Hotel Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hotel Velence Resort & Spa Velence
1. helyezett Velence

2481 Velence, Béke u. 4481/G hrsz.

Hotel Velence Resort & Spa Velence a térképen

Hotel Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 8 velencei szállás közül
18. helyezett Közép Dunántúlon - 358 szállás közül

Hotel Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hotel Velence Resort & Spa Velence képei

Hotel Velence Resort & Spa Velence

Hotel Velence Resort & Spa Velence vélemények

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 19.
Kifogástalan minden, de a karpánt nagyon zavaró kényelmetlen, célszerűbb lenne szilikonból, vagy olyan anyagból ami nem vágja az ember kezét vagy más, igényesebb megoldást kitalálni.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 7.
Utolsó pillanatban döntöttük el, hogy itt szilveszterezünk, nem bántuk meg, a kislányunk is nagyon élvezte a változatos programokat! Máskor is megyünk!

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 7.
Kellemes kikapcsolódást kínált a családunk számára a két éjszakás kiruccanás.
Ötéves kisfiunk úszástanulásához is remek medencéket találtunk. Játékos megoldások segítették a jó szórakozást. Finom ételeket és borokat fogyasztottunk. Vidám és stílusos szórakozást kínál a hotel minden korosztály számára.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
A hotel nyugodt környezetben található, a Velencei tó partján.
A wellness részleg mellett hatalmas gyermek játszó részleg van, ami gyerekes családoknak a legjobb választás!
Superior szobában szálltunk meg, ami 2 gyermekkel elég szűkös.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Először voltunk gyerekekkel (3,8) Szilveszterezni szállodában. Nagyon nagy élmény volt számukra is és mi felnőttek is nagyon jól éreztük magunkat. Gyerek disco nagyon jó ötlet, köszönjük ezt a remek Szilveszteri hangulatot. Horváth család Pécs

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
finom , ízletes reggelik és vacsorák ,különleges szilveszteri ételek;
csodaszép nappali és még annál is gyönyörűbb esti kilátás a Velencei tóra és környékére

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
A szállodával teljesen meg voltunk elégedve, az ellátás, a tisztaság, a figyelmesség nagyon pazar volt. Gyerekes családoknak nagyon ajánlanám. Az ételek különlegesek voltak.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Szép négy napot töltöttünk el a szállodában. A gyerekek sokszor dönteni sem tudtak,hogy fürödjünk vagy épp játszóházazzunk. Imádták minden percét. Bár a 9éves gyermeknek hiányzott a csúszda,kár ,hogy csak a kissebbeknek tették lehetővé ezt az élményt. A vacsorákkal nem voltunk megelégedve.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Köszönjük minden nagyon tetszett,midennel nagyon meg voltunk elégedve!Biztosak vagyunk benne,hogy még el fogunk látogatni a szállodába!A gyerek programok is szuperek voltak!A legjobb szálloda amiben eddig voltunk!:)

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Abszolút gyermekközpontú, segítőkész és udvarias személyzet, praktikusan összenyitható szobák (bár egy kicsit kicsi élettérrel-de ha az ember nem a szobában akar végig lenni, akkor ez nem is számít annyira), az ágy számunkra nem volt a legkényelmesebb, és legközelebb inkább saját hajszárítót viszek (hosszabb haj esetén problémás).

Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.15.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, masszázskuponnal, fogászati állapot felméréssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.01.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.11.15. - 2018.02.28.
Vadrózsa Panzió
5 nap/4 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, parkolással, internet elérehtőséggel
2017.09.07. - 2018.03.01.
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 9.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, szolárium vagy biliárd jeggyel, gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.02. - 2018.06.11.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2-4 éjszaka 11.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekfoglalkozásokkal, sport- és szabadidős szolgáltatásokkal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.28.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-belépővel, szauna és szolárium használattal, választható programmal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.20. - 2018.03.25.
The Aquincum Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, transzferrel, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.03.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.09.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2-4 éjszaka 14.999,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi reggelivel, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Konti "Teszt" Hotel
2007.01.01. - 2018.01.31.

Szállodák Velence környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Legjobb ár (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

VelenceX