1. helyezett Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
8. helyezett Budapest környékén - 778 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád képei

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16.

Elsősorban a remek kiszolgálást említeném, amit Jànos pincér úrtól kaptunk. Nagyon összeszedett, udvarias volt mindvégig míg ott tartózkodtunk. Az ételeket amiket rendeltünk nagyon szépen tàlalva kaptuk a kezünkhöz és ízletesek voltak és olyannyira elégedettek voltunk, hogy haza is vittünk belőle hisz a porció bőséges volt. Köszönjük!

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás környezet, alázatos, kedves, segítőkész személyzet finom ízletes ételek. A kilátás meseszép! Sok szállodában megfordultunk már, de az itteni személyzet túltesz mindenen... hihetetlenül jól éreztük magunkat!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 12.
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában. Nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes a személyzet. Gyönyörű a kilátás! Az étteremben finom, bőséges választékú ételek, italok. Tiszta és szép. Az ételallergiások is megtalálhatják a számukra megfelelő ételeket. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Remélem még nekünk is lesz rá lehetőségünk, hogy visszatérjünk.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Udvarias, segítőkész személyzet, csodálatos kilátás, kitűnő ételek. Azt kaptuk, amit vártunk, ár-érték arányban. Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni.

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Karacsony tajekan toltottem Onoknel ketto hetet,mar nem eloszor. Teljesen feludultem. A csaladias toredes es az udvarias kiszolgalasnak koszonhetoen. Az etelek kitunoek voltak. Kulonosen a halaszle. Mindenkinek koszonom,a kellemes elmenyeket. Es boldog ujevet kivanok! ! Ha lehetosegem lesz,ujra elmegyek onokhoz. Mindenkinek csak ajanlani tudom ezt a gyonyoru,bekes helyet.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek ajánlom ezt helyet! Tizenöt éve járunk ide. Remekül érezzük magunkat. A személyzet nagyon kedves és nem tolakodó, de figyelmes. Nagyon változatosak és ízletesek az ételek. Az árak elfogadható reálisak. Ezért minőséget nyújtanak. Tiszta kulturált, csodálatos az étteremből a panoráma ami a vendég elé tárul. Ez így együtt mindig hatalmas élmény.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljes mértékben meg voltam elégedve az étteremmel. A személyzet hihetetlenül barátságos és udvarias, az ételek választékosak. Még az a leves is ízlett, amiről úgy tudtam, nem szeretem. :) Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az éttermet, s külön kiemelendő, hogy a gyermekek kedvenc ételeit is feltálalják minden alkalommal. A panoráma gyönyörű.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Dunakanyar egyik legszebb kilátással bíró étterme. Sajnos nem mindig sikerült helyet találnunk a legszélső asztalsornál. De ha igen, csak fogyasztottunk és néztük a gyönyörű tájat. (A belső asztalok között viszont nagyon keskeny a közlekedőfolyosó, svédasztalos étkezésnél a vendégek között az összeütközéseket nagy figyelemmel lehet elkerülni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Szálloda gyönyörű, a környék csodálatos. A Panoráma Étteremben a Dunakanyar gyönyörű látványát még emeli a svédasztalon található - kitűnő szakácsok által készített- nagyszerű ételcsodák. Változatos, nagy választék, amit a szem-száj elbír, nem lehet végigenni a kínálatot. A reggeli is nagy választékkal, a palacsintától a finom franciás majonézes salátákig, minden ki talál az ízlésénak megfelelőt.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes fogadtatás, mindenre odafigyelő kiszolgálás. Az ételek jóízűek, frissek, széles a választék, mindenki megtalálhatja azt, amit szívesen fogyaszt. Ez alól kivétel az édesség, ahogy máshol, itt sem sikerült eltérni a túlédes, különböző színű, de nagyon hasonló ízű kis "kockáktól". Javította a helyzetet a friss görögdinnye és a helyben készült fánk.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.18. - 2020.02.18.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 18.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.03.14. - 2019.03.17.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.353 - 21.803,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj: reggelis ellátással, ajándék pezsgővel édességvariációkkal vagy egy üveg bort sajttál válogatással
2019.02.14. - 2019.02.18.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.02.18. - 2019.03.23.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, délutáni gyógyteával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2019.12.20.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.18. - 2020.02.18.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.02.18. - 2019.12.19.
Globall Hotel
Telki
6 nap/5 éjszaka 14.302,- Ft/fő/éj ártól: bővített ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.02.18. - 2019.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.990,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel a szobában, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Patak Park Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX