Kiváló
2019. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. április 10.Ajánlom a helyet másoknak is!
11 előtt 5 perccel értem ide és kb nyolcan voltak előttem. Mire a pénztárhoz értem, már vagy húsz ember állt mögöttem. Mire megebédeltem, már az ajtón kívül állt a sor vége. Ezek persze ne vegyék el senki kedvét az Ízlelőtől, ez egy remek hely. Nagyon finomak, frissek az ételek, bőségesek az adagok, kedvesek és gyorsak a kiszolgáló hölgyek. Hamar megtelik a parkoló. Ülőhely viszont van bőven, mert építettek egy sörsátor-szerű bővítést. A vendégek nagy része "elviteles". Ennek elősegítésére beállítottak egy ügyes pakolóasztalt. Makulátlanul tiszták a mellékhelyiségek. Weblapjukat böngészve akár előre is megtervezheted az ebédedet.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:![]()
Kiszolgálás:![]()
Hangulat:![]()
Ár / érték arány:![]()
Tisztaság:![]()
Népszerű szállások a környéken
43.000 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel
89.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
169.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval