Dr. Zsadányi: Silvanus Wellness & Konferencia Hotel - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
Beltéri medencéknél az elszívó-levegőztető rendszer elégtelen. Több zuhanyzó plexi fala repedt. A mennyezeti faburkolatokat évek óta nem festették. Emiatt wellness szempontból gyenge.

Étkezés:

Szeretnéd követni Dr. Zsadányi felhasználót?    Igen

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy 0134

2019. augusztus 21.
Gyönyörű helyen van, szép a kilátás, lehet fürödni is és kirándulni is. Az étel kínálat bőséges de átlagos. A személyzet fáradt, türelmetlen, mind a recepción mind az étteremben, ez alól csak a főpincérek voltak kivételek, akik kedvesek és előzékenyek voltak. Az úszómedence kicsi és max 120 cm...

2019. július 19.
Idén ismét a Silvanus hotel mellett döntöttünk és már tudjuk hogy jövőre is oda fogunk menni nyaralni :) Köszönet a nagyszerű személyzetnek (T. Gábor recepciós) és külön köszönet a drink bar dolgozóinak: Hajnalka,N. Dóra :) ,Matyi Üdv.

2019. július 9.
Nem először voltunk itt, visszatérő vendégek vagyunk. Csodás az elhelyezkedése, pazar kilátással. Családbarát, kedves, figyelmes a kiszolgálás. Nincs tömeg, vannak programok, ami fakultatívan választható. Visszatérünk még, akár télen is. Köszönjük: Zelnikné Török Ilona

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 23.988,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2018-06-25 - 2019-12-28
 - Nyugdíjas csomag
3 nap/2 éjszaka 14.975 - 17.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, uszoda- és wellness centrum-, fürdőköpeny és internet használattal
Érvényes: 2018-11-27 - 2019-12-19
 - Karácsony (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 25.088,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27