Vendég: Pihenteto hétvége - Libra Hotel Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház értékelése
1. helyezett a 4 veresegyházi szállás közül

Pihenteto hétvége

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Tetszettek a szolgaltatások, a privát welneszt pezsgovel jo otletnek tartottam. Viszont abbol lehetne rugalmasabb hogy az ajandek deszertet szerettunk volna palacsintát ami árban kevesebb is volt mint ami a félpanzios étlapon levo deszertek de nem lehetett rá beváltani .... amúgy a koszt finom és izletes volt. Osszeségéban elégedettek voltunk és még visszajovunk.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

2018. április 8. - Libra Hotel válasza értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést. Sajnáljuk negatív tapasztalatát. Nagyon sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is.
Tóth Csilla (Libra Hotel)
Libra Hotel Veresegyház
2112 Veresegyház
Csokonai u. 2-4.

2019. július 2.
2 éjszakát töltöttünk el a hotelben,ajándék medveparki belépővel és egy órás pezsgős privát jakuzzival.Igen, olvasom másnál, hogy meredek a felfelé vezető lépcső, hangos az utcafront, vékonyak a falak és áthallatszanak dolgok......Ez mind igaz! Ám minket nem érintett ilyen érzékenyen a dolog, mi...

2019. május 25.
Egy éjszakát szerettünk volna eltölteni,a Libra Hotelben,hogy 700 km.-t ne egyfolytában kelljen megtennünk.Gondoltuk,egybekötjük a medvepark,és a gödöllői kastély meglátogatásával.A személyzet kedves,segítőkész,az alább említett negatív körülményekről sem tehetnek.A szobánk szépen berendezett,a...

2019. április 2.
Egy nagyon kellemes hétvégét sikerült eltölteni a Libra Hotelben. A Tavaszi csomagnak köszönhetően sok kupont be is tudtunk váltani a Hotelben. Félpanziós ellátás remek, hatalmas adagok, jó ízű ételek! Kisgyermekes családoknak is ajánlom! Szauna kifogástalan, jacuzzi kényelmes, akár 7-8 ember...

Libra Hotel, Veresegyház kiemelt csomagajánlatai
 - Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-20
 - Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 18.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel, Medvefarm belépőkkel, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Meghitt karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi gálavacsorával, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel és filmvetítéssel, veresegyházi Medvefarm belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-26