Jó
2019. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. február 28.Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Teljesen véletlenül akadtam rá a büfére. Egy lepukkadt hipermarket helyébe egy bútoráruház költözött és most a kedves vállalkozó hölgy meglátta a lehetőséget a büfé megnyitására. A vendégkör nem is a bútorvásárlókból, hanem főleg a környező ipari cégek alkalmazottaiból kerül ki. Dícséretet érdemel a berendezés (robusztus asztalok és székek). Bőséges az üditőválaszték - alkoholt nem tartanak. A kínálatban többféle kávé kapható. Barátságosak, vonzóak az árak. Ritkán látni ilyet, de van egy ötletláda kis papírfecnikkel, melybe bedobhatod az igényeidet és így befolyásolhatod a frissen nyitott egység kínálatát. HACCP szempontjából is minden OK. Nekem pozitív élményeim vannak és drukkolok a vállalkozásnak. Azt hiszem vissza fogok térni.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:![]()
Kiszolgálás:![]()
Hangulat:![]()
Ár / érték arány:![]()
Tisztaság:![]()
Népszerű szállások a környéken
43.000 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel
89.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
169.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval