Kiváló

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mindenkinek ajánlom ezt helyet! Tizenöt éve járunk ide.Remekül érezzük magunkat.A személyzet nagyon kedves és nem tolakodó, de figyelmes. Nagyon változatosak és ízletesek az ételek. Az árak elfogadható reálisak. Ezért minőséget nyújtanak. Tiszta kulturált, csodálatos az étteremből a panoráma ami a vendég elé tárul. Ez így együtt mindig hatalmas élmény.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Zsiga Márta felhasználót?    Igen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy

2018. július 3.
Csodás környezet, alázatos, kedves, segítőkész személyzet finom ízletes ételek. A kilátás meseszép! Sok szállodában megfordultunk már, de az itteni személyzet túltesz mindenen... hihetetlenül jól éreztük magunkat!

2018. június 12.
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában.Nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes a személyzet. Gyönyörű a kilátás!Az étteremben finom, bőséges választékú ételek, italok. Tiszta és szép. Az ételallergiások is megtalálhatják a számukra megfelelő ételeket.Csak ajánlani tudom...

2018. április 2.
Udvarias, segítőkész személyzet, csodálatos kilátás, kitűnő ételek. Azt kaptuk, amit vártunk, ár-érték arányban. Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni.