Hotel Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hotel Velence Resort & Spa Velence
1. helyezett Velence

2481 Velence, Béke u. 4481/G hrsz.

Hotel Velence Resort & Spa Velence a térképen

Hotel Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 8 velencei szállás közül
16. helyezett Közép Dunántúlon - 348 szállás közül

Hotel Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hotel Velence Resort & Spa Velence képei

Hotel Velence Resort & Spa Velence

Hotel Velence Resort & Spa Velence vélemények

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Családomtól meglepetésként kaptam ezt a hétvégét egy ezidáig még fel nem fedezett szállodába. Nagyon ügyesen úgy oldották meg, hogy mindenkinek a tóra nézzen a szobája, ugyanis az épületek élükkel néznek a Velencei tó felé. A kilátás este még csodálatosabb. A wellness részleg minden igényt kielégít - szükség is volt rá, mert a borongós hétvégén nem volt módunk a tóban fürödni.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
Nagyszerű 3 napot töltöttünk itt 13 hónapos kisbabával. A helyszín tökéletes, a gyerek szórakozási lehetőségei kimeríthetetlenek voltak, pedig csak 13 hónapos, nagyobb gyerekek még jobban élvezik, vissza fogunk jönni ide még. Étkezés rendben, bár a svédasztalos megoldásnál néha nagy a tolongás. Wellness részlegre semmi panasz, minden van ami kell.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 16.
Aki szereti a kényeztetést és a finom, változatos és bőséges ellátást, annak ide érdemes eljönnie. Közel a vízpart, remek kirándulási lehetőségek közel és távol. A nyugodt kikapcsolódás garantált. A szállóvendégeknek plusz szolgáltatásként ingyenes kishajózás és kastélylátogatás. A szobánkban a wifi nem működött, és a televízió készülék folyamatosan zúgott.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Párommal 3 éjszakát töltöttünk a hotelban. Eddigi legjobb sőt egyszerűen csodálatos kirándulasunk volt. Az ellátás és az egész környezet csodás, az ételek nagyon finomak és változatosak. A wellnes rész fantasztikus. Biztos vagyok benne hogy visszatérünk még ide.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
Minden nagyon szuper volt.Vegetáriánus ételt is találtam magamnak. Tisztaság rendben.Személyzet is kedves segítőkész volt mindenben annak ellenére ,hogy szinte telt ház volt. Nagyon jól éreztük ismét itt magunkat.Köszönet érte.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
Visszajáró vendég vagyok,már háromszor jártam itt - családdal, barátokkal. Voltam itt télen,tavasszal,mindig jól éreztük magunkat,mivel van kinti, benti medence is. Reggeli előtt úszni is tudtunk, mivel már korán kinyitják a fürdőrészt. Az ételkínálatuk jó, mindenki választhat kedvére. Nagyon jók voltak az akciós szolgáltatások:déli tészta, esti ital.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 28.
szoba tágas,rendezett ,kényelmes.pozitív hogy külön toalett van.a terasz szobához tökéletes.negatív:két külön ágyat nem lehetett összetolni.étterem kiváló.parti sétány már kora tavasszal is szép és kellemes érzést kelt az emberben.étterem mind ,ital ,étel,felszolgálás vonatkozásában kiváló szintet súrolja.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Remek elhelyezkedésű hotel. A személyzet bűbàjos, nagyon kedves volt mindenki. A hotelszoba tiszta, kényelmes, nagyon jó elrendezésű. Az étterem rendben van, minden finom volt. A fürdő megfelelt az elvárásainkank, a kilàtàs onnan is pazar. Annyi negatívum volt, hogy szaunaszeánszra nem sok esély volt bejutni, alkalmanként kb 10 főnek lehetett és napi 3 alkalom nem sok.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Közel van Budapesthez,remek a konyha még annak ellenére is,hogy az egyik levest előzték,de tudom , hogy ez szubjektív érzet ezért ez nem gond. Finomak és jók voltak a koktélok. Remek akció egy bizonyos időben kedvezménnyel adni. Az étterem zsúfolt volt szinte állandóan. Bizonyos embereket akik nem tudnak viselkedni és öltözködni nem kellene beengedni az étterembe.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
Kifejezetten bababarát szálloda, a kicsiknek tervezett programokkal rossz idő esetén is megfelelő, ugyanakkor a kisgyerek nélkül érkezők számára is biztosított a nyugodt pihenés, a megfelelően kialakított wellnessnek köszönhetően. A kinti medencék,a sok napozó ágy, a tó közelsége még vonzóbbá teszik a szállodát. Mi már többször visszatértünk ide.

Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 25.567 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2017.03.20. - 2017.08.26.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
4 nap/3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés ajándékkal, wellness részleg használattal, masszázs-kuponnal, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.26.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és jégkrémmel, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.02. - 2017.08.20.
Hotel Platán Székesfehérvár
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándék bekészítéssel, játékos útifüzettel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.09. - 2017.12.31.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, gyermekprogramokkal, csónakázási és horgászási lehetőséggel,
2017.08.15. - 2017.12.22.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, sportpálya használattal, korai bejelentkezéssel, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.25. - 2017.12.21.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 35.840,- Ft/család/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, élményfürdő, szaunák és sportpályák, tornaterem, játszóház és játszóterek használatával, gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.31. - 2017.12.21.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan átjárási lehetőséggel az Aquasziget Élményfürdőbe, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.01.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, Duna-Gerecse Kártyával, szabadidős tevékenységek használatával, internet elérhetőséggel
2017.05.31. - 2017.08.31.
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 10.893,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcstányér bekészítéssel, wellness-részleg használattal, hátmasszázzsal, sport- és gyerekprogramokkal, kerékpárhasználattal, éjszakák számától függő ajándékokkal, internet elérhetősséggel
2017.06.16. - 2017.09.01.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, medence és vitálközpont használattal, játszótérrel, programokkal
2017.06.01. - 2017.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.06.07. - 2017.09.03.

Szállodák Velence környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Zichy Park Hotel Bikács
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Három évszak egyben (min. 2 éj)

VelenceX