Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Fő utca 92.

Royal Club Hotel Visegrád a térképen

Royal Club Hotel Visegrád értékelése:

6. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 262 szállás közül

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit. A szálloda a város földrajzi helyzetét, természeti, történelmi és gyógyvíz adta lehetőségeit kihasználva testi-lelki felfrissülést nyújt.

Royal Club Hotel Visegrád képei

Royal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

Böbike TOP szállásértékelő
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi a Palota Játékokra utaztunk Visegrádra,és mivel itt már jártunk ezért itt szálltunk meg. Nagyon kedves személyzet,és szuper ételek wellness részleg megfelelő. A város központban van ezért gyalog lehetett a játékokra menni. Ez volt a legfontosabb számunkra. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyerekeknek csipsz,felnőtteknek kávé bekészítve volt,nagyon tetszett.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kívül-belül nagyon szép, rendezett. A személyzet mosolygós, kedves, pedig nagyon fárasztó a munkájuk. Ízléses a berendezés, mindenütt tisztaság és rend. Bőséges ételkínálat, Várakozásmentes étkezési lehetőséggel. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki a Duna-kanyarba vágyik.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 9.
Az időjárást és a korunkkal járó nehézségeket kitűnően ellensúlyozta és feledtette a szálloda minden irányú figyelmessége és igazi vendégbarát gondoskodása. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet kedvessége és szolgálatkészsége dicséretes, a felszereltség kiváló, az ellátás tökéletes. Egyedül a zuhanyfülkéből hiányoltunk egy szappantartót, amire a saját szappanunkat tudtuk volna elhelyezni.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép környezetben található a hotel. A bejelentkezés könnyen és gyorsan ment. A szoba kellemes meglepetéssel töltött el bennünket, pici konyha résszel van ellátva, tökéletes tisztaságú, szép fürdővel. A wellness részleg bár nem túl nagy, de elég volt. Az ételek finomak és változatosak. A személyzet kedves és segítőkész volt.

Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akár fiatal, akár idősebb, bátran merem ajánlani a Royal Club szállodát! A kényelmes szobákat jól egészíti ki a wellness részleg, és a konyha. A környéken rengeteg a látnivaló, akár félpanziós ellátással is ajánlani tudom! A szakácsnak csak gratulálni tudok, nagyon ízletes, és változatos volt minden étel! A személyzet minden tagja kedves, és segítőkész!

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Royal Club Hotel az egyik legkényelmesebb, legbarátságosabb szálloda volt, ahol az utóbbi időben megfordultunk. A tágas kényelmes erkélyes szoba, a wellness medencék, a rendkívül finom konyha, és a bőséges választék a legmagasabb igényeknek is megfelelt. A személyzet udvariassága, kedvessége, előzékenysége is elismerést érdemel.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
A bejelentkezés gyorsan megtörtént. Az igazi meglepetést a szoba jelentette, tágas és kényelmesen berendezett, kilátással a Fellegvárra. Nagyon tetszett. A masszázs kiváló volt, jól esett. A hotel konyhája is kitett magáért. A személyzet kedves és segítőkész volt. Nem tudok negatívumot írni. Remélem lesz lehetőség ismét néhány napot itt eltölteni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
Röviden és tömören , csak annyit, hogy remekül éreztük magunkat , remek volt a komplett ellátás, a kiszolgálás, a tisztaság kiváló, gratulálok a személyzetnek és novemberben ismételten meglátogatjuk a szállodát.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9.
A szálloda teljes mértékben kielégitette igényeinket. Gyönyörü környezetben tölthettük el ezt a pár napot és nagyon szép időben. Először jártunk ezen a környéken és igy csodás volt körbejárni a vidéket, látni a várat, a királyi palotát és a többi látványosságot. Igazán szerencse volt, hogy egy szervezett program kapcsán lovagi torna bemutatót nézhettünk meg az alsóvárban.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
A szállás kényelmes volt, tágas superior lakosztályban. A berendezés praktikus, bár a fürdőkádnak örültem volna. Reggeli/vacsora kiadós, volt választék is, szerintem senki nem marad éhes. Az ételek finomak. A wellnes részleg elég nagy, a meleg vizes medence elég meleg. Külön pozitívum, hogy a gyermek medence külön van elhelyezve, így aki pihenni akar, zavartalanul megteheti.

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.06.07. - 2017.09.03.
Royal Club Hotel
2-3 éjszaka 16.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ajándék masszázzsal, mini golf pályahasználattal, internet elérhetőséggel
2017.08.18. - 2017.08.21.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Jagelló Business Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.15. - 2017.08.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, aromamasszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2017.12.29.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnes részleg használattal, kerékpár használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.11.30.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg, fitneszterem, sportpályák használatával, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.30. - 2018.01.02.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)

VisegrádX