Németh Zsolt: Silvanus hotel nyaralás - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus hotel nyaralás

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Idén ismét a Silvanus hotel mellett döntöttünk és már tudjuk hogy jövőre is oda fogunk menni nyaralni :)
Köszönet a nagyszerű személyzetnek
(T. Gábor recepciós)
és külön köszönet a drink bar dolgozóinak:
Hajnalka,N. Dóra :) ,Matyi

Üdv.

Szeretnéd követni Németh Zsolt felhasználót?    Igen

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy 0134

2019. augusztus 21.
Gyönyörű helyen van, szép a kilátás, lehet fürödni is és kirándulni is. Az étel kínálat bőséges de átlagos. A személyzet fáradt, türelmetlen, mind a recepción mind az étteremben, ez alól csak a főpincérek voltak kivételek, akik kedvesek és előzékenyek voltak. Az úszómedence kicsi és max 120 cm...

2019. július 9.
Nem először voltunk itt, visszatérő vendégek vagyunk. Csodás az elhelyezkedése, pazar kilátással. Családbarát, kedves, figyelmes a kiszolgálás. Nincs tömeg, vannak programok, ami fakultatívan választható. Visszatérünk még, akár télen is. Köszönjük: Zelnikné Török Ilona

2019. június 30.
Júniusban voltam a lányommal és két unokámmal a szálloda vendége. A születésnapunkat ünnepeltük. Gyönyörűen feldíszített szoba, tele lufikkal, személyre készített üdvözlő kártyákkal kedveskedtek. Szuper volt a kiszolgálás. A személyzet kedves. Mindenkinek szívvel ajánlom. Esküvő is volt a...

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 41.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2018-06-25 - 2019-12-28
 - Nyugdíjas csomag
3 nap/2 éjszaka 14.975 - 17.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, uszoda- és wellness centrum-, fürdőköpeny és internet használattal
Érvényes: 2018-11-27 - 2019-12-19
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 39.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, Szilveszteri Gálavacsorával és programokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02