Fannus92: Jó kikapcsolódás - Velence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence értékelése
1. helyezett a 9 velencei szállás közül

Jó kikapcsolódás

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
2019 04.25-2019.04.29.-ig volt szerencsénk itt tartózkodnunk.
Szerencsénkre megúsztuk az esőt hellyel-közzel.
Az ételek finomak voltak és a személyzet nagyon barátságos volt és igyekeztek mindig tölteni az üresedő finomságokat.
A szoba tágas és tiszta volt, az ágy viszont nem volt kényelmes sajnos. Nagyon családbarát, már amennyire ezt egy jelen esetben kívül álló meg tudja ítélni. Erről bővebben nem tudok nyilatkozni, de le voltak foglalva a lurkók programmal az biztos.
Bizonyára visszatérünk még ide.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Fannus92 felhasználót?    Igen

Velence Resort & Spa Velence
2481 Velence
Béke u. 57.

2019. május 29.
Nagyon szuper hosszú hétvégét sikerült eltöltenünk 2 lányunkkal és a férjemmel. Szerencsére nagyon szép időt fogtunk ki arra a hétvégére, így maximálisan ki tudtuk használni a kinti medencék adta lehetőségeket is. A szoba egészen tágas, modern, a matracok kényelmesek és a lányoknak berakott...

2019. május 25.
Négy napot voltunk a szállodában, nagyon szép környezetben. Remek wellness részege van a szállodának, az csak plusz, hogy rálátással a Velencei tóra. Májusban voltunk, nem volt zsúfoltság. Mivel zárt folyosón lehet megközelíteni a wellness részleget, így nem zavart bennünket az eső sem. Az...

2019. május 4.
Kellemes hely akár párosan, de leginkább családostul. Nagyon jó a gyermekanimáció, így a szülők nyugodtan pihenhetnek. A termálmedencéje nem olyan jó, mint pl. Hévizen, de szép a kilátás a tóra. Ideális hely a környék felfedezésére. Csomagunk a déli étkezést is tartalmazta, ami nagyon vonzó...

Velence Resort & Spa, Velence kiemelt csomagajánlatai
 - Hétköznapi szieszta (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-20
 - Őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 27.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03
 - A nyár csak tűnő emlék (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-10-25