Borbarátok Vendégház Villány
7773 Villány, Oportó. u. 9.

Borbarátok Vendégház Villány a térképen

Borbarátok Vendégház Villány értékelése:

8. helyezett a 28 villányi szállás közül
125. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Borbarátok Vendégház Villány bemutatkozása

A híres villányi pincesor szomszédságában várja vendégeit a Borbarátok Vendégház. A békés, csendes ház kiváló helyszín lehet egy pihentető nyaralásra. A hegyek és a természet közelsége barangolásra csábítja, a környékbeli pincék maradásra ösztönzik az ide látogatót. A közelben fekvő termál- és gyógyfürdő látogatása mindenkinek nagyszerű lazítási lehetőséget nyújt.

Borbarátok Vendégház Villány képei

Szállások Villány városában
Wellness csomagok Villány városában

Borbarátok Vendégház Villány vélemények

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5.
Borbarátokkal töltöttünk néhány napot a szálláson. Minden volt ami egy pár napos pihenéshez szükséges. Élveztük a csendet,az udvart,a szalonna sütést,Minden gyalogosan is elérhető távolságban van. Kényelmes ágyak,otthonos berendezés ! Nagyon finom borokat ittunk a borkóstolás alkalmával. Fesztivál időszakban voltunk,de nem volt zavaró .

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 16.
Barátokkal voltunk Villányban szeptember második hétvégéjén és a választásunk a Borbarátok vendégházra esett, mint utóbb világossá vált, jól választottunk! Számunkra tökéletesen megfelet a szállás, teljesen otthonos, felújított, tiszta házikó! Mindennel fel van szerelve, ami akár egy hétvégére, de akár egy egész hétre kell!

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 18.
Kiváló szálláshely. Rendkívül sokat jelent a kedves fogadtatás, az árban foglalt borkóstoló és a vendégeknek szabad kezet adás, nem pedig a szabályok ismételgetése. Bár a szállás berendezése egyszerű, kissé régies, mégis otthonos, tiszta és funkcionális. Ajánlani tudom mindazoknak, akiknek nem feltétlen egy sokcsillagos szálloda, sokkal inkább az olcsóbb és az üdülőjellegű szállás való kedvére, baráti társaságoknak, családoknak, pároknak.

Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.26-ig
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Harkányi Psoriasis Centrum
Harkány
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, BEMER kezeléssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, Siklósi Vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.02-ig

Szállodák Villány környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

VillányX