Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Fő utca 92.

Royal Club Hotel Visegrád a térképen

Royal Club Hotel Visegrád értékelése:

6. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
13. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Akciós csomagok

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit. A szálloda a város földrajzi helyzetét, természeti, történelmi és gyógyvíz adta lehetőségeit kihasználva testi-lelki felfrissülést nyújt.

Royal Club Hotel Visegrád képei

Royal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
Barátainkkal(rajtunk kívül még két házaspárral) érkeztünk a hotelbe 3 éjszakára. A szobáink (superior szobák) nagyon kényelmesek voltak, de való igaz, a konyhasaroknak így nem sok értelme van. Volt mikro, hűtőszekrény, két lapos főzőlap, vízforraló, de sem edények a két kávéscsészén, két üvegpoháron kívül,sem evőeszközök nem tartoztak a felszereléshez.

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Nagyon kellemes három napot töltöttünk itt, szép és tiszta a szálloda, a szoba tágas, kényelmes az ágy, finomak az ételek, udvarias és segítőkész a személyzet. Konyha is van a szobában, ami nincs nagyon felszerelve, 2 pohár 2 kávéscsésze kiskanállal, vízforraló, mikró és főzőlap van, illetve bárhűtő, de egyéb edény és eszköz nincsen.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Pár nap kikapcsolódás gyanánt érkeztünk a szállodába, még nem jártunk Visegrádon korábban. Voltak jó dolgok és tudtunk pihenni de összességében inkább negatív élménnyel távoztunk. Megérkezésünk után a fürdőszobában feljött a lefolyóból a víz ami elég kellemetlen szagot áraztott illetve a fürdő és egy kicsit a nappali is úszott ebben, ezt a recepciós hölgy miután szóltunk egyből felmosta, de nem mondhatnám teljesen alaposnak (nem cserélt vizet, nem volt vödör, inkább csak felitatta a kifolyt lefolyóvizet.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 9.
3 éjszakás kikapcsolódáson voltunk ebben a kedves szállóban a párommal. Már épp kicsomagolni készültünk a barátságos, minden kényelemmel, főzőkonyhával felszerelt szobánkban, amikor az elektromos hálózat csődöt mondott, s bizony a hiba nagyobb volt, mint elsőre látszott, de a főnökasszony egyből felajánlott helyette egy fokkal magasabb kategóriájú lakosztályt az első emeleten, ahonnan csodás kilátás volt a Fellegvárra a hatalmas erkélyről.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Előzetes telefonos egyeztetés után, 3 éjszakát szerettünk volna kutyusunkkal itt tölteni. Megérkezésünkkor a recepciós hölgy közölte velünk,
az épület azon részén helyeztek el bennünk mely nem állatbarát, ezért hiába van előre kifizetve a szoba, kutyával mégsem kaphatunk szállást ! Bizonygattam, hogy telefonon jeleztem, kis kedvencünkkel érkezünk, ő hajthatatlan maradt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Mindennel elégedettek voltunk, kiváló volt az étel minősége, a választék, a húsok, sütemények. Gyönyörű szobát kaptunk, kisfiamnak főleg a medencék tetszettek :) Nagyon klassz volt, hogy esténkét élő zenei szolgáltatást nyújtottatok. Nagyon jól éreztük magunkat, igazi 4 csillagos szálloda- megérdemlitek a minősítést.
Válasz az értékelésre - 2020. március 9.
Kedves Eszter!

Nagyon szépen köszönjük visszajelzését, öröm volt olvasni a sorait!
Hatalmas öröm számunkra, hogy a nálunk töltött idő alatt sikerült tökéletes körülményeket biztosítanunk családjuk pihenéséhez.
Külön öröm, hogy wellness részlegünkben gyermeküknek felhőtlen kikapcsolódásban volt része, és sikerült sok szép emlékkel gazdagodniuk utazásuk során!
Belán Miklós (Royal Club Hotel)

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes kis hotel,nagyon nyugodt helyen. Barátságos,segítőkész személyzet,udvarias kiszolgálás,tiszta környezet. Sokáig nyitva tartó wellness,19 óra után 16 éven felettiek használhatják "csendes wellness"
Finn ,infra szauna gőzkabin és sószoba igazi relaxációs élményt ad. Az étterem hangulatos ,finom ízletesek az ételek,minden igényt kielégít a kínálat.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. februárjában jártam itt 3 barátnőmmel. Modern, szép és igényesen berendezett, tiszta, tágas hotelszobák vártak minket, kényelmes ágyakkal. Az ételek bőségesek, finomak és sokfélék. Meglepően sok szaunát (infrát és finn-t egyaránt) ill. gőzkabint próbálhattunk ki. Kedves, szolgálatkész személyzet.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás időben jártunk Visegrádon, május vége. Az időjárás is kegyes volt hozzánk. A szállás remek, kényelmes, tiszta, rendezett környezet. Az ételek változatosak, ízletesek, emellett esténként élő zene tette hangulatosabbá a vacsorát. Az erkély nagy előny, a reggeli kávét nyugodtan lehet elszürcsölni madárcsicsergés kíséretében. Még visszamegyünk!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Szép, tiszta környezet, kedves személyzet fogadott minket. Az étterem részen a finom ételek mellé élőzene szólt, ami még hangulatosabbá tette a vacsorákat. A szálloda környezete gyönyörű, közel van a Duna part (3 perc séta). Sok kirándulási lehetőség van. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet! :)

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.544 - 16.464,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 30.857,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.09-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 27.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.692 - 12.304,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 11.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.25.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.533 - 14.133,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.15. - 2021.01.03.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Duna Relax & Event Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 11.880 - 13.668,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Royal Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.028 - 33.278,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre