Vendég: Legcsaladbaratibb hely eddig - Velence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence értékelése
1. helyezett a 9 velencei szállás közül

Legcsaladbaratibb hely eddig

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Fantasztikus a szemelyzet, a valtozatos programokkal jol le lehet foglalni a gyerekeket. A wellness es uszoda pedig egyenesen szuper! A szauna szeansz kotelezo! Mindent koszonunk

Elhelyezkedés:

Velence Resort & Spa Velence
2481 Velence
Béke u. 57.

2020. február 23.
Három éjszakát töltöttünk a hotelben és kicsit tartottunk tőle a számunkra szokatlan mérete miatt. Pénteken, szombaton már közel négyszáz vendég volt, ha jó információt kaptunk. Hamar beláttuk, hogy ez egyáltalán nem volt zavaró, ugyanis minden hibátlanul szervezetten működött, recepció,...

2020. január 26.
Már szálltunk itt meg régebben és ezért választottam ezt szállást a nejemnek szülinapi ajándéknak . Nem csalódtunk,ugyan olyan szinvonalat kaptunk,mint régebben. Köszönjük !

2020. január 6.
Az unokáimmal szerettem volna eltölteni pár napot egy gyerekbarát szálláshelyen./3és 7 évesek/.A szobánk 2 különálló és 1 db pótággyal volt berendezve.Az ágyak kopott műbőr borítással,rendkívül kényelmetlen keskeny matraccal voltak ellátva,a párna szivacsdarabkákkal volt bélelve a takaró...

Velence Resort & Spa, Velence kiemelt csomagajánlatai
 - Nyár, vakáció - Hív a Velencei-tó (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, kulturális és gyerekprogramokkal
Érvényes: 2020-07-13 - 2020-08-30
 - Ránk kacsint a nyár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációval, gyermek és felnőtt programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-07-13