2025 Visegrád, Fő u. 45.

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád értékelése:

2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
3. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád bemutatkozása

Visegrád és környéke a Dunakanyar legszebb és leglátogatottabb vidéke, amely egyben az ország egyik legnépszerűbb kirándulóhelye. Itt található a nyugodt környezetben fekvő Ezüstfenyő Üdülő, amely már földrajzi fekvésével garantált pihenést ígér.

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád képei

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
Mindennel nagyon megvoltunk elégedve, jól éreztük magunkat. A személyzet a kiszolgálás és az ételek különösen kiváló volt. Az időjárás lehetett volna kegyesebb hozzánk, de erről nem az üdülő tehet.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
Amikor csak tehetem visszatérek. Magyarország gyöngyszeme a Duna kanyar. Imádom a retró hangulatú helyeket, ilyen finom ételekkel egyszerűen tökéletes ez a panzió. Az ágyon a matrac nekünk remek volt. Egyes egyedül hiányzott a szobából a wifi, de hát kirándulni mentünk nem telefont nyomogatni. Remek hely rendezvényeknek, a környék pedig leírhatatlanul szépséges és rengeteg látnivalót kínál.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 26.
Korrekt, a vártnak megfelelő szállást kaptunk. Elhelyezkedése kitűnő, központi, de mégis távol az út zajától. A reggeli és vacsora is szuper volt! Köszönjük!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
Nagyon szép 3 nap/2 éj volt a visegrádi Ezüstfenyő Üdülőben. A reggeli és a vacsora ízletes és változatos volt. Köszönet a szakácsoknak is. Nagyon kedves, közvetlen és figyelmes volt a személyzet. Nyugdíjas pároknak is maximális a vendéglő nyugodt, csendes környezete. Mindenkinek ajánlani tudjuk. Külön köszönet Horváth Úr évfordulónk meglepetésének.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
A matracok nagyon kemények, kényelmetlenek, a két ágy és a két matrac is különböző volt. Nagyon hiányzott a szobából egy szék. A szállás kicsit retro hangulatú, a 70-es, 80-as évekre emlékeztet.
A személyzet nagyon kedves, az étkezés kiváló.
A Dunakanyar szépsége kárpótolt az apró kellemetlenségekért.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Gyönyörű helyen van az üdülő. A szoba tágas, kényelmes, a fürdőszoba tiszta. Félpanziós ellátást kaptunk, ami tökéletes volt. Az étel bőséges és rendkívül ízletes. A kiszolgálás kifogástalan. Mindenkinek tudom ajánlani az üdülőt, aki pár napra üdülni, kirándulni szeretne Visegrádon.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
A személyzet rendkívül udvarias, készséges, az ételek kiválóak és bőségesek. Az üdülő a város központjától pár percnyire van, mégis csodálatos az a csend és nyugalom, ami ideális a néhány napos pihenésre.
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
A személyzet nagyon kedves, figyelmes és gyors volt.Mindenben
számíthattunk rájuk. Az üdülő nagyon központos helyen van, ezért gyalogosan mindent el lehet érni, de mivel nem az út mellett fekszik az épület elég csendes. Kellemes madárének hallatszik.

2018. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, udvarias és szolgálatkész kiszolgálásban volt részünk. A félpanziós ellátás megfelelt a csoport elvárásainak. Valószínű, hogy jövőre is visszajövünk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodás környezetben,fantasztikus kiszolgálással,töltöttünk el három napot az üdülőben.Készséges,kedves recepciós,fantasztikus szakács,bőséges reggeli és vacsora.A szobánkkal tökéletesen meg voltunk elégedve,kényelmes ágy,tiszta fürdőszoba.Egy szóval tökéletes volt ez a három nap. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Vissza térünk!!! Köszönünk mindent.

Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.04.05. - 2021.11.30.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.11.28.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.286 - 30.918,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.021 - 46.747,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2023.01.01-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 19.825,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.722 - 26.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.525 - 27.843,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.31-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2022.03.08.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.08-ig
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.857 - 19.341,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.05. - 2021.11.30.

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

VisegrádX