Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
1. helyezett Visegrád

2025 Visegrád, Fekete-hegy

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

3. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
23. helyezett Budapest környékén - 705 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád képei

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Udvarias, segítőkész személyzet, csodálatos kilátás, kitűnő ételek. Azt kaptuk, amit vártunk, ár-érték arányban. Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni.

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Karacsony tajekan toltottem Onoknel ketto hetet,mar nem eloszor. Teljesen feludultem. A csaladias toredes es az udvarias kiszolgalasnak koszonhetoen. Az etelek kitunoek voltak. Kulonosen a halaszle. Mindenkinek koszonom,a kellemes elmenyeket. Es boldog ujevet kivanok! ! Ha lehetosegem lesz,ujra elmegyek onokhoz. Mindenkinek csak ajanlani tudom ezt a gyonyoru,bekes helyet.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Mindenkinek ajánlom ezt helyet! Tizenöt éve járunk ide. Remekül érezzük magunkat. A személyzet nagyon kedves és nem tolakodó, de figyelmes. Nagyon változatosak és ízletesek az ételek. Az árak elfogadható reálisak. Ezért minőséget nyújtanak. Tiszta kulturált, csodálatos az étteremből a panoráma ami a vendég elé tárul. Ez így együtt mindig hatalmas élmény.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Teljes mértékben meg voltam elégedve az étteremmel. A személyzet hihetetlenül barátságos és udvarias, az ételek választékosak. Még az a leves is ízlett, amiről úgy tudtam, nem szeretem. :) Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az éttermet, s külön kiemelendő, hogy a gyermekek kedvenc ételeit is feltálalják minden alkalommal. A panoráma gyönyörű.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Dunakanyar egyik legszebb kilátással bíró étterme. Sajnos nem mindig sikerült helyet találnunk a legszélső asztalsornál. De ha igen, csak fogyasztottunk és néztük a gyönyörű tájat. (A belső asztalok között viszont nagyon keskeny a közlekedőfolyosó, svédasztalos étkezésnél a vendégek között az összeütközéseket nagy figyelemmel lehet elkerülni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28.
A Szálloda gyönyörű, a környék csodálatos. A Panoráma Étteremben a Dunakanyar gyönyörű látványát még emeli a svédasztalon található - kitűnő szakácsok által készített- nagyszerű ételcsodák. Változatos, nagy választék, amit a szem-száj elbír, nem lehet végigenni a kínálatot. A reggeli is nagy választékkal, a palacsintától a finom franciás majonézes salátákig, minden ki talál az ízlésénak megfelelőt.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 23.
Kellemes fogadtatás, mindenre odafigyelő kiszolgálás. Az ételek jóízűek, frissek, széles a választék, mindenki megtalálhatja azt, amit szívesen fogyaszt. Ez alól kivétel az édesség, ahogy máshol, itt sem sikerült eltérni a túlédes, különböző színű, de nagyon hasonló ízű kis "kockáktól". Javította a helyzetet a friss görögdinnye és a helyben készült fánk.

2017. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
2017. március 15-én jártunk az étteremben. Egy Vásárosnamény mellett lévő kis faluból érkeztünk Ilkről. Ami fogadott minket; kitűnő ételek - italok, kedves, barátságos, segítőkész személyzet, csodálatos panoráma. Az étteremben dolgozók kivétel nélkül nagyon lelkiismeretesek, aranyosak, lesték minden kívánságunkat, amit itt is szeretnénk nekik megköszönni!

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
Hollandiából elsö alkalommal Magyarországon látogatáson résztvett barátommal jártunk itt 2017 március 3-án pénteken este 18:30 óra körül. Mindössze egy kávéra hajtottunk fel Esztergomból és Budapest között. A Melange kitünö volt a behütött Staropramen szintén izlett barátomnak. A felszolgálás gyors, udvarias úgy ahogyan azt egy ilyen helyen elvárjuk.
Veszprém
Zirc

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Ide akkor is be lehet térni, ha az ember nem szállóvendég. Csak jó időben gyere és igyekezz jó helyet foglalni, mert a Dunára néző panoráma nagyon pazar. Csodafinom ételek szép tálalásban az előételektől kezdve egészen a desszertekig. Nagyon figyelmes, udvarias a személyzet, kik lesik minden kívánságod.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.03. - 2018.06.14.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.19. - 2018.12.20.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 16.650 - 27.000,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, fürdőköpeny bekészítéssel, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2018.08.31.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
6 nap/5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és saját strand használattal, gyermekprogramokkal, íjászkodással, játszótér használattal, parkolással
2018.06.17. - 2018.08.31.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 12.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyerekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.05.31.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő bekészítéssel, csokoládéval, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.12.29.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.02.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, bor- és pálinka kóstolással, lovaskocsikázással, fürdőbelépővel vagy templom látogatással
2018.03.01. - 2018.12.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.
Konti "Teszt" Hotel
2018.04.01. - 2018.09.09.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Visegrád
Libra Hotel Visegrád
Főnix Medical Wellness Resort Visegrád
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Tóparti Pünkösd (min. 3 éj)
Lazulás a Librában (min. 2 éj)
Október 23. (min. 3 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX