Chill Bistro Veszprém

Chill Bistro Veszprém
Chill Bistro VeszprémChill Bistro Veszprém
Chill Bistro VeszprémChill Bistro Veszprém

Chill Bistro Veszprém bemutatkozása

Veszprém város szívében az Óváros téren,várja Kedves Vendégeit az újonnan nyílt Chill Bistro!
“Vintage! A régmúlt divatja a ma stílusa” szlogennel és berendezéssel kellemes környezetben kínáljuk különleges, változatos étlapunkat illetve itallapunkat!
Várjuk Önöket szeretettel!

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Chill Bistro Veszprém vélemények

Kiváló 2022. május 5.gyerekekkel járt itt
Veszprém belvárosában, az Óváros téren bújik meg ez a bájos, kulturált, kicsi étterem. Tiszta, kedves hely. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az ételek kiválóak, az árak barátságosak. A különleges kívánságokat is figyelembe veszik. Mindenkinek ajánlom, aki Veszprémben jár, szerintem kihagyhatatlan.
Kiváló 2021. június 24., kollégákkal járt itt
Nagyon kellemes,jó hangulatú hely. Egészen jó a kaja,édessegből nincs nagy választék,de a kiszolgálás osztályon felüli.
2019. február 16.a párjával járt itt
Most pár hét működés után már weblapjuk is van - méghozzá nagyon színvonalas. Egy bezárt étterem helyén nyílt a Chill bistro. Már első blikkre is szimpatikus a maga előétel - leves - pasta - grillétel - saláta/savanyúság - street food - pizza - bundázott húsok - desszert kategóriákra felosztott ételkínálat.
Chill Bistro Veszprém - BelsőChill Bistro Veszprém - Étlap/itallapChill Bistro Veszprém - Étel/italChill Bistro Veszprém - Étel/italChill Bistro Veszprém - Étel/italChill Bistro Veszprém - Étel/ital
Chill Bistro Veszprém a térképen
8200 VeszprémÓváros tér 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték
H
zárva
K-V
magyar, olasz, mediterrán, gluténmentes, vegetáriánus
grill ételek
Zene