Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
1. helyezett Visegrád

2025 Visegrád, Fekete-hegy

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád értékelése:

2. helyezett a 20 visegrádi étterem közül
30. helyezett Budapest környékén - 645 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, önkiszolgáló, presszó, pub, salátabár, söröző, bár, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, magyar slágerek
Gépzene:
musical, opera, operett, szimfonikus
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Különtermek:
Lovag - max. 100 fő
Vadász-Gobelin-Mozaik - max. 70 fő
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Stella Artois

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád képei

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 23.
Kellemes fogadtatás, mindenre odafigyelő kiszolgálás. Az ételek jóízűek, frissek, széles a választék, mindenki megtalálhatja azt, amit szívesen fogyaszt. Ez alól kivétel az édesség, ahogy máshol, itt sem sikerült eltérni a túlédes, különböző színű, de nagyon hasonló ízű kis "kockáktól". Javította a helyzetet a friss görögdinnye és a helyben készült fánk.

2017. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
2017. március 15-én jártunk az étteremben. Egy Vásárosnamény mellett lévő kis faluból érkeztünk Ilkről. Ami fogadott minket; kitűnő ételek - italok, kedves, barátságos, segítőkész személyzet, csodálatos panoráma. Az étteremben dolgozók kivétel nélkül nagyon lelkiismeretesek, aranyosak, lesték minden kívánságunkat, amit itt is szeretnénk nekik megköszönni!

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
Hollandiából elsö alkalommal Magyarországon látogatáson résztvett barátommal jártunk itt 2017 március 3-án pénteken este 18:30 óra körül. Mindössze egy kávéra hajtottunk fel Esztergomból és Budapest között. A Melange kitünö volt a behütött Staropramen szintén izlett barátomnak. A felszolgálás gyors, udvarias úgy ahogyan azt egy ilyen helyen elvárjuk.
Veszprém
Zirc

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Ide akkor is be lehet térni, ha az ember nem szállóvendég. Csak jó időben gyere és igyekezz jó helyet foglalni, mert a Dunára néző panoráma nagyon pazar. Csodafinom ételek szép tálalásban az előételektől kezdve egészen a desszertekig. Nagyon figyelmes, udvarias a személyzet, kik lesik minden kívánságod.

kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
Alig vártam, hogy végre vacsorázhassunk az étteremben! Éhesen, korgó gyomorral érkeztünk ide és már a folyosón megcsapott az a jóó illat. Egy idősebb Úr kísért az asztalunkhoz, nagyon kedves és illedelmes volt! Első fogásként egy sajtkrém levest kóstoltunk meg. . de a lehető legjobb választás volt! Valami mennyei íze volt, nem tudtam betelni vele!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Magyarország legszebb kilátással rendelkező szállodája, étterme. A személyzet nagyon kedves, vendégszerető, figyelmes. A hely, a nyugalmat árasztja,valóban lehet pihenni. A visegrádi vár kis sétával megközelíthető a szállodából, jó kis program, mindenkinek ajánlani tudom. A menü sor tökéletesen összeállított, változatos, nagyon finom.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe érkezve figyelmes fogadtatásban van részünk, egyből szabad asztalhoz kísérnek. Az italrendelés felvétel gyors. Az asztalok, székek azonban zsúfoltan vannak elhelyezve, nehezen lehet közlekedni közöttük. A terítés ízléses, ám a tányérok kopottak. Az ételválaszték nem széles, jellemzően vegetáriánus ételekkel szembesülünk, húst tartalmazó ételek aránya elenyésző.
Debrecen

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szabadságunkat töltjük a hotelben, ezért sok időt töltünk az étteremben is. Elvből nem az első napon tesztelünk, van idő. A megközelítés nem egyszerű, szerpentinen fel, a parkolás viszont kiváló. Hatalmas étterem, de kell is, mert 146 szobás a hotel. Rögtön szembetűnő a Panoráma a Duna kanyarra! Kisirunk egy asztalt a teraszon,nem akármilyen élmény a hegyi levegőn vacsorázni.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely ės az ėtelek kifogástalanok. A kiszolgálással már nem ez a helyzet; rengeteget kellett várnunk arra hogy valaki odajöjjön az asztalunkhoz felvenni a rendelėst. A "koktėl" amit kaptunk egy nagy pohárba,fėlig valami víz ízü lötty volt.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 9.
Egy nagyon jó étterem,nagyon jó személyzettel.Pontosak,precízek és családias hangulat.Az ételek finomak,bőséges választékkal.Ha külön kívánságom volt azonnal teljesítették.4szer étkeztünk ott de egyszer sem csalódtunk.Több ismerősömnek ajánlottam már az éttermet és a szállodát eddig mindenki szuperül érezte magát.A következőre is visszatérünk.

Legnépszerűbb csomagok Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.06.07. - 2017.09.03.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teázással, wellness részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárhasználattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jagelló Business Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.15. - 2017.08.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2017.12.20.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, sportpálya használattal, korai bejelentkezéssel, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.25. - 2017.12.21.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-5 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós vagy teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, bowling-, squash-, teniszpálya és kerékpár használattal, múzeum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2017.08.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
Akár 1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.18. - 2017.08.27.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal,1 üveg borral, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.25.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni teával és süteménnyel, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2017.12.23.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnes részleg használattal, kerékpár használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.11.30.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Visegrád
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Visegrád
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)

Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádX