Hotel Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Hotel Velence Resort & Spa Velence
1. helyezett Velence

2481 Velence, Béke u. 4481/G hrsz.

Hotel Velence Resort & Spa Velence a térképen

Hotel Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 9 velencei szállás közül
9. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hotel Velence Resort & Spa Velence képei

Hotel Velence Resort & Spa Velence

Hotel Velence Resort & Spa Velence vélemények

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
A szobát du 3 órától lehetett elfoglalni, mi 4 óra után érkeztünk és meglepődve tapasztaltuk, hogy nincs pótágy bekészítve és a 3. személyre a törölközők is hiányoznak. Egyből szóltunk a recepción, ahol azonnali intézkedést ígértek, ennek ellenére 1,5 óra telt el, mire igazán birtokba tudtuk venni a szobát. Nyilván törölköző híján addig a wellnesst sem tudtuk használni.

2017. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kimondottan jól sikerült csapatépítő hétvégét töltöttünk itt. A szálloda minden igényünket kielégített. A szobák tiszták rendezettek és kényelmesek voltak. Az étteremben nem jelentett gondot, hogy egy asztalhoz ültessenek bennünket, pedig 12-en voltunk. A személyzet figyelmes és kedves volt. Az ételek finomak és változatosak voltak, folyamatosan érkezett az utánpótlás.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
A gyerekbarát színvonal tetszett. A gyerekágyat előre be lehetne készíteni a szobába. Ez nálunk nem történt meg. A tisztaság lehetne jobb. Szerintem növelni kellene a személyzet létszámát. Már jártunk ott korábban, ahhoz képest a színvonal szerintem csökkent.
Válasz az értékelésre - 2018. október 9.
Tisztelt Szabó Zoltánné!
Köszönjük észrevételeit, amelyeket továbbítottunk az illetékes vezetőknek. Kollégáink – amennyiben Önök ezt a foglalásnál jelzik – bekészítik a babaágyat, illetve pótágyat. Ha ez a jelzés ellenére nem történt meg, akkor szíves elnézését kérjük. Bízunk benne, hogy legközelebbi itt tartózkodásánál ezzel a problémával nem fognak szembesülni.
Bársony Péter (Hotel Velence Resort & Spa)

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Lakosztályt foglaltunk, de le kellett cserélni, mert koszos volt, és mint lakosztály csak méretében felelt meg ennek a fogalomnak. Csalódás volt. A wellnes tisztasága sem volt megfelelő, különösen a kinti medencéknél. Az ételek rendben voltak reggelinél és vacsoránál is.
Válasz az értékelésre - 2018. október 2.
Tisztelt K. Valéria!
Köszönjük észrevételét, amelyet továbbítottunk a takarításért felelős részlegvezetőnknek. Sajnáljuk, hogy lakosztályunk és wellness részlegünk tisztasága miatt csalódottan távoztak. Számunkra kiemelten fontos vendégeink véleménye, így biztosíthatjuk, hogy legközelebbi itt tartózkodásuk alkalmával nem fognak az említett problémákkal találkozni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.

Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Hatalmas komplexum,de hamar kiismertük magunkat benne. Logikusan van felépítve, kialakítva. Egy negatív dolgot mondanék az elhelyezkedésével kapcsolatban: gyakorlatilag nincs kitáblázva, hogy merre található a szálloda. Láttuk az útról, de ott volt köztünk a vasúti sín és fogalmunk sem volt róla, hol tudunk átmenni.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Lányommal egy napot töltöttünk a fürdő részben szokásos éves névnapozásunk alkalmából. A fürdő szolgáltatásai a szokásos "spa" minőséget nyújtják. Délben befizettünk korlátlan ebédre a szálloda éttermébe. Levesek, előételek, saláták, hal és vadétel, klasszikus magyar ételek, gyümölcsök sora, finom apró desszertek, mindebből korlátlanul.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Szép a szálloda. Viszont as tisztaság hagy kívánnivalót maga után. Az ablak keretek pókhálósak, szennyezettek voltak. Személyzet segítőkész, de az volt az első szálláshely, ahol távozáskor nem kérdezték meg, hogy hogy érezték magukat ! ? Ár-érték arányban túl drágának mondanám. A wellnesz részen össze-vissza ugráltak a gyerekek, a medence széléről, az élménymedence közepéból a külső részbe a fürdőzők fejére.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 3.
Tisztelt Vendégünk!
Köszönjük visszajelzését. Kollégáinkat folyamatosan tréningezzük, hiszen számunkra is fontos, hogy vendégeink elégedetten távozzanak akár szállóvendég, akár fürdő látogató. Amennyiben kollégáink a fürdőben hibáztak, szíves elnézését kérjük. Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk bizonyítani, ha legközelebb is felkeresnek bennünket.
Sívó Roland (Hotel Velence Resort & Spa)

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A teraszról a tóra nyílik kilátás. A szoba, fürdő tiszta. A wellness rész remek. Egyedüli hiányosságként azt tudom felhozni, hogy a szauna lepedő hiányzott a szaunavilág területéről. Nagyon sok nyugágyat és napernyőt biztosítanak a vendégeknek a kinti területen. Az étterem bőséges és finom reggelit, vacsorát biztosít.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Wellnessezni mentünk ide egy téli hétvégén. A wellness rész elég jó volt, bár szerintem szezonban borzasztó zsúfolt lehet, így februárban még éppen jó volt, bár így is voltak elegen. A privát wellness élmény (kuponnal kaptuk) elég csúfosan megbukott, mivel a jacuzzi nem működött. . . Nem értem, ezt miért nem jelezték felénk, így nem igazán volt értelme az egésznek.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Két fiúval utaztunk. Egy 5 évessel és egy 8 hónapossal. Mindkét gyermek remekül erezte magát. Rossz idő volt de az egész nap gyorsan elrepült olyan sok lehetőség van a szállodában. 3 nap nagyon kevés volt, legközelebb biztosan több napra utazunk ide.

Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.03.15.
Érvényes: 2018.12.23-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, meglepetés ajándékkal, wellness-részleg és sportpálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.27-ig
Caminó Panzió
Dunaharaszti
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zichy Park Hotel
Bikács
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
Villapark Várgesztes
Várgesztes
4 nap/3 éjszaka 52.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, sporteszközök és pályák használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.25-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.13-ig
Velence
4 nap/3 éjszaka 40.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozásokkal, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.01-ig

Szállodák Velence környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Napi árak
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Legjobb ár (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)

VelenceX