blero: Mesés panorámával finom ételek - Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Mesés panorámával finom ételek

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kellemes fogadtatás, mindenre odafigyelő kiszolgálás. Az ételek jóízűek, frissek, széles a választék, mindenki megtalálhatja azt, amit szívesen fogyaszt.

Ez alól kivétel az édesség, ahogy máshol, itt sem sikerült eltérni a túlédes, különböző színű, de nagyon hasonló ízű kis "kockáktól". Javította a helyzetet a friss görögdinnye és a helyben készült fánk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni blero felhasználót?    Igen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy

2018. július 3.
Csodás környezet, alázatos, kedves, segítőkész személyzet finom ízletes ételek. A kilátás meseszép! Sok szállodában megfordultunk már, de az itteni személyzet túltesz mindenen... hihetetlenül jól éreztük magunkat!

2018. június 12.
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában.Nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes a személyzet. Gyönyörű a kilátás!Az étteremben finom, bőséges választékú ételek, italok. Tiszta és szép. Az ételallergiások is megtalálhatják a számukra megfelelő ételeket.Csak ajánlani tudom...

2018. április 2.
Udvarias, segítőkész személyzet, csodálatos kilátás, kitűnő ételek. Azt kaptuk, amit vártunk, ár-érték arányban. Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni.