Hangulatos vidéki Meki

McDonald's VeszprémMcDonald's Veszprém a térképen

2018. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. december 1.
Azt már több bírálatomban megírtam és a profilomon is olvasható, hogy a gyorséttermi stílus nem az én világom. Az idén mégis úgy adódott, hogy több Mekiben is voltam - a veszprémiben kétszer is. Párom hívott meg reggelire. Teljesen meg voltunk elégedve a kiszolgálással, az ételek hőfokával, a mosdó állapotával. A veszprémi egységnek valahogy nagyon jó a hangulata. A felső szintről evés, kávézás közben figyelhettük az utcai forgalmat.
Hangulat:Kiváló
McDonald's Veszprém - Külső képMcDonald's Veszprém - BelsőMcDonald's Veszprém - BelsőMcDonald's Veszprém - Étel/italMcDonald's Veszprém - BelsőMcDonald's Veszprém - Belső

McDonald's további értékelései

2023.08.19családjával
Ma újra nem azt kaptam amit kértem. Hamburger helyett sajtburger húspogácsa nélkül. Mindez hidegen, teljes áron. Már úton voltunk mire kicsomagoltuk, így nem tudtunk visszamenni reklamálni. Nagyon figyelmetlen a kiszolgálás, nem először csalódtunk.
2022.12.28a párjával
Egy szimpla ételre több,mint 40 perc várakozás a McDrive-ban, úgy ,hogy nem is volt forgalom. Alig pár autó és a rendelés feldolgozása lehetetlen.
Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.