Jaboo: Csajos éves találka - Walzer Panzió Velence

Walzer Panzió Velence értékelése
4. helyezett a 9 velencei szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Csajos éves találka

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
A barátnőimmel voltunk itt, nekünk csalódás. Hatan mentünk 2*3 ágyas szobában. Karptunk 2 ágyat, 1 2 személyeset és 1 egy személyeset és nem külön 3 ágyat. A szoba tisztasága hagy némi kívánni valót maga után. A mosdócsaptelepen a vízkő már zöld volt és zuhanykabin is zöldes vvolt a vízkőtől. Tetőtéri szoba, nagyon meleg, kb. 2 m2 erkéllyel. Azt írták ventillátor van, de nem a mennyeztei, hanem a semmt sem érő asztali kis ventilátor. Ami viszont felháborító volt, hogy a 22:00 után nem lehet a kerthelyiségben tartózkodni. minden vendéget beküldtek. Mivel panzió és étterem is egyben, csak a panzió területés lehetett tartózkodni. Mivel szombaton lakodalom volt (előre szóltak) nem lehetett az éttermet és a kiülős boxoat használni. Ez azt jellentette, hogy mindenkinek a szobájában kellett lennie. Ilyen még soha nem történt egy szálláson sem, ahol kerthelyiség is van.
A reggeli benne volt a szállásban, egész jó. Viszont az ember megszokja hogy ilyen esetben svédasztalos a reggeli, itt választani kellett. Az étterem drága és felháborítónak tartom, hogy a zöldségköret a fagyasztott zöldsség amit bármelyik Tescoban (vagy bárhol) meg lehet venni. Az egyetlen pozitívum, hogy 6-an, 6 féle képpen fizettünk, kp, SZÉP-kártyát, és ezt jól kezelte a tulaj. A kert szép, van medence is, amit csak 7-21-ig lehet használni, tehát az esti baráti dumaparty némi éjszakai fürdéssel nem kivitelezhető.

Ennyire tetszett: Gyenge
Személyzet: