Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
2481 Velence, Béke u. 57.

Velence Resort & Spa Velence a térképen

Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 9 velencei szállás közül
8. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Online foglalás napi árakon

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Velence Resort & Spa Velence képei

Velence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 13.
Mondhatnám, számomra csalódás volt. Maga a szálloda kívülről és a recepciós rész impozáns. Mi a főépületben kaptunk szobát, az első emeleten. Én úgy gondolom, hogy egy 4 csillagos szállodában, ne legyen a szobák falánál a folyosón, málló festék, salétrom. Elviselhetetlenül kényelmetlen, és recsegős nyekergős ágy, a műbőr fejtámláról málló festék.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Három éjszakát töltöttünk a hotelben és kicsit tartottunk tőle a számunkra szokatlan mérete miatt. Pénteken, szombaton már közel négyszáz vendég volt, ha jó információt kaptunk. Hamar beláttuk, hogy ez egyáltalán nem volt zavaró, ugyanis minden hibátlanul szervezetten működött, recepció, parkolás, extra szolgáltatások igénybe vétele, étkezés.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
Már szálltunk itt meg régebben és ezért választottam ezt szállást a nejemnek szülinapi ajándéknak . Nem csalódtunk,ugyan olyan szinvonalat kaptunk,mint régebben. Köszönjük !

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Az unokáimmal szerettem volna eltölteni pár napot egy gyerekbarát szálláshelyen. /3és 7 évesek/. A szobánk 2 különálló és 1 db pótággyal volt berendezve. Az ágyak kopott műbőr borítással,rendkívül kényelmetlen keskeny matraccal voltak ellátva,a párna szivacsdarabkákkal volt bélelve a takaró nehéz. Szerettem volna pihenni,de ez nem volt az igazi.
Válasz az értékelésre - 2020. február 12.
Tisztelt Török Terézia!
Tisztelt…. !
Nagyon sajnáljuk, hogy kellemetlen élményekkel távoztak tőlünk. A szálloda konyháján dolgozók többsége régi csapattag nálunk, akik kínálatukkal, minden alkalommal megpróbálják minél változatosabban, minél szélesebb réteg igényeit kielégíteni.
Völgyi Zoltán (Velence Resort & Spa)
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Fantasztikus a szemelyzet, a valtozatos programokkal jol le lehet foglalni a gyerekeket. A wellness es uszoda pedig egyenesen szuper! A szauna szeansz kotelezo! Mindent koszonunk

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 24.
Évente legalább egyszer mindig eljövünk, most sem hagytuk ki, nagyon jó volt az ellátás, a reggeli és a vacsora is bőséges, változatos. A sze- mélyzet udvarias, segítőkész, a wellness tiszta a víz hőfok jó, sajnos a fenti gyógymedencéket éppen karbantartás miatt nem lehetett használni, és a lenti gyógymedence néha zsúfolt volt.

2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Többször voltunk már itt, most konferencián. Előnye a tóparti fekvésén kívül Budapest közelsége. legjobban a fürdője tetszik, idősebb korosztálynak is kellemes, gyógymedencékben is élményelemek, a fenti medencékből panoráma. Igen finomak voltak az ételek minden napszakban, reggelire is nagy választék, gyors utántöltés.

gyanikó TOP étteremértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Szuperlatívuszokat tudok csak írni, minden tökéletes volt. A személyzet előzékeny és segítőkész. A szoba maximálisan felszerelt, nagyon szép a kilátás a tóra. A szállodában minden megtalálható, ami a pár napos kikapcsolódáshoz kell. Számtalan medence és wellness-szolgáltatás, a gyerekeknek játszóház és animációs programok.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
A szálloda nagyon tetszett, a személyzet és az animátorok nagyon barátságosak, a gyerekeink is szerették őket. A szieszta ebéd nem volt megnyerő, egyrészt mert csípős tészta volt meg halas, ami nem jön be a gyerekeknek. Szerintem ez kissé összecsapott volt. Ha darás tészta vagy mákos tészta lett volna, az jobban megfelelt volna részünkre és másoknak is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Csodálatos környezet, kiváló elhelyezés és nagyon kedves kiszolgálás, segitőkész alkalmazottak. Nagyon jó éreztük magunkat. Jövőre, ha egészségünk engedi, ujra megyünk, de egy hétre. Köszönjük

Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 19.085,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, minibár fogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 9.888 - 12.144,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.216 - 6.072,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 15.440,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 20.644,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 6.870 - 23.767,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.28-ig
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 17.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 10.398 - 69.219,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
Érvényes: 2022.03.31-ig
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.260,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 11.797 - 35.529,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.03.31-ig

Szállodák Velence környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval

VelenceX