Tibike55: Borkóstoló a Hotel Cabernetben - Hotel Cabernet Villánykövesd

Hotel Cabernet Villánykövesd értékelése
1. helyezett a 2 villánykövesdi szállás közül

Borkóstoló a Hotel Cabernetben

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 18.
Nagyon közvetlen személyzet . Hétköznap voltunk a párommal . Egy pince látogatási programra is jelentkeztünk , de sajnos elmaradt jelentkezők hiányában . Kitűnő és nagyon finom ételek és finom borok vártak az étteremben . A csomagban leírt program , amit le foglatunk egy borkóstoló nagyon jó minőségű volt . Remélem legközelebb is tudunk menni . Nagyon ajánlom mindenkinek aki a jó bort és a finom ételeket szereti .

Személyzet:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Tibike55 felhasználót?    Igen

Hotel Cabernet Villánykövesd
7772 Villánykövesd
Petőfi Sándor utca 29.

2020. november 9.
Meglepetés volt a padlástéri szoba, az ajánlatban kitérhettek volna erre és kérhették volna, hogy ez megfelel-e számunkra. Jó lett volna egy kis büfé, ahol napközben is lehetett volna fogyasztani kávét, üdítőt, alkoholos italokat, aminek örülnének a szállóvendégek és a szálloda forgalmát is...

2020. augusztus 10.
Nagyon barátságos és közvetlen volt a személyzet. A kiváló programok után nagyon finom, és jó minőségű vacsorán vehettünk részt. A csomag nagyon jó ár-érték arányú volt.

2020. január 27.
Egyszerű, de nagyszerű szálloda! Ár-érték arányban kitűnő. Második alkalommal voltunk itt, és a most általuk szervezett "Disznótoros hétvége" is kiváló programnak bizonyult! A péntek délutáni érkezésünktől, egészen a vasárnapi távozásunkig számtalan élményben volt részünk! A történelmi pincesor...

Hotel Cabernet, Villánykövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Kalandos Bortúra hétvége a Villányi Borvidéken (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 14.683,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borvacsorával, választható bortúrával és programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-01 - 2021-09-30
 - Disznótoros dőzsölés Villányban (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótoros programokkal, élőzenés mulatozással, pincelátogatással, borkóstolással, fürdőkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-05 - 2021-03-28
 - Napi ár 2 vagy több főre
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021-01-15 - 2021-09-30