Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
2481 Velence, Béke u. 57.

Velence Resort & Spa Velence a térképen

Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 9 velencei szállás közül
10. helyezett Közép Dunántúlon - 392 szállás közül

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Velence Resort & Spa Velence képei

Velence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 13.
Mondhatnám, számomra csalódás volt. Maga a szálloda kívülről és a recepciós rész impozáns. Mi a főépületben kaptunk szobát, az első emeleten. Én úgy gondolom, hogy egy 4 csillagos szállodában, ne legyen a szobák falánál a folyosón, málló festék, salétrom. Elviselhetetlenül kényelmetlen, és recsegős nyekergős ágy, a műbőr fejtámláról málló festék.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Három éjszakát töltöttünk a hotelben és kicsit tartottunk tőle a számunkra szokatlan mérete miatt. Pénteken, szombaton már közel négyszáz vendég volt, ha jó információt kaptunk. Hamar beláttuk, hogy ez egyáltalán nem volt zavaró, ugyanis minden hibátlanul szervezetten működött, recepció, parkolás, extra szolgáltatások igénybe vétele, étkezés.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
Már szálltunk itt meg régebben és ezért választottam ezt szállást a nejemnek szülinapi ajándéknak . Nem csalódtunk,ugyan olyan szinvonalat kaptunk,mint régebben. Köszönjük !

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Az unokáimmal szerettem volna eltölteni pár napot egy gyerekbarát szálláshelyen. /3és 7 évesek/. A szobánk 2 különálló és 1 db pótággyal volt berendezve. Az ágyak kopott műbőr borítással,rendkívül kényelmetlen keskeny matraccal voltak ellátva,a párna szivacsdarabkákkal volt bélelve a takaró nehéz. Szerettem volna pihenni,de ez nem volt az igazi.
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Fantasztikus a szemelyzet, a valtozatos programokkal jol le lehet foglalni a gyerekeket. A wellness es uszoda pedig egyenesen szuper! A szauna szeansz kotelezo! Mindent koszonunk

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 24.
Évente legalább egyszer mindig eljövünk, most sem hagytuk ki, nagyon jó volt az ellátás, a reggeli és a vacsora is bőséges, változatos. A sze- mélyzet udvarias, segítőkész, a wellness tiszta a víz hőfok jó, sajnos a fenti gyógymedencéket éppen karbantartás miatt nem lehetett használni, és a lenti gyógymedence néha zsúfolt volt.

2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Többször voltunk már itt, most konferencián. Előnye a tóparti fekvésén kívül Budapest közelsége. legjobban a fürdője tetszik, idősebb korosztálynak is kellemes, gyógymedencékben is élményelemek, a fenti medencékből panoráma. Igen finomak voltak az ételek minden napszakban, reggelire is nagy választék, gyors utántöltés.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Szuperlatívuszokat tudok csak írni, minden tökéletes volt. A személyzet előzékeny és segítőkész. A szoba maximálisan felszerelt, nagyon szép a kilátás a tóra. A szállodában minden megtalálható, ami a pár napos kikapcsolódáshoz kell. Számtalan medence és wellness-szolgáltatás, a gyerekeknek játszóház és animációs programok.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
A szálloda nagyon tetszett, a személyzet és az animátorok nagyon barátságosak, a gyerekeink is szerették őket. A szieszta ebéd nem volt megnyerő, egyrészt mert csípős tészta volt meg halas, ami nem jön be a gyerekeknek. Szerintem ez kissé összecsapott volt. Ha darás tészta vagy mákos tészta lett volna, az jobban megfelelt volna részünkre és másoknak is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Csodálatos környezet, kiváló elhelyezés és nagyon kedves kiszolgálás, segitőkész alkalmazottak. Nagyon jó éreztük magunkat. Jövőre, ha egészségünk engedi, ujra megyünk, de egy hétre. Köszönjük

City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 7.283 - 35.548,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.18-ig
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 28.037,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.398 - 32.032,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.01-ig
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.275 - 30.783,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.10-ig
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.017 - 27.051,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2022.01.09-ig
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 16.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szezonálisan saját stranddal, játszószoba használattal, parkolással
2021.06.28. - 2021.08.29.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
Érvényes: 2021.06.13-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.427 - 16.387,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.06-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, gyermekeknek ajándék jégkrémmel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.19.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 14.225 - 24.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.30-ig
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 12.692,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, limonádé és sütemény büfével, wellness-részleg használattal, kerékpárkölcsönzéssel, X-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.07. - 2021.08.31.
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 46.646,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.

Szállodák Velence környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Mór
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
1 éjszakás Romantikus Csomag (1 éjszaka)

VelenceX