Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Fő utca 92.

Royal Club Hotel Visegrád a térképen

Royal Club Hotel Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
8. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Akciós csomagok

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit. A szálloda a város földrajzi helyzetét, természeti, történelmi és gyógyvíz adta lehetőségeit kihasználva testi-lelki felfrissülést nyújt.

Royal Club Hotel Visegrád képei

Royal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
Előzetes telefonos egyeztetés után, 3 éjszakát szerettünk volna kutyusunkkal itt tölteni. Megérkezésünkkor a recepciós hölgy közölte velünk,
az épület azon részén helyeztek el bennünk mely nem állatbarát, ezért hiába van előre kifizetve a szoba, kutyával mégsem kaphatunk szállást ! Bizonygattam, hogy telefonon jeleztem, kis kedvencünkkel érkezünk, ő hajthatatlan maradt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Mindennel elégedettek voltunk, kiváló volt az étel minősége, a választék, a húsok, sütemények. Gyönyörű szobát kaptunk, kisfiamnak főleg a medencék tetszettek :) Nagyon klassz volt, hogy esténkét élő zenei szolgáltatást nyújtottatok. Nagyon jól éreztük magunkat, igazi 4 csillagos szálloda- megérdemlitek a minősítést.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Relax a Dunakanyarban
Kellemes kis hotel,nagyon nyugodt helyen. Sokáig nyitva tartó wellness, fontos volt mert elég esős időjárást fogtunk ki igy az esti séta helyett esti wellnes volt. 19 óra után 16 éven felettiek használhatják "csendes wellness" is egy nagyon jó dolog. Finn ,infra szauna gőzkabin és sószoba igazi relaxációs élményt ad.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Kellemes kis hotel,nagyon nyugodt helyen. Barátságos,segítőkész személyzet,udvarias kiszolgálás,tiszta környezet. Sokáig nyitva tartó wellness,19 óra után 16 éven felettiek használhatják "csendes wellness"
Finn ,infra szauna gőzkabin és sószoba igazi relaxációs élményt ad. Az étterem hangulatos ,finom ízletesek az ételek,minden igényt kielégít a kínálat.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
2019. februárjában jártam itt 3 barátnőmmel. Modern, szép és igényesen berendezett, tiszta, tágas hotelszobák vártak minket, kényelmes ágyakkal. Az ételek bőségesek, finomak és sokfélék. Meglepően sok szaunát (infrát és finn-t egyaránt) ill. gőzkabint próbálhattunk ki. Kedves, szolgálatkész személyzet.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Csodás időben jártunk Visegrádon, május vége. Az időjárás is kegyes volt hozzánk. A szállás remek, kényelmes, tiszta, rendezett környezet. Az ételek változatosak, ízletesek, emellett esténként élő zene tette hangulatosabbá a vacsorát. Az erkély nagy előny, a reggeli kávét nyugodtan lehet elszürcsölni madárcsicsergés kíséretében. Még visszamegyünk!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Szép, tiszta környezet, kedves személyzet fogadott minket. Az étterem részen a finom ételek mellé élőzene szólt, ami még hangulatosabbá tette a vacsorákat. A szálloda környezete gyönyörű, közel van a Duna part (3 perc séta). Sok kirándulási lehetőség van. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet! :)

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkra ajándékba kaptam két nap pihenést a férjemmel. Nagyon vártam, vonzott a hely szépsége, a Rámszakadék közelsége. Sajnos, az idő nem volt valami kegyes, csak kevéset lehettünk a szabadban. Jó volt bekuckózni a Hotelbe. Rövid kirándulás után (amikor is eleredt az eső) jó volt átmelegedni a meleg medencében, szaunában.
Válasz az értékelésre - 2018. november 25.
Kedves Vendégünk!
Szívből köszönjük dicsérő szavait nálunk töltött kikapcsolódásáról! Legfontosabb szempontunk Vendégeink elégedettsége, így igazán örülünk, hogy mindennel tökéletesen elégedettek voltak! Alig várjuk, hogy ismét szállodánkban köszönthessük egy újabb kiérdemelt pihenésre!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Nagyon tetszett a tágas szoba, valamint az ételek is finomak és bőségesek voltak. A táj lenyűgöző volt, mert mi alföldiek, ehhez a gyönyörű látványhoz nem vagyunk hozzászokva.
Válasz az értékelésre - 2018. november 13.
Kedves Vendégünk!
Szívből köszönjük itt is dicsérő szavait nálunk töltött kikapcsolódásáról!
Alig várjuk, hogy ismét szállodánkban köszönthessük!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
A szálloda szobája kényelmes,tágas viszont a hirdetéseket pontosítani kellene a "romantikus hétvége amit lefoglaltunk a kép alapján kádas volt tussolós szobát kaptunk. Az étkezéseken van mit javítani 4 csillagosnak egyáltalán nem nevezném a 4 főételt amiből választani lehetett,ennél a kategóriánál általában 8-10 főételből lehet választani.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 30.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük visszajelzését szállodánkban töltött kikapcsolódásukról! Igazán örülünk, hogy összességében jól érezték magukat! Szíves elnézését kérjük a romantikus szobával kapcsolatos észrevételéért és nagyra értékelnénk, ha a royal. vendegvelemenyek@gmail.

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 35.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.240 - 32.153,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 15.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 25.413,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 13.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.19-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.166 - 14.850,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.751 - 16.651,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 15.794,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.09-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 31.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Patak Park Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

VisegrádX