Libra Hotel Veresegyház ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Libra Hotel Veresegyház
1. helyezett Veresegyház

2112 Veresegyház, Csokonai u. 2-4.

Libra Hotel Veresegyház a térképen

Libra Hotel Veresegyház értékelése:

1. helyezett a 3 veresegyházi szállás közül
3. helyezett Budapest környékén - 273 szállás közül

Libra Hotel Veresegyház bemutatkozása

Budapesttől 20 kilométerre, Veresegyház belvárosában várja vendégeit a Libra Hotel. A hotelben 15 fürdőszobás, pótágy elhelyezésére alkalmas, televízióval, internet-csatlakozással ellátott szoba van, amely 36 fő részére biztosít kényelmes elhelyezést. Modern wellness részleg áll a vendégek rendelkezésére, de akár úgy is igénybe vehetőek a spa szolgáltatások, hogy a vendég nem a hotel lakója. Szauna és pezsgőfürdő kényezteti a testet és a lelket, mindemellett pihentető masszázsokkal is tudnak szolgálni igény szerint.

Libra Hotel Veresegyház képei

Libra Hotel Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Tetszettek a szolgaltatások, a privát welneszt pezsgovel jo otletnek tartottam. Viszont abbol lehetne rugalmasabb hogy az ajandek deszertet szerettunk volna palacsintát ami árban kevesebb is volt mint ami a félpanzios étlapon levo deszertek de nem lehetett rá beváltani . . . . amúgy a koszt finom és izletes volt. Osszeségéban elégedettek voltunk és még visszajovunk.
Válasz az értékelésre - 2018. április 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést. Sajnáljuk negatív tapasztalatát. Nagyon sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is.
Tóth Csilla (Libra Hotel)

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16.
Nagyon jól éreztük magunkat. A páromnak nagyon tetszett. A reggeli és a vacsora is finomra sikerült. Köszönjük szépen a személyzetnek is a kellő hozzáállást
Válasz az értékelésre - 2018. január 22.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a maximális értékelést és a dicsérő szavakat.
Örülünk hogy elégedettek voltak velünk.
Sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is.
Tóth Csilla (Libra Hotel)
2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 13.
Nagyon ötletesnek találtuk,hogy a recepción társasjátékok találhatók! Gyönyörűen fel volt a Hotel és az étterem díszítve! A szobák tiszták és kényelmesek! A Wellness is kiváló. Az ételek ínycsiklandóak és bőségesek voltak! A koktélok is finomak! A privát Wellness nagyon jó ötlet! Ami talán egy picit negatívum,hogy a fürdőszobában nagyon pici a víznyomás illetve a hőfok is állandóan ingadozott a zuhanyzóban!
Válasz az értékelésre - 2017. december 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a dicsérő szavakat és a nagyszerű értékelést! Nagy örömünkre szolgál, hogy elégedetten távoztak tőlünk! Sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is !
Sebestyén Fanni (Libra Hotel)
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Nagyon kellemes három napot töltöttünk el Veresegyházán a Libra Hotelban. A szállás nagyon jó volt, szép tiszta, a személyzet nagyon segítőkész és kedves volt. Az étterem kínálata is jó volt. A medvepark hatalmas élmény volt, mindenféleképpen érdemes megnézni.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 24.
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat! Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára! Köszönjük a pontozást valamint a kedves szavakat!
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
2017. júniusában töltöttünk itt egy éjszakát átutazóban. Motorral érkeztünk, ami a murvával felszórt parkolóban sajnos problémás, de a személyzet hamar segítségünkre sietett. A recepción lévő hölgy hihetetlen kedves és segítőkész volt, csupa mosollyal fogadott minket. Mivel a tervezettnél korábban érkeztünk, az apartmant épp akkor takarították, de minden külön kérés nélkül felajánlották, hogy átöltözhetünk.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Kedves Libra szálloda. Nagyon köszönjük a két éjszakát nagyon jól éreztük magunkat máskor is vissza jövünk. A személyzet a étel jó volt. Mivel glutén és laktóz allergiám van ezért oda kell figyelnem mit eszek. De a szálloda étteremébe volt ilyen és finom volt. Kiváló volt minden.
Válasz az értékelésre - 2017. május 13.
Kedves Vendégünk! Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy elégedetten távoztak tőlünk!! Szeretettel várjuk vissza Önöket!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
A húsvéti ünnepeket töltöttük a szállodában.Kellemes környezet, modern berendezés, finom ételek,a wellnesz részleg privát használata is, a kuponrendszer elnyerte tetszésünket.
Válasz az értékelésre - 2017. április 24.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a kedves szavakat! Örülünk, hogy elnyerte tetszésüket a szállodánk! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Konnyen megkozelitheto volt a hotel, erkezeskor rendkivul baratsagos fogadtatasban volt reszunk, mindent reszletesen elmondtak. A szoba szep es tiszta volt, az etelek izletesek, a kiszolgalas gyors. A csomagunk tartalmazott egy privat wellness hasznalatot is, nagyon romantikus volt az elore bekeszitett pezsgo es a rengeteg gyertya :) osszessegeben fantasztikusan ereztuk magunkat, mindennel elegedettek voltunk.
Válasz az értékelésre - 2017. január 6.
Kedves Vendégünk!
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakára mentünk és kihasználtuk a lehetőségeket, amikkel teljes mértékben elégedettek is vagyunk. A privát wellness nagyon kellemes, a főnökasszony segítőkész, a szépségápolási rész kollégái professzionálisak. Ár arány értékben nagyon megéri.
Válasz az értékelésre - 2016. november 3.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen az értékelést, valamint az elismerő szavakat örülünk, hogy elnyerte tetszésüket szállodánk! Igyekszünk mindig a Vendégeink kedvébe járni és a legjobbat nyújtani.
Térjenek be hozzánk a jövőben is, sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 30.
Fantasztikusan jó négy napot töltöttünk a szállodába,minden percét pozitívan éltük meg! A frissítő masszázs amit kuponnal vettünk igénybe,imádtuk!! Bármikor ha tehetjük,vissza térünk! Üdv.Szakács házaspár.
Válasz az értékelésre - 2016. október 4.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a maximális értékelését, igazán örömünkre szolgál, hogy elégedetten távoztak tőlünk igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára!
Szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is!

Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Medvefarm belépővel, kozmetika, éttermi- és masszázskedvezménnyel, parkolással, internet eléréssel
Veresegyház
Akár 1 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, Medvepark belépővel, privát wellness-használattal és pezsgővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.28.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 3.980,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.14. - 2018.10.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 20.330,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.12.19.
Konti "Teszt" Hotel
2018.04.01. - 2018.09.09.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
6 nap/5 éjszaka 24.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, délutáni nasival, wellness-részleg és saját strand használattal, gyermekprogramokkal, íjászkodással, játszótér használattal, parkolással
2018.06.17. - 2018.08.31.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 12.883,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadidős játékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással,wellness-részleg használattal, szabadidős programokkal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.23.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jacuzzi és szauna használattal, borkóstolással
2018.06.01. - 2018.08.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.03. - 2018.06.14.
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Veresegyház környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Bánki ringaTÓzás (min. 2 éj)
Aktív kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)

VeresegyházX