Nyuszmacs: Alföldi nyugdíjasok fellegvára - Royal Club Hotel Visegrád

7. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Alföldi nyugdíjasok fellegvára

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon tetszett a tágas szoba, valamint az ételek is finomak és bőségesek voltak. A táj lenyűgöző volt, mert mi alföldiek, ehhez a gyönyörű látványhoz nem vagyunk hozzászokva.

Szeretnéd követni Nyuszmacs felhasználót?    Igen

2018. november 13. - Royal Club Hotel válasza Nyuszmacs értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Szívből köszönjük itt is dicsérő szavait nálunk töltött kikapcsolódásáról!
Alig várjuk, hogy ismét szállodánkban köszönthessük!
Royal Club Hotel, igazgató
Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád
Fő utca 92.

2019. október 20.
Pár nap kikapcsolódás gyanánt érkeztünk a szállodába, még nem jártunk Visegrádon korábban. Voltak jó dolgok és tudtunk pihenni de összességében inkább negatív élménnyel távoztunk. Megérkezésünk után a fürdőszobában feljött a lefolyóból a víz ami elég kellemetlen szagot áraztott illetve a fürdő és...

2019. október 9.
3 éjszakás kikapcsolódáson voltunk ebben a kedves szállóban a párommal.Már épp kicsomagolni készültünk a barátságos, minden kényelemmel, főzőkonyhával felszerelt szobánkban, amikor az elektromos hálózat csődöt mondott, s bizony a hiba nagyobb volt, mint elsőre látszott, de a főnökasszony egyből...

2019. augusztus 2.
Előzetes telefonos egyeztetés után, 3 éjszakát szerettünk volna kutyusunkkal itt tölteni. Megérkezésünkkor a recepciós hölgy közölte velünk, az épület azon részén helyeztek el bennünk mely nem állatbarát, ezért hiába van előre kifizetve a szoba, kutyával mégsem kaphatunk szállást !...

Royal Club Hotel, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.783 - 25.533,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-04 - 2021-01-03
 - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.180 - 29.180,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2019-01-04 - 2021-01-03
 - November 1.
2 nap/1 éjszaka 26.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03