2025 Visegrád, Fő u. 45.

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
3. helyezett Budapest környékén - 283 szállás közül

Szobafoglalás napi árakon

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád bemutatkozása

Visegrád és környéke a Dunakanyar legszebb és leglátogatottabb vidéke, amely egyben az ország egyik legnépszerűbb kirándulóhelye. Itt található a nyugodt környezetben fekvő Ezüstfenyő Üdülő, amely már földrajzi fekvésével garantált pihenést ígér.

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád képei

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
Nagyon szép 3 nap/2 éj volt a visegrádi Ezüstfenyő Üdülőben. A reggeli és a vacsora ízletes és változatos volt. Köszönet a szakácsoknak is. Nagyon kedves, közvetlen és figyelmes volt a személyzet. Nyugdíjas pároknak is maximális a vendéglő nyugodt, csendes környezete. Mindenkinek ajánlani tudjuk. Külön köszönet Horváth Úr évfordulónk meglepetésének.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
A matracok nagyon kemények, kényelmetlenek, a két ágy és a két matrac is különböző volt. Nagyon hiányzott a szobából egy szék. A szállás kicsit retro hangulatú, a 70-es, 80-as évekre emlékeztet.
A személyzet nagyon kedves, az étkezés kiváló.
A Dunakanyar szépsége kárpótolt az apró kellemetlenségekért.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Gyönyörű helyen van az üdülő. A szoba tágas, kényelmes, a fürdőszoba tiszta. Félpanziós ellátást kaptunk, ami tökéletes volt. Az étel bőséges és rendkívül ízletes. A kiszolgálás kifogástalan. Mindenkinek tudom ajánlani az üdülőt, aki pár napra üdülni, kirándulni szeretne Visegrádon.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
A személyzet rendkívül udvarias, készséges, az ételek kiválóak és bőségesek. Az üdülő a város központjától pár percnyire van, mégis csodálatos az a csend és nyugalom, ami ideális a néhány napos pihenésre.
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
A személyzet nagyon kedves, figyelmes és gyors volt.Mindenben
számíthattunk rájuk. Az üdülő nagyon központos helyen van, ezért gyalogosan mindent el lehet érni, de mivel nem az út mellett fekszik az épület elég csendes. Kellemes madárének hallatszik.

2018. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, udvarias és szolgálatkész kiszolgálásban volt részünk. A félpanziós ellátás megfelelt a csoport elvárásainak. Valószínű, hogy jövőre is visszajövünk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodás környezetben,fantasztikus kiszolgálással,töltöttünk el három napot az üdülőben.Készséges,kedves recepciós,fantasztikus szakács,bőséges reggeli és vacsora.A szobánkkal tökéletesen meg voltunk elégedve,kényelmes ágy,tiszta fürdőszoba.Egy szóval tökéletes volt ez a három nap. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Vissza térünk!!! Köszönünk mindent.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
A fogadtatás kedves volt.Felszerelés kiváló, esős időben is. A két nap kevés volt a környék felfedezésére. Az elhelyezkedés kiváló, minden könnyen elérhető,bátran ajánlom mindenkinek.
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Mindannyian maximálisan elégedettek voltunk a kiszolgálással, valamint legtöbbünk elégedett volt a szállással. (9 felnőtt, 3 gyerek). A reggelik/vacsorák bőségesek és ízletesek voltak. Bármilyen utolsó pillanatban kért dolog teljesítve volt. A személyzet nagyon kedves, segítőkész és rugalmas volt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Nagyon tetszett a szállás és a kiszolgálás az üdülőben. a személyzet nagyon kedves és készséges volt,lesték minden kívánságunkat. Ha kérdeztünk valamit arra nagyon szívesen,és hozzáértéssel válaszoltak. Nagyon megszerettek minket és mi is őket. Legközelebb ha Visegrádra vesz az utunk,biztosan ezt a helyet választjuk majd szállásnak.

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.783 - 28.858,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 20.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 19.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.15-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.247,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, meglepetéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 14.124,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.17-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játszótérrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Last minute (1 éjtől)

VisegrádX