Eötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém

Múzeum
Eötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém
Eötvös Károly Megyei Könyvtár VeszprémEötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém
Eötvös Károly Megyei Könyvtár VeszprémEötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Eötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém vélemények

Kihagyhatatlan 2023. február 7. járt itt
Ez az épület a vörös színével és díszítettségével hívta fel a figyelmemet. Közelebb menve láttam, hogy könyvtár működik benne, ezért csak kívülről fényképeztem. Figyelemreméltó sok kis szobrocska, cifratorony díszíti. Az épület Színházkert felöli oldalán
a bejárathoz,amely érdekes módon az alagsorban van, lépcsősor vezet.
Eötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém - EgyébEötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém - EgyébEötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém - EgyébEötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém - EgyébEötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém - EgyébEötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém - EgyébEötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém - EgyébEötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém - EgyébEötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém - EgyébEötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém - EgyébEötvös Károly Megyei Könyvtár Veszprém - Egyéb