Libra Hotel Veresegyház ★★★

Libra Hotel Veresegyház
1. helyezett Veresegyház

2112 Veresegyház, Csokonai u. 2-4.

Libra Hotel Veresegyház a térképen

Libra Hotel Veresegyház értékelése:

1. helyezett a 3 veresegyházi szállás közül
1. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Libra Hotel Veresegyház bemutatkozása

Budapesttől 20 kilométerre, Veresegyház belvárosában várja vendégeit a Libra Hotel. A hotelben 15 fürdőszobás, pótágy elhelyezésére alkalmas, televízióval, internet-csatlakozással ellátott szoba van, amely 36 fő részére biztosít kényelmes elhelyezést. Modern wellness részleg áll a vendégek rendelkezésére, de akár úgy is igénybe vehetőek a spa szolgáltatások, hogy a vendég nem a hotel lakója. Szauna és pezsgőfürdő kényezteti a testet és a lelket, mindemellett pihentető masszázsokkal is tudnak szolgálni igény szerint.

Libra Hotel Veresegyház képei

Libra Hotel Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 9.
Szilveszteri csomagajánlat keretében töltöttünk 4 nap/3 éjszakát hotelban. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet 5*, a recepción dolgozók kedvesek, bármilyen kérdésre szívesen felelnek, segítőkészek. A nagy pörgés ellenére egy mosolyuk mindig volt számunkra. Az étteremben felszolgáló hölgyeknek is külön köszönet, nagyon profin végzik a munkájukat!
Válasz az értékelésre - 2019. január 31.
Kedves Kinga,

köszönjük szépen az értékelését és a kedves szavakat! Örömünkre szolgál, hogy pozitív élményekkel távoztak tőlünk. Bízunk benne, hogy a közeljövőben újra felkeresnek minket!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Személy szerint nekem utazásom során ami a legjobban tetszett hogy betettek minket egy jobb lakosztály részbe, ami felül múlta mind azt amit szerettem volna. Nagyon szép, tiszta és rendezett volt minden. A személyzet segítőkész volt teljes mértékben. Hálás köszönetem nekik mindenért!
Válasz az értékelésre - 2019. január 21.
Kedves Vivien,

köszönjük a pozitív értékelést és az elismerést! Továbbra is igyekszünk minden lehetséges eszközzel kellemessé tenni vendégeink számára az itt-tartózkodást, legyen az hosszabb távú, vagy akár csak egy villámlátogatás. Reméljük, a kellemes élmények visszacsábítják Önöket hozzánk!
Dicső Andrea (Libra Hotel)

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 22.
3 napot töltöttünk el itt a párommal nemrégiben, nagyon jól éreztük magunkat, mind a szállás, mind az étterem tökéletes volt, a 3 fogásos gyertyafényes vacsora nagyon finom volt, különösen a desszert. Nagyon kedves, segítőkész a személyzet. A privát wellness és a mazzsázs is nagyon jó kikapcsolódást jelentett számunkra. Ha később is tehetjük, biztosan ellátogatunk megint.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
Minden tökéletes volt. A háromfogásos gyertyafényes vacsora mind ízvilágában, mind mennyiségében, mind felszolgálásában várakozáson felüli volt. A személyzet nagyon kedves, figyelmes és rugalmas volt. A privát wellnesst is nagyon élveztük. :)
Válasz az értékelésre - 2018. október 28.
Kedves Vendégünk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy ilyen jól érezték magukat szállodánkban. Nagyon köszönjük a maximális értékelést, igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára!
Sok szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
Maximálisan elégedettek voltunk a fogadtatással,tisztasággal személyzet előzékeny és kedves ,udvarias.vidám hangulatú.Az ételek finom ízletes bőséges.Nagyon jól megoldott a parkolás!Ha tehetem újra igénybe veszem a szolgáltatásukat mert szinte családias. Köszönjük szépen! Ferenc és Ágnes
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 17.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük a maximális pontszámot! Szívből örülünk, hogy ilyen jól érezték Magukat Nálunk. A jövőben is sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
Sebestyén Fanni (Libra Hotel)
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
A reggeli nagyon szegényes,csak hideg élelem van. 9-óráig kell várni,hogy ehessünk egy tojásrántottát. Sajnos egy meredek csigalépcső vezet fel a szállodába, ezért csak olyanok menjenek akiknek jó a lábuk. A jakuzzihoz is meredek lépcsőn kell felmenni. A félpanziós vacsora nagyon bőséges és finom. A személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 30.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen értékelését. Igyekszünk a legjobbat nyújtani Vendégeink részére, sajnos van ami adott és nem tudunk változtatni rajta. Reméljük ellátogatnak még hozzánk!
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Tetszettek a szolgaltatások, a privát welneszt pezsgovel jo otletnek tartottam. Viszont abbol lehetne rugalmasabb hogy az ajandek deszertet szerettunk volna palacsintát ami árban kevesebb is volt mint ami a félpanzios étlapon levo deszertek de nem lehetett rá beváltani . . . . amúgy a koszt finom és izletes volt. Osszeségéban elégedettek voltunk és még visszajovunk.
Válasz az értékelésre - 2018. április 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést. Sajnáljuk negatív tapasztalatát. Nagyon sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is.
Tóth Csilla (Libra Hotel)

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16.
Nagyon jól éreztük magunkat. A páromnak nagyon tetszett. A reggeli és a vacsora is finomra sikerült. Köszönjük szépen a személyzetnek is a kellő hozzáállást
Válasz az értékelésre - 2018. január 22.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a maximális értékelést és a dicsérő szavakat.
Örülünk hogy elégedettek voltak velünk.
Sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is.
Tóth Csilla (Libra Hotel)
2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 13.
Nagyon ötletesnek találtuk,hogy a recepción társasjátékok találhatók! Gyönyörűen fel volt a Hotel és az étterem díszítve! A szobák tiszták és kényelmesek! A Wellness is kiváló. Az ételek ínycsiklandóak és bőségesek voltak! A koktélok is finomak! A privát Wellness nagyon jó ötlet! Ami talán egy picit negatívum,hogy a fürdőszobában nagyon pici a víznyomás illetve a hőfok is állandóan ingadozott a zuhanyzóban!
Válasz az értékelésre - 2017. december 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a dicsérő szavakat és a nagyszerű értékelést! Nagy örömünkre szolgál, hogy elégedetten távoztak tőlünk! Sok szeretettel várjuk vissza a jövőben is !
Sebestyén Fanni (Libra Hotel)
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Nagyon kellemes három napot töltöttünk el Veresegyházán a Libra Hotelban. A szállás nagyon jó volt, szép tiszta, a személyzet nagyon segítőkész és kedves volt. Az étterem kínálata is jó volt. A medvepark hatalmas élmény volt, mindenféleképpen érdemes megnézni.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 24.
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat! Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára! Köszönjük a pontozást valamint a kedves szavakat!
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!

Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, koktéllal, délutáni kávézással, wellness-részleg használattal, privát wellness használattal és pezsgővel, Medvepark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, belépőkkel a Medveparkba, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Gesztenyés Vendégház
Garáb
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
2019.04.19. - 2019.06.22.
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Veresegyház környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3
Pünkösd (min. 2 éj)