Libra Hotel Veresegyház ★★★

Libra Hotel Veresegyház
1. helyezett Veresegyház

2112 Veresegyház, Csokonai u. 2-4.

Libra Hotel Veresegyház a térképen

Libra Hotel Veresegyház értékelése:

1. helyezett a 3 veresegyházi szállás közül
2. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Libra Hotel Veresegyház bemutatkozása

Budapesttől 20 kilométerre, Veresegyház belvárosában várja vendégeit a Libra Hotel. A hotelben 15 fürdőszobás, pótágy elhelyezésére alkalmas, televízióval, internet-csatlakozással ellátott szoba van, amely 36 fő részére biztosít kényelmes elhelyezést. Modern wellness részleg áll a vendégek rendelkezésére, de akár úgy is igénybe vehetőek a spa szolgáltatások, hogy a vendég nem a hotel lakója. Szauna és pezsgőfürdő kényezteti a testet és a lelket, mindemellett pihentető masszázsokkal is tudnak szolgálni igény szerint.

Libra Hotel Veresegyház képei

Libra Hotel Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház vélemények

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
Minden tökéletes volt. A háromfogásos gyertyafényes vacsora mind ízvilágában, mind mennyiségében, mind felszolgálásában várakozáson felüli volt. A személyzet nagyon kedves, figyelmes és rugalmas volt. A privát wellnesst is nagyon élveztük. :)
Válasz az értékelésre - 2018. október 28.
Kedves Vendégünk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy ilyen jól érezték magukat szállodánkban. Nagyon köszönjük a maximális értékelést, igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára!
Sok szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
Maximálisan elégedettek voltunk a fogadtatással,tisztasággal személyzet előzékeny és kedves ,udvarias.vidám hangulatú.Az ételek finom ízletes bőséges.Nagyon jól megoldott a parkolás!Ha tehetem újra igénybe veszem a szolgáltatásukat mert szinte családias. Köszönjük szépen! Ferenc és Ágnes
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 17.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük a maximális pontszámot! Szívből örülünk, hogy ilyen jól érezték Magukat Nálunk. A jövőben is sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
Sebestyén Fanni (Libra Hotel)
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
A reggeli nagyon szegényes,csak hideg élelem van. 9-óráig kell várni,hogy ehessünk egy tojásrántottát. Sajnos egy meredek csigalépcső vezet fel a szállodába, ezért csak olyanok menjenek akiknek jó a lábuk. A jakuzzihoz is meredek lépcsőn kell felmenni. A félpanziós vacsora nagyon bőséges és finom. A személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 30.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen értékelését. Igyekszünk a legjobbat nyújtani Vendégeink részére, sajnos van ami adott és nem tudunk változtatni rajta. Reméljük ellátogatnak még hozzánk!
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Tetszettek a szolgaltatások, a privát welneszt pezsgovel jo otletnek tartottam. Viszont abbol lehetne rugalmasabb hogy az ajandek deszertet szerettunk volna palacsintát ami árban kevesebb is volt mint ami a félpanzios étlapon levo deszertek de nem lehetett rá beváltani . . . . amúgy a koszt finom és izletes volt. Osszeségéban elégedettek voltunk és még visszajovunk.
Válasz az értékelésre - 2018. április 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést. Sajnáljuk negatív tapasztalatát. Nagyon sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is.
Tóth Csilla (Libra Hotel)

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16.
Nagyon jól éreztük magunkat. A páromnak nagyon tetszett. A reggeli és a vacsora is finomra sikerült. Köszönjük szépen a személyzetnek is a kellő hozzáállást
Válasz az értékelésre - 2018. január 22.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a maximális értékelést és a dicsérő szavakat.
Örülünk hogy elégedettek voltak velünk.
Sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is.
Tóth Csilla (Libra Hotel)
2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 13.
Nagyon ötletesnek találtuk,hogy a recepción társasjátékok találhatók! Gyönyörűen fel volt a Hotel és az étterem díszítve! A szobák tiszták és kényelmesek! A Wellness is kiváló. Az ételek ínycsiklandóak és bőségesek voltak! A koktélok is finomak! A privát Wellness nagyon jó ötlet! Ami talán egy picit negatívum,hogy a fürdőszobában nagyon pici a víznyomás illetve a hőfok is állandóan ingadozott a zuhanyzóban!
Válasz az értékelésre - 2017. december 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a dicsérő szavakat és a nagyszerű értékelést! Nagy örömünkre szolgál, hogy elégedetten távoztak tőlünk! Sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is !
Sebestyén Fanni (Libra Hotel)
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Nagyon kellemes három napot töltöttünk el Veresegyházán a Libra Hotelban. A szállás nagyon jó volt, szép tiszta, a személyzet nagyon segítőkész és kedves volt. Az étterem kínálata is jó volt. A medvepark hatalmas élmény volt, mindenféleképpen érdemes megnézni.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 24.
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat! Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára! Köszönjük a pontozást valamint a kedves szavakat!
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
2017. júniusában töltöttünk itt egy éjszakát átutazóban. Motorral érkeztünk, ami a murvával felszórt parkolóban sajnos problémás, de a személyzet hamar segítségünkre sietett. A recepción lévő hölgy hihetetlen kedves és segítőkész volt, csupa mosollyal fogadott minket. Mivel a tervezettnél korábban érkeztünk, az apartmant épp akkor takarították, de minden külön kérés nélkül felajánlották, hogy átöltözhetünk.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Kedves Libra szálloda. Nagyon köszönjük a két éjszakát nagyon jól éreztük magunkat máskor is vissza jövünk. A személyzet a étel jó volt. Mivel glutén és laktóz allergiám van ezért oda kell figyelnem mit eszek. De a szálloda étteremébe volt ilyen és finom volt. Kiváló volt minden.
Válasz az értékelésre - 2017. május 13.
Kedves Vendégünk! Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy elégedetten távoztak tőlünk!! Szeretettel várjuk vissza Önöket!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
A húsvéti ünnepeket töltöttük a szállodában.Kellemes környezet, modern berendezés, finom ételek,a wellnesz részleg privát használata is, a kuponrendszer elnyerte tetszésünket.
Válasz az értékelésre - 2017. április 24.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a kedves szavakat! Örülünk, hogy elnyerte tetszésüket a szállodánk! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, koktéllal, délutáni kávézással, wellness-részleg használattal, privát wellness használattal és pezsgővel, Medvepark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.31-ig
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 15.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel, karácsonyi filmvetítéssel, díszvacsorával, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.22. - 2018.12.27.
Bazilika alatti Panzió
2-3 éjszaka 14.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.30-ig
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 19.350 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Patak Park Hotel
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.16. - 2019.11.17.
Nyerges Hotel Termál
Monor
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, érkezéskor 1 üveg ajándék pezsgő és gyümölcs bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.20. - 2018.12.28.
Panni Pihenőház
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri vacsorával és műsorral, a vacsorához korlátlan italfogyasztással, újévi büfével, wellness-részleg használattal, parkolással
2018.12.29. - 2019.01.02.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig

Szállodák Veresegyház környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Legjobb ár (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés (min. 3 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)

VeresegyházX