Jó
2016. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. október 4.Ajánlom a helyet másoknak is!
A hajdani "Malom vendéglő és pizzéria" most már Pajta kisvendéglő - hirdeti a felirat az épületen. Hát akkor próbáljuk ki! Rajtunk kívül nem sokan vannak a szeptemberi koraesti időpontban, de örömmel tapasztaljuk, hogy fügetlenül a tulajváltástól azért megtartották a régi ételeket (tócsi, velős pirítós, stb). Tócsiból egyébként nagyon sok félét árulnak és azt hiszem ez kell az arra sétáló túristáknak. Kiszolgálással, tisztasággal nincs semmi gond, így bátran ajánlom a helyet.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:![]()
Kiszolgálás:![]()
Hangulat:![]()
Ár / érték arány:![]()
Tisztaság:![]()
Népszerű szállások a környéken
43.000 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel
89.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
94.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval