Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Fő utca 92.

Royal Club Hotel Visegrád a térképen

Royal Club Hotel Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 271 szállás közül

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit. A szálloda a város földrajzi helyzetét, természeti, történelmi és gyógyvíz adta lehetőségeit kihasználva testi-lelki felfrissülést nyújt.

Royal Club Hotel Visegrád képei

Royal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három éjszakát töltöttünk el jó és rossz élményekkel. Jó volt a szobánk, nagy és kényelmes, de a fürdőszobában a zuhanykabin ajtaja nem volt zárható, a mosdóban hangyák mászkáltak kirojtosodott viseletes fürdőköpenyt kaptam. A kulcsot helyettesítő kártyát rögtön cserélni kellett. A szomszéd telekről az erkélyig benyúló két hatalmas fa a "kilátást" behatárolta, pedig még csak éppen előbújtak a levelek!
Válasz az értékelésre - 2018. április 16.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük megtisztelő visszajelzését! Javító szándékú észrevételeiről értesítettem az illetékes részlegek vezetőit! Szíves elnézésüket kérjük és mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy legközelebb kizárólag pozitív élményekkel gazdagodjon.
A Royal Club Hotel csapata szeretettel várja Önöket vissza!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 15.
Két éjszakát töltöttünk itt a párommal.
A lakosztályunkból gyönyörű kilátás volt a dunára és a hegyekre. Amúgy a hotel minden szobája ezt tudja! A wellness egy kicsit kisebb,mint amire számítottunk. Az ételek és a választék, elfogadható. Mindig jól laktunk. Talán egyszer visszajövünk Visegrádra.
Válasz az értékelésre - 2018. március 15.
Kedves Attila!
Nagyon köszönjük kedves szavait szállodánkról! Igazán örülünk, hogy kellemesen telt pihenésük és a visszatérés gondolatával távoztak tőlünk!
A Royal Club Hotel csapata sok szeretettel várja vissza!
Belán Miklós (Royal Club Hotel)

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 6.
A konyhával felszerelt tágas erkéllyel ellátott szoba lenyűgözött, tiszta, igényes. Éttermi választékán még van mit dolgozni a hotel besorolását illetően de ennek ellenére finomak ízletesek voltak az ételek. Wellness része kielégítő. Bababarát szálloda révén nyugodtan tudtam pihenni csendes helyen volt a szobánk. Vissza fogunk térni, jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2018. március 11.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megírta kedves értékelését! Örülünk, hogy kellemesen telt pihenésük, és a visszatérés gondolatával távoztak tőlünk. A Royal Club Hotel csapata sok szeretettel várja vissza!
Üdvözlettel,
Belán Miklós

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Akciós lehetőség keretében párommal egy évfordulót szerettünk volna megünnepelni és kellemesen eltölteni itt, miközben megismerjük Visegrádot. A személyzet ugyan kedves és segítőkész, de a környék lehetőségeiről semmiféle infóval nem tudtak szolgálni, a faliújságra mutogattak. A szobában a fűtőberendezés hangos volt és egyáltalán nem állt helyzete magaslatán.
Válasz az értékelésre - 2018. február 6.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük megtisztelő visszajelzését, tájékoztattuk róla az illetékes vezető kollégákat. A kellemetlenségek miatt szíves elnézésüket kérjük. Bízunk benne, hogy a leírtak ellenére pozitív emlékeket is őriznek szállodánkkal kapcsolatban és lehetőségünk lesz a jövőben vendégeink között köszönteni.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 6.
A szálloda nagyon jó helyen van, a szobák kényelmesek, szépek, a személyzet kedves, segítőkész. Az ételek megfelelőek voltak. A wellnesre jobban figyelhetnének, a melegvizes medence vize gyakran volt elviselhetetlenül hideg , főleg este. A csendes wellnes viszont nagyon jó ötlet!! Összességébe elégedettek voltunk!
Válasz az értékelésre - 2017. október 8.
Kedves Vendégünk,
Nagyon szépen köszönjük pozitív értékelését szállodánkról. Építő jellegű kritikáját köszönjük és tájékoztattuk róla az illetékes kollégákat. A kellemetlenségek miatt elnézésüket kérjük. Örülünk, hogy többségében mégis pozitív élményeket szereztek nálunk, és szeretettel várjuk Önöket vissza.
Belán Miklós (Royal Club Hotel)

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28.
Remek hétvége Visegrádon !
Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Nagyon rendes és figyelmes személyzet, bőséges és gazdag ételek a reggelinél és a vacsoránál is. Wellness szolgáltatása bőven kielégítő. Valószínű, hogy még visszalátogatunk !

Értékelt: 2017. augusztus 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Főút melletti, mégis csendes szálloda. Nem akar elit lenni, nem akar rusztikus lenni, nem akar különleges lenni, egyszerűen kellemes, barátságos és otthonos. Nagyon kedves, segítőkész, mosolygós személyzet. Kitűnő ízvilággal elkészített, bőséges ételek reggelinél és vacsoránál egyaránt. Talán a cukrászsüteményeket hiányoltam a vacsoránál.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Tágas, kényelmes szobák, kedves, segítőkész személyzet, finom ételek. Szívesen ajánlom minden kisgyermekes családnak.Talán a welness részleg lehetne nagyobb, gyakori volt a teltház, nehéz bejutni.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Nagy részt meg voltunk elégedve, a személyzet készséges, az ételek finomak és választékosak, a wellness részleg tetszik. Hiányosság: - a szobánkhoz nem tartozott terasz ez nagyon hiányzott, - nem volt hová teregetni a vizes fürdőruhákat és a törölközőket.

Értékelt: 2017. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes kikapcsolódás volt részünkre az itt töltött 5 nap/4éjszaka. A hotel épülete tetszetős, szépen parkosított. A főút és a Duna-part mellett helyezkedik el. Minden elérhető közelségben. A superior szobánk berendezése modern, hangulatos, kellemes a szemnek, csendes, klimatizált. Csak az ajtó nyitásával gyűlt meg minden egyes alkalommal a bajunk.

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Royal Club Hotel
2-4 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, pálinkakóstolási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2018.04.27. - 2018.05.02.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.
Patak Park Hotel
2-4 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadidős játékokkal, internet elérhetőséggel
2018.04.28. - 2018.05.02.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.14. - 2018.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.12. - 2018.05.31.
Royal Club Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2018.02.13. - 2018.12.27.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánsszal, éttermi kedvezménnyel, parkolással
2018.04.07. - 2018.05.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Medvefarm belépővel, kozmetika, éttermi- és masszázskedvezménnyel, parkolással, internet eléréssel
2017.01.01. - 2018.12.31.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Libra Hotel Veresegyház
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Tóparti Pünkösd (min. 3 éj)
Lazulás a Librában (min. 2 éj)
Október 23. (min. 3 éj)

VisegrádX