Zelnikné Török Ilona: Remek kikapcsolódás a Hotel Silvanusban! - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Remek kikapcsolódás a Hotel Silvanusban!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Nem először voltunk itt, visszatérő vendégek vagyunk. Csodás az elhelyezkedése, pazar kilátással. Családbarát, kedves, figyelmes a kiszolgálás. Nincs tömeg, vannak programok, ami fakultatívan választható. Visszatérünk még, akár télen is.
Köszönjük: Zelnikné Török Ilona

Szeretnéd követni Zelnikné Török Ilona felhasználót?    Igen

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy 0134

2019. augusztus 21.
Gyönyörű helyen van, szép a kilátás, lehet fürödni is és kirándulni is. Az étel kínálat bőséges de átlagos. A személyzet fáradt, türelmetlen, mind a recepción mind az étteremben, ez alól csak a főpincérek voltak kivételek, akik kedvesek és előzékenyek voltak. Az úszómedence kicsi és max 120 cm...

2019. július 19.
Idén ismét a Silvanus hotel mellett döntöttünk és már tudjuk hogy jövőre is oda fogunk menni nyaralni :) Köszönet a nagyszerű személyzetnek (T. Gábor recepciós) és külön köszönet a drink bar dolgozóinak: Hajnalka,N. Dóra :) ,Matyi Üdv.

2019. június 30.
Júniusban voltam a lányommal és két unokámmal a szálloda vendége. A születésnapunkat ünnepeltük. Gyönyörűen feldíszített szoba, tele lufikkal, személyre készített üdvözlő kártyákkal kedveskedtek. Szuper volt a kiszolgálás. A személyzet kedves. Mindenkinek szívvel ajánlom. Esküvő is volt a...

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 41.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2018-06-25 - 2019-12-28
 - Nyugdíjas csomag
3 nap/2 éjszaka 14.975 - 17.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, uszoda- és wellness centrum-, fürdőköpeny és internet használattal
Érvényes: 2018-11-27 - 2019-12-19
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 39.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, Szilveszteri Gálavacsorával és programokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02