Hotel Cabernet Villánykövesd ★★★

Hotel Cabernet Villánykövesd
7772 Villánykövesd, Petőfi Sándor utca 29.

Hotel Cabernet Villánykövesd a térképen

Hotel Cabernet Villánykövesd értékelése:

1. helyezett a 2 villánykövesdi szállás közül
9. helyezett Dél Dunántúlon - 512 szállás közül

Hotel Cabernet Villánykövesd képei

Hotel Cabernet Villánykövesd

Hotel Cabernet Villánykövesd vélemények

2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 9.
Meglepetés volt a padlástéri szoba, az ajánlatban kitérhettek volna erre és kérhették volna, hogy ez megfelel-e számunkra. Jó lett volna egy kis büfé, ahol napközben is lehetett volna fogyasztani kávét, üdítőt, alkoholos italokat, aminek örülnének a szállóvendégek és a szálloda forgalmát is növelné, továbbá a szép nagy terasz is lehetővé tenné a kényelmes fogyasztást.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 18.
Nagyon közvetlen személyzet . Hétköznap voltunk a párommal . Egy pince látogatási programra is jelentkeztünk , de sajnos elmaradt jelentkezők hiányában . Kitűnő és nagyon finom ételek és finom borok vártak az étteremben . A csomagban leírt program , amit le foglatunk egy borkóstoló nagyon jó minőségű volt . Remélem legközelebb is tudunk menni .

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Nagyon barátságos és közvetlen volt a személyzet. A kiváló programok után nagyon finom, és jó minőségű vacsorán vehettünk részt. A csomag nagyon jó ár-érték arányú volt.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 27.
Egyszerű, de nagyszerű szálloda! Ár-érték arányban kitűnő. Második alkalommal voltunk itt, és a most általuk szervezett "Disznótoros hétvége" is kiváló programnak bizonyult! A péntek délutáni érkezésünktől, egészen a vasárnapi távozásunkig számtalan élményben volt részünk! A történelmi pincesor közvetlen közelsége is egy nagyon jó adottsága a szállásnak.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Kellemes hétvégét töltöttünk el a Hotel Cabernetben. A programok kiválóak, élménydúsak voltak. A személyzet is mindent megtett, hogy jól érezzük magunkat.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Jól éreztük magunkat, a programok jók voltak. Személyzet kedves segítőkész. Ételek igen változatosak, az őt fogásos bor vacsora pedig szenzációs volt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely szép környezetben található. A tisztaság, elrendezés rendben van (mondjuk a zuhanyfüggöny rövidsége miatt tengerré változik a fürdőszoba, akármilyen óvatos az ember). A szobafoglalás nagyon gyors, precíz volt. Az utazás előtt a választott csomag részletes programjait is előre elküldték. Az ételek és a felszolgálás nagyon profi volt.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép, nyugodt környezetben található a Hotel, közvetlen a 3 sorból álló pincék mellett. Hotelban nagyon finom, többnyire saját megtermelt alapanyagokból készített ételeket és italokat szolgálnak fel. Személyzet kedves udvarias. Sajnos mindez az adminisztrációra nem mondható el. A szobafoglalásomat egy hónappal későbbre igazólták vissza.
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
A szoba tiszta és nagy volt, a személyzet kedves és figyelmes. A borkóstoló kellemes hangulatban telt a pincében, finom italokkal ismerkedhettünk. A csomagunkban fürdőjegy is volt a Siklósi spaba, ahol egy kellemes napot töltöttünk el. A félpanziós, svédasztalos étkezés minden igényt kielégített, sőt külön figyeltek arra, hogy vegetáriánus vagyok.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 17.
Csodálatos helyen fekvő szálloda, kitűnő, tiszta szoba, udvarias személyzet, remek ételek, finom borok, minden igényt kielégítő kiszolgálás. Disznóvágáson vettünk részt, amely nagyon érdekes volt számunkra. A szálloda érdekessége a mindenki kutyája, Pöcök. Mindenkinek bátran merem ajánlani a Hotelt ! Családomnak és nekem is maradandó élményt nyújtott az ott töltött hétvége !

Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Villánykövesd
2-4 éjszaka 14.683,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borvacsorával, választható bortúrával és programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.09.30.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 8.850,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Gere Apartmanház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ametiszt Hotel
Harkány
4 nap/3 éjszaka 12.178,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, szenteste ünnepi vacsorával, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.26-ig
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.28-ig
Gere Luxus Apartman
Hotel Castello
Siklós
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, biliárd terem és játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Sándor Hotel
Pécs
2-4 éjszaka 15.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi zenés vacsoraesttel, meglepetés showműsorral, idegenvezetéses városnézéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.02. - 2021.12.20.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi vacsorával, délutáni sütizéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Villánykövesd
2-4 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, fürdőbelépővel, borkóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Villánykövesd környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Karácsony Harkányban (min. 3 éj)
Pihenő napok 2021. (min. 2 éj)
Szilveszteri óévbúcsúztató és újévköszöntő napok (min. 3 éj)

VillánykövesdX