Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Fő utca 92.

Royal Club Hotel Visegrád a térképen

Royal Club Hotel Visegrád értékelése:

8. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
17. helyezett Budapest környékén - 283 szállás közül

Akciós csomagok

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit. A szálloda a város földrajzi helyzetét, természeti, történelmi és gyógyvíz adta lehetőségeit kihasználva testi-lelki felfrissülést nyújt.

Royal Club Hotel Visegrád képei

Royal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Pár nap kikapcsolódás gyanánt érkeztünk a szállodába, még nem jártunk Visegrádon korábban. Voltak jó dolgok és tudtunk pihenni de összességében inkább negatív élménnyel távoztunk. Megérkezésünk után a fürdőszobában feljött a lefolyóból a víz ami elég kellemetlen szagot áraztott illetve a fürdő és egy kicsit a nappali is úszott ebben, ezt a recepciós hölgy miután szóltunk egyből felmosta, de nem mondhatnám teljesen alaposnak (nem cserélt vizet, nem volt vödör, inkább csak felitatta a kifolyt lefolyóvizet.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 9.
3 éjszakás kikapcsolódáson voltunk ebben a kedves szállóban a párommal. Már épp kicsomagolni készültünk a barátságos, minden kényelemmel, főzőkonyhával felszerelt szobánkban, amikor az elektromos hálózat csődöt mondott, s bizony a hiba nagyobb volt, mint elsőre látszott, de a főnökasszony egyből felajánlott helyette egy fokkal magasabb kategóriájú lakosztályt az első emeleten, ahonnan csodás kilátás volt a Fellegvárra a hatalmas erkélyről.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Előzetes telefonos egyeztetés után, 3 éjszakát szerettünk volna kutyusunkkal itt tölteni. Megérkezésünkkor a recepciós hölgy közölte velünk,
az épület azon részén helyeztek el bennünk mely nem állatbarát, ezért hiába van előre kifizetve a szoba, kutyával mégsem kaphatunk szállást ! Bizonygattam, hogy telefonon jeleztem, kis kedvencünkkel érkezünk, ő hajthatatlan maradt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Mindennel elégedettek voltunk, kiváló volt az étel minősége, a választék, a húsok, sütemények. Gyönyörű szobát kaptunk, kisfiamnak főleg a medencék tetszettek :) Nagyon klassz volt, hogy esténkét élő zenei szolgáltatást nyújtottatok. Nagyon jól éreztük magunkat, igazi 4 csillagos szálloda- megérdemlitek a minősítést.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes kis hotel,nagyon nyugodt helyen. Barátságos,segítőkész személyzet,udvarias kiszolgálás,tiszta környezet. Sokáig nyitva tartó wellness,19 óra után 16 éven felettiek használhatják "csendes wellness"
Finn ,infra szauna gőzkabin és sószoba igazi relaxációs élményt ad. Az étterem hangulatos ,finom ízletesek az ételek,minden igényt kielégít a kínálat.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. februárjában jártam itt 3 barátnőmmel. Modern, szép és igényesen berendezett, tiszta, tágas hotelszobák vártak minket, kényelmes ágyakkal. Az ételek bőségesek, finomak és sokfélék. Meglepően sok szaunát (infrát és finn-t egyaránt) ill. gőzkabint próbálhattunk ki. Kedves, szolgálatkész személyzet.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás időben jártunk Visegrádon, május vége. Az időjárás is kegyes volt hozzánk. A szállás remek, kényelmes, tiszta, rendezett környezet. Az ételek változatosak, ízletesek, emellett esténként élő zene tette hangulatosabbá a vacsorát. Az erkély nagy előny, a reggeli kávét nyugodtan lehet elszürcsölni madárcsicsergés kíséretében. Még visszamegyünk!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Szép, tiszta környezet, kedves személyzet fogadott minket. Az étterem részen a finom ételek mellé élőzene szólt, ami még hangulatosabbá tette a vacsorákat. A szálloda környezete gyönyörű, közel van a Duna part (3 perc séta). Sok kirándulási lehetőség van. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet! :)

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkra ajándékba kaptam két nap pihenést a férjemmel. Nagyon vártam, vonzott a hely szépsége, a Rámszakadék közelsége. Sajnos, az idő nem volt valami kegyes, csak kevéset lehettünk a szabadban. Jó volt bekuckózni a Hotelbe. Rövid kirándulás után (amikor is eleredt az eső) jó volt átmelegedni a meleg medencében, szaunában.
Válasz az értékelésre - 2018. november 25.
Kedves Vendégünk!
Szívből köszönjük dicsérő szavait nálunk töltött kikapcsolódásáról! Legfontosabb szempontunk Vendégeink elégedettsége, így igazán örülünk, hogy mindennel tökéletesen elégedettek voltak! Alig várjuk, hogy ismét szállodánkban köszönthessük egy újabb kiérdemelt pihenésre!
Royal Club Hotel, igazgató

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a tágas szoba, valamint az ételek is finomak és bőségesek voltak. A táj lenyűgöző volt, mert mi alföldiek, ehhez a gyönyörű látványhoz nem vagyunk hozzászokva.
Válasz az értékelésre - 2018. november 13.
Kedves Vendégünk!
Szívből köszönjük itt is dicsérő szavait nálunk töltött kikapcsolódásáról!
Alig várjuk, hogy ismét szállodánkban köszönthessük!
Royal Club Hotel, igazgató

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.944 - 15.824,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Royal Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.678 - 17.528,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 18.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 19.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.11.20. - 2019.11.20.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Libra Hotel
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, Medvepark belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kiss Vendégház
Kemence
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.819,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.414,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.783 - 22.208,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Patak Park Hotel Visegrád
Egynapos pihenés (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

VisegrádX