Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
2481 Velence, Béke u. 57.

Velence Resort & Spa Velence a térképen

Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 9 velencei szállás közül
9. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Velence Resort & Spa Velence képei

Velence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
2019 04. 25-2019. 04. 29. -ig volt szerencsénk itt tartózkodnunk. Szerencsénkre megúsztuk az esőt hellyel-közzel. Az ételek finomak voltak és a személyzet nagyon barátságos volt és igyekeztek mindig tölteni az üresedő finomságokat. A szoba tágas és tiszta volt, az ágy viszont nem volt kényelmes sajnos. Nagyon családbarát, már amennyire ezt egy jelen esetben kívül álló meg tudja ítélni.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Nagyon szuper hosszú hétvégét sikerült eltöltenünk 2 lányunkkal és a férjemmel. Szerencsére nagyon szép időt fogtunk ki arra a hétvégére, így maximálisan ki tudtuk használni a kinti medencék adta lehetőségeket is. A szoba egészen tágas, modern, a matracok kényelmesek és a lányoknak berakott pótágyak is végre normális minőségűek.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Négy napot voltunk a szállodában, nagyon szép környezetben. Remek wellness részege van a szállodának, az csak plusz, hogy rálátással a Velencei tóra. Májusban voltunk, nem volt zsúfoltság. Mivel zárt folyosón lehet megközelíteni a wellness részleget, így nem zavart bennünket az eső sem. Az apartman felszerelése maximálisan kielégítette az igényeinket.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 4.
Kellemes hely akár párosan, de leginkább családostul. Nagyon jó a gyermekanimáció, így a szülők nyugodtan pihenhetnek. A termálmedencéje nem olyan jó, mint pl. Hévizen, de szép a kilátás a tóra. Ideális hely a környék felfedezésére. Csomagunk a déli étkezést is tartalmazta, ami nagyon vonzó számunkra.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Mi kellemes hétvégét töltöttünk itt.
Mindennel elégedettek voltunk.
Egy dolog ami nekünk nem tetszett igazán,hogy nincs csendes része a wellnessnek .
Családoknak ideális.
Tényleg gyermekbarát,de mi kettecskén pihentünk.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Elégedettek voltunk a szállodával. A szoba elég nagy, az ágy kényelmes. Az ételek választéka és minősége reggelinél és vacsoránál kiváló. Kislányunknak nagyon tetszett a játszóház, valamint a fürdő is. A wellness többször zsúfolt volt. Valóban gyerekbarát szálloda, számos programot biztosít a gyerekek számára. A személyzet kedves, figyelmes.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Elégedettek voltunk a szállással. A gyerekek számára remek helyszín, nagyon tetszett a játszóház, nagyon kedvesek voltak az animátorok, remek programokkal várták a gyerekeket. A wellness fürdő kicsit zsúfolt volt(ünnepi hétvége), de kellemes. Az ételválaszték bőséges volt a félpanzió keretében.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában, elégedettek voltunk. Kiemelném a reggeli és vacsora választékát: messzemenően kiemelkedő. Hétvégén voltunk, nagyon sokan voltak a wellnessben, ez kicsit zavaró volt.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 5.
Nagyon jól éreztük magunkat!Nagyon szuperek voltak a gyerekprogramok, a Dzsungel-ház és a Játéksziget.A fürdőben a gyerekmedencék is ideálisak voltak a 2 éves kislányunknak, jó volt, hogy mi is tudtunk vele együtt benne fürdeni. A reggeli és a vacsora is bőséges, választékos volt. Kisgyermekes családoknak ideális kikapcsolódás!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Nagyon szimpatikusnak találtam, hogy feltüntetik jól láthatóan az ételek mellé, hogy mit ehetnek a különböző emésztési problémákkal küzdők. Bőséges a választék a svédasztalon és változatos. Udvarias a személyzet és a wellness részleg is tiszta és nagy. Elhatároztuk, hogy visszajövünk az unokáinkkal is, mert úgy láttuk, hogy a gyerekek számára is élvezetesek és sokszínűek a programok.

Velence
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.25-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.813 - 11.811,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.568 - 23.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.731 - 14.373,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2020.09.16-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.488 - 7.486,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Magyar Király
4 nap/3 éjszaka 26.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, szabadidős játékokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
Érvényes: 2020.09.16-ig
Velence
3 nap/2 éjszaka 27.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.11.03.

Szállodák Velence környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Hotel Bellevue Esztergom
Royal Club Hotel Visegrád
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VelenceX