Libra Hotel Veresegyház ★★★

Libra Hotel Veresegyház
2112 Veresegyház, Csokonai u. 2-4.

Libra Hotel Veresegyház a térképen

Libra Hotel Veresegyház értékelése:

1. helyezett a 4 veresegyházi szállás közül
8. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Libra Hotel Veresegyház bemutatkozása

Budapesttől 20 kilométerre, Veresegyház belvárosában várja vendégeit a Libra Hotel. A hotelben 15 fürdőszobás, pótágy elhelyezésére alkalmas, televízióval, internet-csatlakozással ellátott szoba van, amely 36 fő részére biztosít kényelmes elhelyezést. Modern wellness részleg áll a vendégek rendelkezésére, de akár úgy is igénybe vehetőek a spa szolgáltatások, hogy a vendég nem a hotel lakója. Szauna és pezsgőfürdő kényezteti a testet és a lelket, mindemellett pihentető masszázsokkal is tudnak szolgálni igény szerint.

Libra Hotel Veresegyház képei

Libra Hotel Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
Fantasztikus hangulatú, családias Szilveszteri buli volt, rendkivűl kedves, szolgálat kész személyzettel, és sok meglepetés szolgáltatással.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves István !

Nagyon szépen köszönjük az értékelését valamint a kedves szavakat! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
Üdvözlettel: Libra Hotel személyzete
Lipniczky Mária (Libra Hotel)

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk el a hotelben,ajándék medveparki belépővel és egy órás pezsgős privát jakuzzival. Igen, olvasom másnál, hogy meredek a felfelé vezető lépcső, hangos az utcafront, vékonyak a falak és áthallatszanak dolgok. . . . . . Ez mind igaz! Ám minket nem érintett ilyen érzékenyen a dolog, mi maradtunk és nem bántuk meg.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakát szerettünk volna eltölteni,a Libra Hotelben,hogy 700 km. -t ne egyfolytában kelljen megtennünk. Gondoltuk,egybekötjük a medvepark,és a gödöllői kastély meglátogatásával. A személyzet kedves,segítőkész,az alább említett negatív körülményekről sem tehetnek. A szobánk szépen berendezett,a tisztaság is kiváló volt.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
Egy nagyon kellemes hétvégét sikerült eltölteni a Libra Hotelben. A Tavaszi csomagnak köszönhetően sok kupont be is tudtunk váltani a Hotelben. Félpanziós ellátás remek, hatalmas adagok, jó ízű ételek! Kisgyermekes családoknak is ajánlom! Szauna kifogástalan, jacuzzi kényelmes, akár 7-8 ember is elfér benne egyszerre.
Válasz az értékelésre - 2019. április 9.
Kedves Vendégünk!
Igazán nagy örömünkre szolgál, hogy elégedetten távoztak tőlünk! Igyekszünk mindent megtenni a Vendégeink érdekeiben. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 9.
Szilveszteri csomagajánlat keretében töltöttünk 4 nap/3 éjszakát hotelban. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet 5*, a recepción dolgozók kedvesek, bármilyen kérdésre szívesen felelnek, segítőkészek. A nagy pörgés ellenére egy mosolyuk mindig volt számunkra. Az étteremben felszolgáló hölgyeknek is külön köszönet, nagyon profin végzik a munkájukat!
Válasz az értékelésre - 2019. január 31.
Kedves Kinga,

köszönjük szépen az értékelését és a kedves szavakat! Örömünkre szolgál, hogy pozitív élményekkel távoztak tőlünk. Bízunk benne, hogy a közeljövőben újra felkeresnek minket!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Személy szerint nekem utazásom során ami a legjobban tetszett hogy betettek minket egy jobb lakosztály részbe, ami felül múlta mind azt amit szerettem volna. Nagyon szép, tiszta és rendezett volt minden. A személyzet segítőkész volt teljes mértékben. Hálás köszönetem nekik mindenért!
Válasz az értékelésre - 2019. január 21.
Kedves Vivien,

köszönjük a pozitív értékelést és az elismerést! Továbbra is igyekszünk minden lehetséges eszközzel kellemessé tenni vendégeink számára az itt-tartózkodást, legyen az hosszabb távú, vagy akár csak egy villámlátogatás. Reméljük, a kellemes élmények visszacsábítják Önöket hozzánk!
Dicső Andrea (Libra Hotel)

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 22.
3 napot töltöttünk el itt a párommal nemrégiben, nagyon jól éreztük magunkat, mind a szállás, mind az étterem tökéletes volt, a 3 fogásos gyertyafényes vacsora nagyon finom volt, különösen a desszert. Nagyon kedves, segítőkész a személyzet. A privát wellness és a mazzsázs is nagyon jó kikapcsolódást jelentett számunkra. Ha később is tehetjük, biztosan ellátogatunk megint.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
Minden tökéletes volt. A háromfogásos gyertyafényes vacsora mind ízvilágában, mind mennyiségében, mind felszolgálásában várakozáson felüli volt. A személyzet nagyon kedves, figyelmes és rugalmas volt. A privát wellnesst is nagyon élveztük. :)
Válasz az értékelésre - 2018. október 28.
Kedves Vendégünk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy ilyen jól érezték magukat szállodánkban. Nagyon köszönjük a maximális értékelést, igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára!
Sok szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
Maximálisan elégedettek voltunk a fogadtatással,tisztasággal személyzet előzékeny és kedves ,udvarias.vidám hangulatú.Az ételek finom ízletes bőséges.Nagyon jól megoldott a parkolás!Ha tehetem újra igénybe veszem a szolgáltatásukat mert szinte családias. Köszönjük szépen! Ferenc és Ágnes
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 17.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük a maximális pontszámot! Szívből örülünk, hogy ilyen jól érezték Magukat Nálunk. A jövőben is sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
Sebestyén Fanni (Libra Hotel)

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
A reggeli nagyon szegényes,csak hideg élelem van. 9-óráig kell várni,hogy ehessünk egy tojásrántottát. Sajnos egy meredek csigalépcső vezet fel a szállodába, ezért csak olyanok menjenek akiknek jó a lábuk. A jakuzzihoz is meredek lépcsőn kell felmenni. A félpanziós vacsora nagyon bőséges és finom. A személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 30.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen értékelését. Igyekszünk a legjobbat nyújtani Vendégeink részére, sajnos van ami adott és nem tudunk változtatni rajta. Reméljük ellátogatnak még hozzánk!

Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, filmvetítéssel, belépővel a Medveparkba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.01-ig
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 13.752 - 45.441,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 6.311 - 19.930,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.06-ig
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.225 - 19.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.782,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.03-ig
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 13.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, medvefarm belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig

Szállodák Veresegyház környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Royal Club Hotel Visegrád
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

VeresegyházX