Vikla7

Vikla7 adatlapja

Regisztráció2013.04.03
Utoljára itt2017.10.25

Szörnyű 2013. április 3.a párjával járt itt
Szörnyű amit tapasztaltunk. Ágybetéten lehetetlen,aludni, pihenni. Wellnes részleg: finn szauna 70 fokos, gőz nem működött, infra térítés ellenében használható! Fürdőköpeny térítés ellenében használható! Gyakran megyünk wellneszezni, de ilyen szörnyű helyen ennyiért még nem voltunk. 2 csillagot simán levehetnének a hotelről és az árakat megfelezni!
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
Ha nyugalomra, kényelemre és jóra vágysz csakis a Gizella Hotelt keresd. Minden korosztálynak ajánlom. Ha egyszer ott jársz, biztosan visszatérő vendég leszel, családom, rokonok, barátok már azok. Pihenés mellett, a sok látnivaló, gyönyőrű környezet, a kedves városlakók felejthetetlenek. Üdv.: B.K.
2013.11.20
Kiváló 2017. január 9.a párjával járt itt
Csopak legjobb helyén található. Minden klassz és jó. Előny a strand közelsége, a park szépsége. Tetszik a szobák egyszerűsége és a nagyszerűsége. Plusz 1 csillag még járna a hotelnek, ha hűtőszekrény lenne, az nagyon hiányzik. Személyzet udvarias, kedves. Mindenképpen ++++++++++++++++ az értékelésem!