Jànos

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16.

Elsősorban a remek kiszolgálást említeném, amit Jànos pincér úrtól kaptunk. Nagyon összeszedett, udvarias volt mindvégig míg ott tartózkodtunk.
Az ételeket amiket rendeltünk nagyon szépen tàlalva kaptuk a kezünkhöz és ízletesek voltak és olyannyira elégedettek voltunk, hogy haza is vittünk belőle hisz a porció bőséges volt.

Köszönjük!

Jànos - Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Szeretnéd követni MATE1987 felhasználót?    Igen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy

2019. február 19.
Ételek finomak, ízletesek. Nem nagy adagok, árban 4*-os árak. Díszítés egyedi. Kedves,figyelmes kiszolgálás, jó volt látni, hogy fiatal tanulókat is foglalkoztatnak, segítik a betanulásukat. Családi pár napos pihenésünket töltöttük itt február közepén. Egész család jól érezte magát! Köszönjük!

2018. július 3.
Csodás környezet, alázatos, kedves, segítőkész személyzet finom ízletes ételek. A kilátás meseszép! Sok szállodában megfordultunk már, de az itteni személyzet túltesz mindenen... hihetetlenül jól éreztük magunkat!

2018. június 12.
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában.Nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes a személyzet. Gyönyörű a kilátás!Az étteremben finom, bőséges választékú ételek, italok. Tiszta és szép. Az ételallergiások is megtalálhatják a számukra megfelelő ételeket.Csak ajánlani tudom...