Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Fő utca 92.

Royal Club Hotel Visegrád a térképen

Royal Club Hotel Visegrád értékelése:

2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
8. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit. A szálloda a város földrajzi helyzetét, természeti, történelmi és gyógyvíz adta lehetőségeit kihasználva testi-lelki felfrissülést nyújt.

Royal Club Hotel Visegrád képei

Royal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Szép, tiszta környezet, kedves személyzet fogadott minket. Az étterem részen a finom ételek mellé élőzene szólt, ami még hangulatosabbá tette a vacsorákat. A szálloda környezete gyönyörű, közel van a Duna part (3 perc séta). Sok kirándulási lehetőség van. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet! :)

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkra ajándékba kaptam két nap pihenést a férjemmel. Nagyon vártam, vonzott a hely szépsége, a Rámszakadék közelsége. Sajnos, az idő nem volt valami kegyes, csak kevéset lehettünk a szabadban. Jó volt bekuckózni a Hotelbe. Rövid kirándulás után (amikor is eleredt az eső) jó volt átmelegedni a meleg medencében, szaunában.
Válasz az értékelésre - 2018. november 25.
Kedves Vendégünk!
Szívből köszönjük dicsérő szavait nálunk töltött kikapcsolódásáról! Legfontosabb szempontunk Vendégeink elégedettsége, így igazán örülünk, hogy mindennel tökéletesen elégedettek voltak! Alig várjuk, hogy ismét szállodánkban köszönthessük egy újabb kiérdemelt pihenésre!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Nagyon tetszett a tágas szoba, valamint az ételek is finomak és bőségesek voltak. A táj lenyűgöző volt, mert mi alföldiek, ehhez a gyönyörű látványhoz nem vagyunk hozzászokva.
Válasz az értékelésre - 2018. november 13.
Kedves Vendégünk!
Szívből köszönjük itt is dicsérő szavait nálunk töltött kikapcsolódásáról!
Alig várjuk, hogy ismét szállodánkban köszönthessük!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
A szálloda szobája kényelmes,tágas viszont a hirdetéseket pontosítani kellene a "romantikus hétvége amit lefoglaltunk a kép alapján kádas volt tussolós szobát kaptunk. Az étkezéseken van mit javítani 4 csillagosnak egyáltalán nem nevezném a 4 főételt amiből választani lehetett,ennél a kategóriánál általában 8-10 főételből lehet választani.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 30.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük visszajelzését szállodánkban töltött kikapcsolódásukról! Igazán örülünk, hogy összességében jól érezték magukat! Szíves elnézését kérjük a romantikus szobával kapcsolatos észrevételéért és nagyra értékelnénk, ha a royal. vendegvelemenyek@gmail.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Kissé messzebb van a központtól mint szerettük volna, a klíma 'betegeskedett' hol az egész szállodában, hol csak az apartmanunkban. Ebédnél a felszolgáló lányok nem álltak hivatásuk magaslatán. Ennyi volt a negativ élmény. Minden más szempontból kitűnő. Az egyik legjobb ( talán második ) a számos szálláshely közül ahol megfordultam.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 24.
Kedves Vendégünk!

Öröm volt olvasni elismerő értékelését! Őszintén köszönjük kedves szavait és javító szándékú észrevételeit, melyeket felhasználunk fejlődésünk érdekében! A Royal Club Hotel csapata alig várja, hogy ismét Vendégeink között üdvözölhessük! Mindent megteszünk annak érdekében, hogy legközelebb is kitűnő élményekkel ajándékozhassuk meg Önöket!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
Nagyon szép helyen található a szálloda. A személyzet kedves, barátságos. Az ételek választékosak, finomak. Nagyon jól éreztük magunkat a kényelmes szobánkban, a nagy melegben a klíma tökéletes volt. Még biztosan visszatérünk ide! A wellness részleg tiszta volt, bár sokan pihentek az adott időben, mégsem volt tömeg a fürdőkben.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 10.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen számunkra nagyon értékes visszajelzését! Külön köszönjük, hogy munkatársainkat is megemlítette és dicsérő szavakkal illette!
Igazán örülünk, hogy itt-tartózkodásuk során sikerült az Önök kikapcsolódásához tökéletes körülményeket biztosítanunk!
Sok szeretettel várjuk Önöket vissza!

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Sehol nem találkoztunk ennyire kedves, odafigyelő személyzettel! Mindenben maximálisan a rendelkezésünkre álltak! Nagyon gyorsan elrepült az ott töltött idő! Mint mindenhol, itt is a az érkező vendégek némelyikével volt megjegyzésünk " egymás között"
Egyetlen hiányosságot jegyeznék meg! Az egyik este 10 óra után a kinti medencében tobzódott üvöltve, ugrálva néhány fiatal!
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 10.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük kedves és dicsérő szavait szállodánkról és a személyzetről egyaránt! Igazán örülünk, hogy kellemesen telt itt tartózkodásuk és szíves elnézését kérjük, amiért fiatal Vendégeink megzavarták pihenésükben. A jövőben nyomatékosabban fogunk figyelni a késő esti csendes wellness használatra!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Szerdán délután érkeztünk, csodálatos zöld övezetben. A recepcion megkaptuk a szoba kulcsot a 202-es szobahoz. Kellemes , nagyon tiszta szobában találtuk magunkat, melyben azonnal otthon éreztük magunkat. Csomagolás után birtokba vettük a welnes részleget, ahol szintén nagyon tiszta és rendezettseg fogadott bennünket. Este finom vacsorával várták minket.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 28.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük kedves szavait! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt pihenésük és a visszatérés gondolatával távoztak tőlünk! A hasonló visszajelzések rengeteg motivációt adnak mindannyiunk számára. Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, rendszeresen küldünk értesítést kedvezményes ajánlatainkról.
Nagyon sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Négy napot töltöttünk a Royal club hotelben a csalàdommal, nagyon jól éreztük magunkat,csalàdi Superior lakosztàlyt kaptunk, amely a Dunàra nézett. Kényelmes volt, tiszta ,jól berendezett. A wellness részleg ,tiszta volt, a recepciósok nagyon baràtsàgosak ,a étteremben akadtak csak hiànyossàgok ,de nem az ételekkel ,hanem a dolgozói létszàmmal.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 28.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük kedves szavait és javító szándékú észrevételeit szállodánkról és a személyzetről egyaránt! Igazán örülünk, hogy itt-tartózkodásuk során sikerült az Önök kikapcsolódásukhoz hozzájárulnunk!
Sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Nem először választottam ezt a szállodát,már ez is elárul azért valamit! Pihenésre ,kirándulni a remek közeli helyekre,Fellegvár ,Bobpálya, Sétahajózás a Dunán,ez mindig visszacsalogat. Közben én ,mint nagymama is pihenek,massziroznak,fájó csontjaim áztatom,nem a sütéssel, főzéssel törődök,mert azt kiváló minőségben naponta 3x megkaptuk!
Válasz az értékelésre - 2018. június 23.
Kedves Nagymama!
Nagyon köszönjük kedves sorait! Örömünkre szolgál, hogy Törzsvendégünkként vendégül láthatjuk és mindig szeretettel fogjuk várni kedves Unokáival!
Üdvözlettel,
Belán Miklós
Szállodaigazgató

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 25.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 30.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 46.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.875 - 9.125,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 7.875,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 6.790,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.01.18-ig
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Royal Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.970 - 30.570,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Patak Park Hotel Visegrád
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Téli álom (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre