Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
2481 Velence, Béke u. 57.

Velence Resort & Spa Velence a térképen

Velence Resort & Spa Velence értékelése:

1. helyezett a 9 velencei szállás közül
11. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Velence Resort & Spa Velence képei

Velence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kyra TOP szállásértékelő
2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Többször voltunk már itt, most konferencián. Előnye a tóparti fekvésén kívül Budapest közelsége. legjobban a fürdője tetszik, idősebb korosztálynak is kellemes, gyógymedencékben is élményelemek, a fenti medencékből panoráma. Igen finomak voltak az ételek minden napszakban, reggelire is nagy választék, gyors utántöltés.

gyanikó TOP étteremértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Szuperlatívuszokat tudok csak írni, minden tökéletes volt. A személyzet előzékeny és segítőkész. A szoba maximálisan felszerelt, nagyon szép a kilátás a tóra. A szállodában minden megtalálható, ami a pár napos kikapcsolódáshoz kell. Számtalan medence és wellness-szolgáltatás, a gyerekeknek játszóház és animációs programok.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
A szálloda nagyon tetszett, a személyzet és az animátorok nagyon barátságosak, a gyerekeink is szerették őket. A szieszta ebéd nem volt megnyerő, egyrészt mert csípős tészta volt meg halas, ami nem jön be a gyerekeknek. Szerintem ez kissé összecsapott volt. Ha darás tészta vagy mákos tészta lett volna, az jobban megfelelt volna részünkre és másoknak is.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Csodálatos környezet, kiváló elhelyezés és nagyon kedves kiszolgálás, segitőkész alkalmazottak. Nagyon jó éreztük magunkat. Jövőre, ha egészségünk engedi, ujra megyünk, de egy hétre. Köszönjük
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Kellemes 4 napot töltöttünk ebben a fantasztikus szállóban. Itt rengeteg program csalogatott, közösségépítés valósult meg. A vendégek, a személyzet egymáshoz nagyon előzékenyek, kedvesek, mosolygósak voltak. A szállóban élet volt, a pici babák néha méltatlankodtak, de ha többször jönnek megszokják a luxust.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
2019 04. 25-2019. 04. 29. -ig volt szerencsénk itt tartózkodnunk. Szerencsénkre megúsztuk az esőt hellyel-közzel. Az ételek finomak voltak és a személyzet nagyon barátságos volt és igyekeztek mindig tölteni az üresedő finomságokat. A szoba tágas és tiszta volt, az ágy viszont nem volt kényelmes sajnos. Nagyon családbarát, már amennyire ezt egy jelen esetben kívül álló meg tudja ítélni.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Nagyon szuper hosszú hétvégét sikerült eltöltenünk 2 lányunkkal és a férjemmel. Szerencsére nagyon szép időt fogtunk ki arra a hétvégére, így maximálisan ki tudtuk használni a kinti medencék adta lehetőségeket is. A szoba egészen tágas, modern, a matracok kényelmesek és a lányoknak berakott pótágyak is végre normális minőségűek.

Böbike baba TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Négy napot voltunk a szállodában, nagyon szép környezetben. Remek wellness részege van a szállodának, az csak plusz, hogy rálátással a Velencei tóra. Májusban voltunk, nem volt zsúfoltság. Mivel zárt folyosón lehet megközelíteni a wellness részleget, így nem zavart bennünket az eső sem. Az apartman felszerelése maximálisan kielégítette az igényeinket.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 4.
Kellemes hely akár párosan, de leginkább családostul. Nagyon jó a gyermekanimáció, így a szülők nyugodtan pihenhetnek. A termálmedencéje nem olyan jó, mint pl. Hévizen, de szép a kilátás a tóra. Ideális hely a környék felfedezésére. Csomagunk a déli étkezést is tartalmazta, ami nagyon vonzó számunkra.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Mi kellemes hétvégét töltöttünk itt.
Mindennel elégedettek voltunk.
Egy dolog ami nekünk nem tetszett igazán,hogy nincs csendes része a wellnessnek .
Családoknak ideális.
Tényleg gyermekbarát,de mi kettecskén pihentünk.

Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
Velence
4 nap/3 éjszaka 30.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi büfévacsorával és ajándékosztással, ünnepi gyermek- és felnőtt programokkal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.29.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 18.000 - 19.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.796 - 11.294,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 18.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastély látogatása idegenvezetéssel, nordic walking használattal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsóhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2020.11.20. - 2019.11.20.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.20-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.819 - 9.943,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Fresh Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, saját stranddal és homokos öböllel, parkolással
2020.04.14. - 2020.10.25.
Velence
4 nap/3 éjszaka 44.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, szilveszteri gálavacsorával, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Velence környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (min. 2 éj)

VelenceX