Hotel Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Hotel Velence Resort & Spa Velence
1. helyezett Velence

2481 Velence, Béke u. 4481/G hrsz.

Hotel Velence Resort & Spa Velence a térképen

Hotel Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 8 velencei szállás közül
9. helyezett Közép Dunántúlon - 371 szállás közül

Hotel Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hotel Velence Resort & Spa Velence képei

Hotel Velence Resort & Spa Velence

Hotel Velence Resort & Spa Velence vélemények

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
A gyerekbarát színvonal tetszett. A gyerekágyat előre be lehetne készíteni a szobába. Ez nálunk nem történt meg. A tisztaság lehetne jobb. Szerintem növelni kellene a személyzet létszámát. Már jártunk ott korábban, ahhoz képest a színvonal szerintem csökkent.
Válasz az értékelésre - 2018. október 9.
Tisztelt Szabó Zoltánné!
Köszönjük észrevételeit, amelyeket továbbítottunk az illetékes vezetőknek. Kollégáink – amennyiben Önök ezt a foglalásnál jelzik – bekészítik a babaágyat, illetve pótágyat. Ha ez a jelzés ellenére nem történt meg, akkor szíves elnézését kérjük. Bízunk benne, hogy legközelebbi itt tartózkodásánál ezzel a problémával nem fognak szembesülni.
Bársony Péter (Hotel Velence Resort & Spa)

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Lakosztályt foglaltunk, de le kellett cserélni, mert koszos volt, és mint lakosztály csak méretében felelt meg ennek a fogalomnak. Csalódás volt. A wellnes tisztasága sem volt megfelelő, különösen a kinti medencéknél. Az ételek rendben voltak reggelinél és vacsoránál is.
Válasz az értékelésre - 2018. október 2.
Tisztelt K. Valéria!
Köszönjük észrevételét, amelyet továbbítottunk a takarításért felelős részlegvezetőnknek. Sajnáljuk, hogy lakosztályunk és wellness részlegünk tisztasága miatt csalódottan távoztak. Számunkra kiemelten fontos vendégeink véleménye, így biztosíthatjuk, hogy legközelebbi itt tartózkodásuk alkalmával nem fognak az említett problémákkal találkozni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.

Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Hatalmas komplexum,de hamar kiismertük magunkat benne. Logikusan van felépítve, kialakítva. Egy negatív dolgot mondanék az elhelyezkedésével kapcsolatban: gyakorlatilag nincs kitáblázva, hogy merre található a szálloda. Láttuk az útról, de ott volt köztünk a vasúti sín és fogalmunk sem volt róla, hol tudunk átmenni.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Lányommal egy napot töltöttünk a fürdő részben szokásos éves névnapozásunk alkalmából. A fürdő szolgáltatásai a szokásos "spa" minőséget nyújtják. Délben befizettünk korlátlan ebédre a szálloda éttermébe. Levesek, előételek, saláták, hal és vadétel, klasszikus magyar ételek, gyümölcsök sora, finom apró desszertek, mindebből korlátlanul.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Szép a szálloda. Viszont as tisztaság hagy kívánnivalót maga után. Az ablak keretek pókhálósak, szennyezettek voltak. Személyzet segítőkész, de az volt az első szálláshely, ahol távozáskor nem kérdezték meg, hogy hogy érezték magukat ! ? Ár-érték arányban túl drágának mondanám. A wellnesz részen össze-vissza ugráltak a gyerekek, a medence széléről, az élménymedence közepéból a külső részbe a fürdőzők fejére.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 3.
Tisztelt Vendégünk!
Köszönjük visszajelzését. Kollégáinkat folyamatosan tréningezzük, hiszen számunkra is fontos, hogy vendégeink elégedetten távozzanak akár szállóvendég, akár fürdő látogató. Amennyiben kollégáink a fürdőben hibáztak, szíves elnézését kérjük. Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk bizonyítani, ha legközelebb is felkeresnek bennünket.
Sívó Roland (Hotel Velence Resort & Spa)

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A teraszról a tóra nyílik kilátás. A szoba, fürdő tiszta. A wellness rész remek. Egyedüli hiányosságként azt tudom felhozni, hogy a szauna lepedő hiányzott a szaunavilág területéről. Nagyon sok nyugágyat és napernyőt biztosítanak a vendégeknek a kinti területen. Az étterem bőséges és finom reggelit, vacsorát biztosít.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Wellnessezni mentünk ide egy téli hétvégén. A wellness rész elég jó volt, bár szerintem szezonban borzasztó zsúfolt lehet, így februárban még éppen jó volt, bár így is voltak elegen. A privát wellness élmény (kuponnal kaptuk) elég csúfosan megbukott, mivel a jacuzzi nem működött. . . Nem értem, ezt miért nem jelezték felénk, így nem igazán volt értelme az egésznek.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Két fiúval utaztunk. Egy 5 évessel és egy 8 hónapossal. Mindkét gyermek remekül erezte magát. Rossz idő volt de az egész nap gyorsan elrepült olyan sok lehetőség van a szállodában. 3 nap nagyon kevés volt, legközelebb biztosan több napra utazunk ide.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 21.
Nagyon tetszett, hogy habár gyerekbarát szálloda, felnőttek is nyugodtan tudnak pihenni. Szép tiszta, figyelnek minden részletre. Remek animációs programok gyerekeknek. Kellően nagy ahhoz, hogy egy ilyen pünkösdi hétvégén se érezd azt, hogy mozdulni sem tudsz, eloszlik a tömeg.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
A szoba tágas volt, az erkély nagyon jó, csak kicsit a sok fecske /fecskefészek zavaró volt! A kilátás az erkélyről nagyon szép,medencék is nagyon jók voltak! Egy valami nem tetszett, több étel is hideg volt a vacsoránál, holott időben érkeztünk! A személyzet kedves volt, szobák tiszták voltak, jól felszereltek!

Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.03.15.
Velence
4 nap/3 éjszaka 27.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermek- és sportprogramokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.23. - 2018.12.29.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
4 nap/3 éjszaka 31.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és bulival, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.27. - 2019.01.02.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.31-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 15.000 Ft,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tanösvény belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.30-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
4 nap/3 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal
Érvényes: 2018.11.04-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Hotel Gottwald
Tata
Akár 1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2018.12.31-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.04-ig
Velence
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, spagetti ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig

Szállodák Velence környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Örökifjak - kizárólag 62 év felülieknek! (min. 2 éj)
Karácsony az Abacus Hotelben (min. 3 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)

VelenceX