Jót s jól

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Dunakanyar egyik legszebb kilátással bíró étterme. Sajnos nem mindig sikerült helyet találnunk a legszélső asztalsornál. De ha igen, csak fogyasztottunk és néztük a gyönyörű tájat. (A belső asztalok között viszont nagyon keskeny a közlekedőfolyosó, svédasztalos étkezésnél a vendégek között az összeütközéseket nagy figyelemmel lehet elkerülni.)
A pincérek udvariasak, kedvesek, gyorsak.
Szállóvendégként minden étkezésünk svédasztalos volt. Az ételek minősége nem hagy további kívánnivalót.
Vacsoránál a napi négyféle leves választéka és változatossága a legkényesebb gyomrúakat is kielégíti. A főételek a magyaros és nemzetközi konyha remekei. A köretek sokfélék. A szakácsok bátran újítanak a fűszerezéssel.
Minden alkalommal találtunk gyermekeknek való fogásokat.
A sütemények közül többféle a "kocka", változatosak a pohárkrémek, mindig volt házi (tepsis) kínálat.
Legalább 4-5 féle gyümölcs mindig szerepelt a kínálatban.
A reggelik választéka bőséges, mind a meleg, mind a hideg fogásokból. Jók a péksütemények is.
Itt nem lehet fogyókúrázni.
Nagyon okos dolog, hogy a pultokon kis táblák jelzik az egyes ételösszetevőkre érzékeny vendégeknek, hogy mire figyeljenek.
Az ország egyik legnagyszerűbb konyháját leltük meg a Silvánus éttermében.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Gábor1 felhasználót?    Igen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy

2018. július 3.
Csodás környezet, alázatos, kedves, segítőkész személyzet finom ízletes ételek. A kilátás meseszép! Sok szállodában megfordultunk már, de az itteni személyzet túltesz mindenen... hihetetlenül jól éreztük magunkat!

2018. június 12.
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában.Nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes a személyzet. Gyönyörű a kilátás!Az étteremben finom, bőséges választékú ételek, italok. Tiszta és szép. Az ételallergiások is megtalálhatják a számukra megfelelő ételeket.Csak ajánlani tudom...

2018. április 2.
Udvarias, segítőkész személyzet, csodálatos kilátás, kitűnő ételek. Azt kaptuk, amit vártunk, ár-érték arányban. Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni.