Mészárosné Judit: szép napok a visegrádi Hotel Silvanus-ban - Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

szép napok a visegrádi Hotel Silvanus-ban

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 30.
A szálloda tiszta, személyzete rendkívül udvarias, kedves és segítőkész. A reggeli és vacsora kínálata bőséges és ízletes. A szőnyeg és a tapéta állapota nem egy ****szállodához méltó.

Szeretnéd követni Mészárosné Judit felhasználót?    Igen

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy 0134

2019. augusztus 26.
Csodálatos a környezet, a panoráma. Európai trendeknek megfelelő kiszolgálás. Kedves, segítőkész személyzet. A mi szállásunk a 332-es volt nem szoba , szerintem lakosztály. Kényelmes, gyerekes családnak abszolút megfelelő. Tetszett a 2 toalettes kialakítás, a hatalmas fürdőszoba, a gyönyörű...

2019. augusztus 21.
Gyönyörű helyen van, szép a kilátás, lehet fürödni is és kirándulni is. Az étel kínálat bőséges de átlagos. A személyzet fáradt, türelmetlen, mind a recepción mind az étteremben, ez alól csak a főpincérek voltak kivételek, akik kedvesek és előzékenyek voltak. Az úszómedence kicsi és max 120 cm...

2019. július 19.
Idén ismét a Silvanus hotel mellett döntöttünk és már tudjuk hogy jövőre is oda fogunk menni nyaralni :) Köszönet a nagyszerű személyzetnek (T. Gábor recepciós) és külön köszönet a drink bar dolgozóinak: Hajnalka,N. Dóra :) ,Matyi Üdv.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 19.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2018-06-25 - 2020-12-30
 - Nyugdíjas csomag
3 nap/2 éjszaka 14.975 - 17.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, uszoda- és wellness centrum-, fürdőköpeny és internet használattal
Érvényes: 2018-11-27 - 2020-12-30
 - Húsvét (min. 4 éj)
4 nap/3 éjszaka 21.138,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-09 - 2020-04-13