1. helyezett Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

3. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 727 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád képei

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 12.
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában. Nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes a személyzet. Gyönyörű a kilátás! Az étteremben finom, bőséges választékú ételek, italok. Tiszta és szép. Az ételallergiások is megtalálhatják a számukra megfelelő ételeket. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Remélem még nekünk is lesz rá lehetőségünk, hogy visszatérjünk.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Udvarias, segítőkész személyzet, csodálatos kilátás, kitűnő ételek. Azt kaptuk, amit vártunk, ár-érték arányban. Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni.

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Karacsony tajekan toltottem Onoknel ketto hetet,mar nem eloszor. Teljesen feludultem. A csaladias toredes es az udvarias kiszolgalasnak koszonhetoen. Az etelek kitunoek voltak. Kulonosen a halaszle. Mindenkinek koszonom,a kellemes elmenyeket. Es boldog ujevet kivanok! ! Ha lehetosegem lesz,ujra elmegyek onokhoz. Mindenkinek csak ajanlani tudom ezt a gyonyoru,bekes helyet.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Mindenkinek ajánlom ezt helyet! Tizenöt éve járunk ide. Remekül érezzük magunkat. A személyzet nagyon kedves és nem tolakodó, de figyelmes. Nagyon változatosak és ízletesek az ételek. Az árak elfogadható reálisak. Ezért minőséget nyújtanak. Tiszta kulturált, csodálatos az étteremből a panoráma ami a vendég elé tárul. Ez így együtt mindig hatalmas élmény.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Teljes mértékben meg voltam elégedve az étteremmel. A személyzet hihetetlenül barátságos és udvarias, az ételek választékosak. Még az a leves is ízlett, amiről úgy tudtam, nem szeretem. :) Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az éttermet, s külön kiemelendő, hogy a gyermekek kedvenc ételeit is feltálalják minden alkalommal. A panoráma gyönyörű.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Dunakanyar egyik legszebb kilátással bíró étterme. Sajnos nem mindig sikerült helyet találnunk a legszélső asztalsornál. De ha igen, csak fogyasztottunk és néztük a gyönyörű tájat. (A belső asztalok között viszont nagyon keskeny a közlekedőfolyosó, svédasztalos étkezésnél a vendégek között az összeütközéseket nagy figyelemmel lehet elkerülni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28.
A Szálloda gyönyörű, a környék csodálatos. A Panoráma Étteremben a Dunakanyar gyönyörű látványát még emeli a svédasztalon található - kitűnő szakácsok által készített- nagyszerű ételcsodák. Változatos, nagy választék, amit a szem-száj elbír, nem lehet végigenni a kínálatot. A reggeli is nagy választékkal, a palacsintától a finom franciás majonézes salátákig, minden ki talál az ízlésénak megfelelőt.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 23.
Kellemes fogadtatás, mindenre odafigyelő kiszolgálás. Az ételek jóízűek, frissek, széles a választék, mindenki megtalálhatja azt, amit szívesen fogyaszt. Ez alól kivétel az édesség, ahogy máshol, itt sem sikerült eltérni a túlédes, különböző színű, de nagyon hasonló ízű kis "kockáktól". Javította a helyzetet a friss görögdinnye és a helyben készült fánk.

2017. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
2017. március 15-én jártunk az étteremben. Egy Vásárosnamény mellett lévő kis faluból érkeztünk Ilkről. Ami fogadott minket; kitűnő ételek - italok, kedves, barátságos, segítőkész személyzet, csodálatos panoráma. Az étteremben dolgozók kivétel nélkül nagyon lelkiismeretesek, aranyosak, lesték minden kívánságunkat, amit itt is szeretnénk nekik megköszönni!

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
Hollandiából elsö alkalommal Magyarországon látogatáson résztvett barátommal jártunk itt 2017 március 3-án pénteken este 18:30 óra körül. Mindössze egy kávéra hajtottunk fel Esztergomból és Budapest között. A Melange kitünö volt a behütött Staropramen szintén izlett barátomnak. A felszolgálás gyors, udvarias úgy ahogyan azt egy ilyen helyen elvárjuk.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.455,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szobai széf használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.06.30.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.225 - 5.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Royal Club Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.09.02.
Oázis Park Motel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.07.01. - 2018.10.05.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.08.01. - 2019.06.22.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3-5 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádéval és fagyikehellyel, wellness és fitneszterem használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszak 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni teával és süteménnyel, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2018.12.23.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
2 nap/1 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-5 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, múzeum belépővel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.09.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2018.12.30.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Visegrád
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Főnix Medical Wellness Resort Visegrád
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Nyaraljunk Kastélyban! (min. 3 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX