Gizella Hotel & Étterem Veszprém ★★★

Gizella Hotel & Étterem Veszprém
Gizella Hotel & Étterem VeszprémGizella Hotel & Étterem Veszprém
Gizella Hotel & Étterem VeszprémGizella Hotel & Étterem Veszprém

Gizella Hotel & Étterem Veszprém bemutatkozása

Az első magyar királyné nevét viselő háromcsillagos Gizella Hotel & Étterem a veszprémi vár tövében helyezkedik el, ahol a város történelmi magja és természeti szépségének legmegkapóbb csodái, a Szent Benedek-hegy, annak tövében csordogáló Séd-patak és a vár összeérnek.

4Szolgáltatás
Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Gizella Hotel & Étterem Veszprém vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Gyenge 2019. július 12.barátokkal járt itt
A Veszprémfeszt alkalmával foglaltunk szállást a hotelben. A megközelítése nem egyszerű,de nagy nehezen oda találtunk. A személyzet nem túl barátságos, igazából semmilyenek. . . ez nekem itt Veszprém szívében nagyon furcsa. A szállodában a szoba rideg, az ágynemű hajas(! ),a fürdőszoba erősen felújításra szorul, de a legnagyobb probléma vele, hogy nem tiszta.
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
Ha nyugalomra, kényelemre és jóra vágysz csakis a Gizella Hotelt keresd. Minden korosztálynak ajánlom. Ha egyszer ott jársz, biztosan visszatérő vendég leszel, családom, rokonok, barátok már azok. Pihenés mellett, a sok látnivaló, gyönyőrű környezet, a kedves városlakók felejthetetlenek. Üdv.: B.K.
2013.11.20
Kiváló 2013. május 13.a párjával járt itt
Az első magyar királyné nevét viselő Gizella Hotel nagyon kellemes hangulatú, kedves hely! Nagyon jó hogy a vár lábánál van, így bármikor könnyen feljuthatunk a várba. A vár ódon, hangulatos utcáihoz, tereihez közvetlen ostromlépcső vezet fel. A festői patakpart és a veszprémi belváros ideális sétákat kínál. Kényelem, elegancia, finom ételek!
Gizella Hotel & Étterem Veszprém - Külső kép