jimi65: Kicsit retro hangulat a festői Dunakanyarban. - Ezüstfenyő Üdülő Visegrád

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád értékelése
2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Kicsit retro hangulat a festői Dunakanyarban.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
A matracok nagyon kemények, kényelmetlenek, a két ágy és a két matrac is különböző volt. Nagyon hiányzott a szobából egy szék. A szállás kicsit retro hangulatú, a 70-es, 80-as évekre emlékeztet.
A személyzet nagyon kedves, az étkezés kiváló.
A Dunakanyar szépsége kárpótolt az apró kellemetlenségekért.

Tisztaság: Átlagos
Kényelem (szoba): Átlagos
Szolgáltatások: Átlagos

Szeretnéd követni jimi65 felhasználót?    Igen

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád
2025 Visegrád
Fő u. 45.

2020. október 26.
Mindennel nagyon megvoltunk elégedve, jól éreztük magunkat. A személyzet a kiszolgálás és az ételek különösen kiváló volt. Az időjárás lehetett volna kegyesebb hozzánk, de erről nem az üdülő tehet.

2020. augusztus 11.
Amikor csak tehetem visszatérek. Magyarország gyöngyszeme a Duna kanyar. Imádom a retró hangulatú helyeket, ilyen finom ételekkel egyszerűen tökéletes ez a panzió. Az ágyon a matrac nekünk remek volt. Egyes egyedül hiányzott a szobából a wifi, de hát kirándulni mentünk nem telefont nyomogatni....

2020. június 26.
Korrekt, a vártnak megfelelő szállást kaptunk. Elhelyezkedése kitűnő, központi, de mégis távol az út zajától. A reggeli és vacsora is szuper volt! Köszönjük!

Ezüstfenyő Üdülő, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-30 - 2020-11-22
 - Utószezoni pihenés Mátyás király szomszédságában (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-26 - 2020-11-10