Kardos Lászlóné: Szuper,csodalatos - Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Szuper,csodalatos

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Karacsony tajekan toltottem Onoknel ketto hetet,mar nem eloszor.Teljesen feludultem.A csaladias toredes es az udvarias kiszolgalasnak koszonhetoen.Az etelek kitunoek voltak.Kulonosen a halaszle.Mindenkinek koszonom,a kellemes elmenyeket.Es boldog ujevet kivanok!!Ha lehetosegem lesz,ujra elmegyek onokhoz.Mindenkinek csak ajanlani tudom ezt a gyonyoru,bekes helyet.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Kardos Lászlóné felhasználót?    Igen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy

2018. július 3.
Csodás környezet, alázatos, kedves, segítőkész személyzet finom ízletes ételek. A kilátás meseszép! Sok szállodában megfordultunk már, de az itteni személyzet túltesz mindenen... hihetetlenül jól éreztük magunkat!

2018. június 12.
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában.Nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes a személyzet. Gyönyörű a kilátás!Az étteremben finom, bőséges választékú ételek, italok. Tiszta és szép. Az ételallergiások is megtalálhatják a számukra megfelelő ételeket.Csak ajánlani tudom...

2018. április 2.
Udvarias, segítőkész személyzet, csodálatos kilátás, kitűnő ételek. Azt kaptuk, amit vártunk, ár-érték arányban. Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni.