Johnny's Bistro Veszprém
8200 Veszprém, Kossuth u. 21.

Johnny's Bistro Veszprém a térképen

Wellness csomagok Veszprém városában

Johnny's Bistro Veszprém vélemények

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Külföldi vendégeink már ismerik a város frekventált vendéglőit. Így hát újítottunk, oda visszük el őket, ahol mi mindig jót ettünk. A télen zárt helyre beszoruló bisztróban most sem kellett csalódnunk. Nagyon finom ételeket hozott ki az udvarias társaság rekord gyorsasággal. Jól csinálják. Legközelebb másoknak is el fogunk dicsekedni városunk ezen gasztronómiai remekével.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
A veszprémi egység nyitásakor ott iváncsiskodtam az első vendégek között. Most napra pontosan rá két évre párommal újra megjelentünk. A nagyon kedves kislány mindjárt hozta is az étlapot. Nagyon hamar kihozta a Jumbo Johnny tálamat, melynek láttán először megijedtem, de aztán megbírkóztam vele. Párom szendvicset evett. Tálamról csak jókat mondhatok (lásd a fotót!

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 1.
Anyák napi (konyha kiszabadítási akció) meglepetésként tévedtünk az étterem teraszára. Már az étlapon látott adagok is ijesztőek voltak számomra, így én csak sült csirkecsíkokkal megszórt salátát rendeltem, az adag hatalmas volt, de ízvilágában hagyott némi kívánnivalót maga után. Az étterem asztala bizony kicsinek bizonyult négy felnőtt adagjának - javasolnám a nagyobb asztalok bevetését.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hihetetlen finom ételek, hatalmas adag, ízléses tálalás, különleges ízvilág. Amerikai és mexikói ételek, turmixok, hiánypótló kínálat a városban. A városközponti elhelyezkedése gyalogos szempontból kiváló, autóval kicsit nehezebben megközelíthető. Az egyetlen negatívum a személyzet lassú reagálása az újonnan érkező vendégre, de amint észbe kaptak a kiszolgálás már nagyon kedves és figyelmes volt.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Soha jobb időzítést! Johnny's (Diósd után Veszprémben is) a tanévkezdésre megnyitotta veszprémi egységét a "Lordok háza" aljában Veszprém sétálóutcáján. Most már úgy tűnik, hogy hálózat lesz a Johnny's. Már a közösségi oldalukon is követtem az építkezést és úgy látszik minden rendben van.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Ezüsthíd Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.08.24. - 2020.12.31.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 18.863 - 42.442,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szomszédos Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törülköző bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.31.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.11.22. - 2020.12.31.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-5 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, szabadidős és sportos programokkal, ajándék fagylalttal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.12.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 60.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.09. - 2021.07.10.

Szállodák Veszprém környékén
Hunguest Hotel Pelion  Veszprém
Holiday Hotel Csopak Veszprém
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Johnny's Bistro VeszprémX