Nagyné Vera: Egy szuper hosszú hétvége. - Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Egy szuper hosszú hétvége.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 12.
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában.Nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes a személyzet. Gyönyörű a kilátás!Az étteremben finom, bőséges választékú ételek, italok. Tiszta és szép. Az ételallergiások is megtalálhatják a számukra megfelelő ételeket.Csak ajánlani tudom mindenkinek! Remélem még nekünk is lesz rá lehetőségünk, hogy visszatérjünk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Nagyné Vera felhasználót?    Igen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy

2019. június 14.
Június 4-én unokatestvéremékkel kávézni mentünk be a Silvanus Hotelba. Korábban jártunk ott, ismerős volt a járás. Sorompó ki- és bejutás simán ment. Az étteremben Zsuzsa főpincér fogadott bennünket, és rögtön felajánlotta a terasznál lévő üres asztalt, ahonnan gyönyörű kilátás nyílt a...

2019. május 19.
Az ételek finomak, a panorama káprazatos. Udvarias, profi kiszolgalás. Jartam mar néhány helyen, de ezt a kilátást nehéz überelni. Egy nagyon kellemes vacsorat sikerült itt eltöltenünk. Köszönjük! Régóta ismerem a helyet, és mindig nagyon jó elményekkel távozom. A környeken jókat lehet sétalni....

2019. február 19.
Ételek finomak, ízletesek. Nem nagy adagok, árban 4*-os árak. Díszítés egyedi. Kedves,figyelmes kiszolgálás, jó volt látni, hogy fiatal tanulókat is foglalkoztatnak, segítik a betanulásukat. Családi pár napos pihenésünket töltöttük itt február közepén. Egész család jól érezte magát! Köszönjük!