2025 Visegrád, Fekete-hegy

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 21 visegrádi étterem közül
2. helyezett Budapest környékén - 835 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád képei

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Június 4-én unokatestvéremékkel kávézni mentünk be a Silvanus Hotelba. Korábban jártunk ott, ismerős volt a járás. Sorompó ki- és bejutás simán ment. Az étteremben Zsuzsa főpincér fogadott bennünket, és rögtön felajánlotta a terasznál lévő üres asztalt, ahonnan gyönyörű kilátás nyílt a Dunakanyarra. Hozták a finom kávét, felajánlotta, hogy képet készít rólunk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Az ételek finomak, a panorama káprazatos. Udvarias, profi kiszolgalás. Jartam mar néhány helyen, de ezt a kilátást nehéz überelni. Egy nagyon kellemes vacsorat sikerült itt eltöltenünk. Köszönjük! Régóta ismerem a helyet, és mindig nagyon jó elményekkel távozom. A környeken jókat lehet sétalni. Szerintem Magyarorszag egyik legszebb helye.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 19.
Ételek finomak, ízletesek. Nem nagy adagok, árban 4*-os árak. Díszítés egyedi. Kedves,figyelmes kiszolgálás, jó volt látni, hogy fiatal tanulókat is foglalkoztatnak, segítik a betanulásukat. Családi pár napos pihenésünket töltöttük itt február közepén. Egész család jól érezte magát! Köszönjük!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16.

Elsősorban a remek kiszolgálást említeném, amit Jànos pincér úrtól kaptunk. Nagyon összeszedett, udvarias volt mindvégig míg ott tartózkodtunk. Az ételeket amiket rendeltünk nagyon szépen tàlalva kaptuk a kezünkhöz és ízletesek voltak és olyannyira elégedettek voltunk, hogy haza is vittünk belőle hisz a porció bőséges volt. Köszönjük!

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás környezet, alázatos, kedves, segítőkész személyzet finom ízletes ételek. A kilátás meseszép! Sok szállodában megfordultunk már, de az itteni személyzet túltesz mindenen... hihetetlenül jól éreztük magunkat!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 12.
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában. Nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes a személyzet. Gyönyörű a kilátás! Az étteremben finom, bőséges választékú ételek, italok. Tiszta és szép. Az ételallergiások is megtalálhatják a számukra megfelelő ételeket. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Remélem még nekünk is lesz rá lehetőségünk, hogy visszatérjünk.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Udvarias, segítőkész személyzet, csodálatos kilátás, kitűnő ételek. Azt kaptuk, amit vártunk, ár-érték arányban. Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni.

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Karacsony tajekan toltottem Onoknel ketto hetet,mar nem eloszor. Teljesen feludultem. A csaladias toredes es az udvarias kiszolgalasnak koszonhetoen. Az etelek kitunoek voltak. Kulonosen a halaszle. Mindenkinek koszonom,a kellemes elmenyeket. Es boldog ujevet kivanok! ! Ha lehetosegem lesz,ujra elmegyek onokhoz. Mindenkinek csak ajanlani tudom ezt a gyonyoru,bekes helyet.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek ajánlom ezt helyet! Tizenöt éve járunk ide. Remekül érezzük magunkat. A személyzet nagyon kedves és nem tolakodó, de figyelmes. Nagyon változatosak és ízletesek az ételek. Az árak elfogadható reálisak. Ezért minőséget nyújtanak. Tiszta kulturált, csodálatos az étteremből a panoráma ami a vendég elé tárul. Ez így együtt mindig hatalmas élmény.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljes mértékben meg voltam elégedve az étteremmel. A személyzet hihetetlenül barátságos és udvarias, az ételek választékosak. Még az a leves is ízlett, amiről úgy tudtam, nem szeretem. :) Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az éttermet, s külön kiemelendő, hogy a gyermekek kedvenc ételeit is feltálalják minden alkalommal. A panoráma gyönyörű.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 20.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.774 - 16.524,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.12.
2 nap/1 éjszaka 14.461,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, arckezeléssel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.28.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.799 - 16.248,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.03. - 2019.12.28.
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Vadrózsa Panzió
2019.08.21. - 2020.08.18.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Visegrád
Hotel Bellevue Visegrád
Tó Wellness Hotel Visegrád
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval