akik kínálatukkal, minden alkalommal megpróbálják minél változatosabban, minél szélesebb réteg igényeit kielégíteni.
Völgyi Zoltán (Velence Resort & Spa)
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Fantasztikus a szemelyzet, a valtozatos programokkal jol le lehet foglalni a gyerekeket. A wellness es uszoda pedig egyenesen szuper! A szauna szeansz kotelezo! Mindent koszonunk

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 24.
Évente legalább egyszer mindig eljövünk, most sem hagytuk ki, nagyon jó volt az ellátás, a reggeli és a vacsora is bőséges, változatos. A sze- mélyzet udvarias, segítőkész, a wellness tiszta a víz hőfok jó, sajnos a fenti gyógymedencéket éppen karbantartás miatt nem lehetett használni, és a lenti gyógymedence néha zsúfolt volt.

2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Többször voltunk már itt, most konferencián. Előnye a tóparti fekvésén kívül Budapest közelsége. legjobban a fürdője tetszik, idősebb korosztálynak is kellemes, gyógymedencékben is élményelemek, a fenti medencékből panoráma. Igen finomak voltak az ételek minden napszakban, reggelire is nagy választék, gyors utántöltés.

gyanikó TOP étteremértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Szuperlatívuszokat tudok csak írni, minden tökéletes volt. A személyzet előzékeny és segítőkész. A szoba maximálisan felszerelt, nagyon szép a kilátás a tóra. A szállodában minden megtalálható, ami a pár napos kikapcsolódáshoz kell. Számtalan medence és wellness-szolgáltatás, a gyerekeknek játszóház és animációs programok.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
A szálloda nagyon tetszett, a személyzet és az animátorok nagyon barátságosak, a gyerekeink is szerették őket. A szieszta ebéd nem volt megnyerő, egyrészt mert csípős tészta volt meg halas, ami nem jön be a gyerekeknek. Szerintem ez kissé összecsapott volt. Ha darás tészta vagy mákos tészta lett volna, az jobban megfelelt volna részünkre és másoknak is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Csodálatos környezet, kiváló elhelyezés és nagyon kedves kiszolgálás, segitőkész alkalmazottak. Nagyon jó éreztük magunkat. Jövőre, ha egészségünk engedi, ujra megyünk, de egy hétre. Köszönjük
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Kellemes 4 napot töltöttünk ebben a fantasztikus szállóban. Itt rengeteg program csalogatott, közösségépítés valósult meg. A vendégek, a személyzet egymáshoz nagyon előzékenyek, kedvesek, mosolygósak voltak. A szállóban élet volt, a pici babák néha méltatlankodtak, de ha többször jönnek megszokják a luxust.

Velence
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.10.23.
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 31.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.701,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 10.954 - 28.351,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 19.330 - 33.093,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Babaház
Bodajk
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Faházas Villapark
Ráckeve
Velence
3 nap/2 éjszaka 29.900 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, gyermek programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2020.08.20. - 2020.08.22.

Szállodák Velence környékén
Royal Club Hotel Visegrád
City Hotel Unió  Budapest
Nyári pihenés 3 éjszakától
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

VelenceX