xyxyyx23: Kellemes pihenés - Velence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence értékelése
1. helyezett a 9 velencei szállás közül

Kellemes pihenés

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
A szálloda nagyon tetszett, a személyzet és az animátorok nagyon barátságosak, a gyerekeink is szerették őket. A szieszta ebéd nem volt megnyerő, egyrészt mert csípős tészta volt meg halas, ami nem jön be a gyerekeknek. Szerintem ez kissé összecsapott volt. Ha darás tészta vagy mákos tészta lett volna, az jobban megfelelt volna részünkre és másoknak is.

Étkezés: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni xyxyyx23 felhasználót?    Igen

Velence Resort & Spa Velence
2481 Velence
Béke u. 57.

2019. november 11.
Többször voltunk már itt, most konferencián. Előnye a tóparti fekvésén kívül Budapest közelsége. legjobban a fürdője tetszik, idősebb korosztálynak is kellemes, gyógymedencékben is élményelemek, a fenti medencékből panoráma. Igen finomak voltak az ételek minden napszakban, reggelire is nagy...

2019. október 6.
Szuperlatívuszokat tudok csak írni, minden tökéletes volt. A személyzet előzékeny és segítőkész. A szoba maximálisan felszerelt, nagyon szép a kilátás a tóra. A szállodában minden megtalálható, ami a pár napos kikapcsolódáshoz kell. Számtalan medence és wellness-szolgáltatás, a gyerekeknek...

2019. szeptember 6.
Csodálatos környezet, kiváló elhelyezés és nagyon kedves kiszolgálás, segitőkész alkalmazottak. Nagyon jó éreztük magunkat. Jövőre, ha egészségünk engedi, ujra megyünk, de egy hétre. Köszönjük

Velence Resort & Spa, Velence kiemelt csomagajánlatai
 - Hideg elől Velencére (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-03 - 2020-03-15
 - Tóparti Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 30.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi büfévacsorával és ajándékosztással, ünnepi gyermek- és felnőtt programokkal, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-29
 - Szilveszteri gála (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 44.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, szilveszteri gálavacsorával, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02