Visszajáró vendégek vagyunk.
Mindennel elégedettek voltunk.
Egyedül a kerékpár tárolás körülményeivel vannak gondjaim.
Igaz ez évre elkészült az elektromos töltő állomás. Ez jó!
Sajnos továbbra sincs fedett tároló ami a naptól és az esőtől véd. Sajnos a tárolórács sem nyújt igazi biztonságot mivel azok nincsenek rögzítve a betonfelületre.
Ettől a szállas kíváló!
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!


































