Livia333: Kiváló étterem. - Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Kiváló étterem.

2017. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
2017. március 15-én jártunk az étteremben. Egy Vásárosnamény mellett lévő kis faluból érkeztünk Ilkről. Ami fogadott minket; kitűnő ételek - italok, kedves, barátságos, segítőkész személyzet, csodálatos panoráma. Az étteremben dolgozók kivétel nélkül nagyon lelkiismeretesek, aranyosak, lesték minden kívánságunkat, amit itt is szeretnénk nekik megköszönni! :) Nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Silvanus-ban, s eméljük mihamarabb újra visszatérünk Önökhöz!

Ételek / Italok: Kiváló

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy

2018. július 3.
Csodás környezet, alázatos, kedves, segítőkész személyzet finom ízletes ételek. A kilátás meseszép! Sok szállodában megfordultunk már, de az itteni személyzet túltesz mindenen... hihetetlenül jól éreztük magunkat!

2018. június 12.
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában.Nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes a személyzet. Gyönyörű a kilátás!Az étteremben finom, bőséges választékú ételek, italok. Tiszta és szép. Az ételallergiások is megtalálhatják a számukra megfelelő ételeket.Csak ajánlani tudom...

2018. április 2.
Udvarias, segítőkész személyzet, csodálatos kilátás, kitűnő ételek. Azt kaptuk, amit vártunk, ár-érték arányban. Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni.