Hotel Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Hotel Velence Resort & Spa Velence
1. helyezett Velence

2481 Velence, Béke u. 4481/G hrsz.

Hotel Velence Resort & Spa Velence a térképen

Hotel Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 8 velencei szállás közül
24. helyezett Közép Dunántúlon - 362 szállás közül

Hotel Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hotel Velence Resort & Spa Velence képei

Hotel Velence Resort & Spa Velence

Hotel Velence Resort & Spa Velence vélemények

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
A szoba tágas volt, az erkély nagyon jó, csak kicsit a sok fecske /fecskefészek zavaró volt! A kilátás az erkélyről nagyon szép,medencék is nagyon jók voltak! Egy valami nem tetszett, több étel is hideg volt a vacsoránál, holott időben érkeztünk! A személyzet kedves volt, szobák tiszták voltak, jól felszereltek!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 13.
Kisgyermekes család szemszögéből nagyon elégedettek voltunk az ételekkel, a szórakozási lehetőségekkel. Különösen örültünk, hogy volt vízforraló a szobában. Elégedetten távoztunk a 3 éjszaka után. Egy apró kényelmetlenség volt csupán: tejet csak az 1. emeleti "Hempergő"-nél tudtunk melegíteni gyermeküknek, mert csak ott volt mikro.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 5.
Gyönyörű szálloda csodás környezetben. A hotel szolgáltatásai, felszereltsége kiváló, a személyzet kedves. Az ételek széles választékában mindenki talál megfelelőt, a wellness részleg teljes feltöltődést biztosít.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Tetszett az alkalmazottak kedvessége,segítőkészsége.Az elkészített ételek finomak voltak.Mivel sok a gyermek én főzelékeket is csempésznék a menübe....Ami negatív volt számomra az az volt,hogy csak a földszinten volt Wi-Fi.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 18.
Ez az üdülés még szebb és gyönyörűbb volt, mint előzőleg a zalakarosi üdülés. Különösen a hattyúk tetszettek nekem a tavon. Még enni is adtam nekik. Ezzel együtt a nyereményem ugyan használhatatlanná vált, de a két kísérőm nagyon hálás érte. Mariskának például a vízi aerobik tetszett legjobban csütörtök délután. Csupán a májusi esők hátráltatták kicsit tervezett programjainkat.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 17.
Gyönyörű helyen fekszik a szálloda. A szobánkból is láttuk a tavat. Nagyon megnyugtató volt. Férjem szülinapjára utaztunk oda 3 napra. Néhány nappal korábban megbeszéltem a szállodával, hogy a születésnap estéjén, a vacsoránál legyen torta gyertyával, tűzijátékkal. Na és cukormentes legyen, mert cukrosak vagyunk. De legyen meglepetés, a férjem ne tudjon róla.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 14.
Családommal és a testvérem családjával voltunk kirándulni és ők is nagyon jól érezték magukat. Tetszett a szálloda, a szobákhoz a csipek már eleve nem kellett kulcsot keresgetni.
A gyerekeknek a dzsungel játszóház és az Elefani és az Elefülöp megőrzés is bejött. a welneszről meg nem is beszélek. A mi gyermekeink vízicsibék.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 28.
Pozitív: szolgáltatások sokszìnűsége, reggeli és a vacsora is finom volt kiemelném a marhàt a puliszkával az isteni volt, kedves volt a galagonya bohóc és a koncert, mindkét gyerekre volt megfelelő méretű köntös
Negatív: ebédidőben az étkezde àrai nagyon el voltak szállva, drága volt hogy a 2 éjszaka 100ezer forintos árába előtte és utána is külön kellett fizetni a wellnessért

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Recepción kérték a kinyomtatott foglalást! Átadtam, ez nem jó mondta a langaléta fiatal férfi. Enélkül nem adnak szobát, hiába foglaltuk le és fizettük be már 4 hónappal ezelőtt. Ott van a gépben nyomtassák ki: azt nem úgy van, de miért nem? Mert nem találják ezen a néven, ketten vagyunk nézzék meg mindkettőn. Segítséggel fél óra alatt megtalálta!
Válasz az értékelésre - 2018. március 1.
Tisztelt Polgár Pál! Számunkra kiemelten fontos vendégeink visszajelzése, köszönjük, hogy Ön is megosztotta velünk észrevételeit. Mindenekelőtt ezúton is szíves elnézésüket kérjük, ha bármely kollégánk kommunikációja nem volt megfelelő; munkatársainkat folyamatosan tréningezzük, hogy ne fordulhasson elő ilyen eset.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi hosszúhétvégét tötltöttünk el a hotelben, 2felnőtt 3gyermek. Az étkezés teljesen rendben volt, a reggelinén kisebb fennakadások voltak tapasztalhatók. A welnes részleg jó, csupán a nagyobb gyermekek hiányolják a csúszdákat, ha ez is lenne tökéletes lenne. A gyermek részleg: játszóház,játéksziget, animátorok mind jó volt.

Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös- és törölköző bekészítéssel, gyermek programokkal, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.07.08.
Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.06.15.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 21.210,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ingyenes fogászati állapot felméréssel és kedvezményes fogfehérítéssel, sétahajózással, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2018.08.20.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, szobai bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.09. - 2018.06.15.
Waberer’s Club Hotel
Balatonvilágos
6 nap/5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, parkolással
2018.07.01. - 2018.08.27.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.09.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményes parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.04. - 2018.12.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, koktél és smoothie kuponnal, sporteszköz és kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.10.01.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, dézsafürdőzéssel, ingyenes kerékpárkölcsönzéssel, fürdőbelépővel, szauna és szolárium használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.13. - 2018.12.31.
Öreg-tó Club Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.12.18.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.30. - 2018.09.02.
Velence
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, játszóház használatával, internet elérhetőséggel
2018.04.09. - 2018.06.15.

Szállodák Velence környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Kényelmesen 50 felett! - Senior csomag (min. 2 éj)
Vár ránk a nyár (min. 2 éj)

VelenceX