Lajtai János György: egy kiváló szálloda és nagyszerű személyzet - Velence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence értékelése
1. helyezett a 9 velencei szállás közül

egy kiváló szálloda és nagyszerű személyzet

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Csodálatos környezet, kiváló elhelyezés és nagyon kedves kiszolgálás, segitőkész alkalmazottak. Nagyon jó éreztük magunkat. Jövőre, ha egészségünk engedi, ujra megyünk, de egy hétre. Köszönjük

Szeretnéd követni Lajtai János György felhasználót?    Igen

Velence Resort & Spa Velence
2481 Velence
Béke u. 57.

2019. október 6.
Szuperlatívuszokat tudok csak írni, minden tökéletes volt. A személyzet előzékeny és segítőkész. A szoba maximálisan felszerelt, nagyon szép a kilátás a tóra. A szállodában minden megtalálható, ami a pár napos kikapcsolódáshoz kell. Számtalan medence és wellness-szolgáltatás, a gyerekeknek...

2019. szeptember 6.
Kellemes 4 napot töltöttünk ebben a fantasztikus szállóban. Itt rengeteg program csalogatott, közösségépítés valósult meg. A vendégek, a személyzet egymáshoz nagyon előzékenyek, kedvesek, mosolygósak voltak. A szállóban élet volt, a pici babák néha méltatlankodtak, de ha többször jönnek...

2019. május 31.
2019 04.25-2019.04.29.-ig volt szerencsénk itt tartózkodnunk. Szerencsénkre megúsztuk az esőt hellyel-közzel. Az ételek finomak voltak és a személyzet nagyon barátságos volt és igyekeztek mindig tölteni az üresedő finomságokat. A szoba tágas és tiszta volt, az ágy viszont nem volt kényelmes...

Velence Resort & Spa, Velence kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 27.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-11-03
 - Tóparti Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 30.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi büfévacsorával és ajándékosztással, ünnepi gyermek- és felnőtt programokkal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-29
 - Hétköznapi szieszta (min. 3 éj)
3-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-06-15