Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Fő utca 92.

Royal Club Hotel Visegrád a térképen

Royal Club Hotel Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 262 szállás közül

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit. A szálloda a város földrajzi helyzetét, természeti, történelmi és gyógyvíz adta lehetőségeit kihasználva testi-lelki felfrissülést nyújt.

Royal Club Hotel Visegrád képei

Royal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28.
Remek hétvége Visegrádon !
Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Nagyon rendes és figyelmes személyzet, bőséges és gazdag ételek a reggelinél és a vacsoránál is. Wellness szolgáltatása bőven kielégítő. Valószínű, hogy még visszalátogatunk !

Értékelt: 2017. augusztus 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Főút melletti, mégis csendes szálloda. Nem akar elit lenni, nem akar rusztikus lenni, nem akar különleges lenni, egyszerűen kellemes, barátságos és otthonos. Nagyon kedves, segítőkész, mosolygós személyzet. Kitűnő ízvilággal elkészített, bőséges ételek reggelinél és vacsoránál egyaránt. Talán a cukrászsüteményeket hiányoltam a vacsoránál.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Tágas, kényelmes szobák, kedves, segítőkész személyzet, finom ételek. Szívesen ajánlom minden kisgyermekes családnak.Talán a welness részleg lehetne nagyobb, gyakori volt a teltház, nehéz bejutni.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Nagy részt meg voltunk elégedve, a személyzet készséges, az ételek finomak és választékosak, a wellness részleg tetszik. Hiányosság: - a szobánkhoz nem tartozott terasz ez nagyon hiányzott, - nem volt hová teregetni a vizes fürdőruhákat és a törölközőket.

Értékelt: 2017. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes kikapcsolódás volt részünkre az itt töltött 5 nap/4éjszaka. A hotel épülete tetszetős, szépen parkosított. A főút és a Duna-part mellett helyezkedik el. Minden elérhető közelségben. A superior szobánk berendezése modern, hangulatos, kellemes a szemnek, csendes, klimatizált. Csak az ajtó nyitásával gyűlt meg minden egyes alkalommal a bajunk.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
A gyerekek kitünően szórakoztak. Élvezték a vizet.Ez önmagában jól lekötötte őket. Nagyon jó, hogy a medencék között a járólap "ragyás", nem csúszós. Rendszeresen takarítják, megelőzve az elcsúszásos baleseteket.Ezt különösen értékeltem, mert a gyerekek rohangálósak. A szobában kényelmesen elfértünk, az erkélyen jót kártyáztunk.
Köszönjük.

Értékelt: 2017. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel előre megküldtem a bejelentkező lapot, nagyon gyors volt a bejelentkezés. A szobába jutás általában nehézkes volt, mert a proxy zár nem nagyon akart engedelmeskedni (erre mások is panaszkodtak), de a közel 40°C-ban is meglepően csendesen működő klíma, jól lehűtötte a szobánkat, mely tiszta volt és tágas. A wellness részleg kellemes kikapcsolódást nyújtott.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Fantasztikus 5 napot töltöttünk a hotelben.A személyzet mosolygós, segítőkész,a felszolgálók kedvesek. A svédasztalos reggeli és vacsora választéka bőséges, és nagyon finom.A szobák tiszták és tágasak. A kisfiunk azt mondta ezentúl minden évben itt szeretne nyaralni. :)

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Jóval korábban érkeztünk, mint 15 óra, a recepción szolgálatot teljesítő fiatal hölgy kérdésemre, hogy mikor foglalhatjuk el a szobát, azt a számunkra szimpatikus választ adta, hogy akár most, azonnal. A kiszolgálás kifogástalan volt, a reggeli és a vacsora nem hagyott maga után semmi kívánni valót. A Wellness szolgáltatás szintén kifogástalan volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
Már nagyon sok hotelben jártunk,de ennyire kényelmes helyünk még nem volt.A személyzet úgy a recepción,mint az ebédlőben segítőkész és figyelmes volt.Nagyon finom és változatos az étkezés.

Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szórakozási lehetőséggel, ünnepi programmal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Vár Hotel Kastélyszálló
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sétahajózással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Aquaworld Resort
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg, fitneszterem, sportpályák használatával, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.30. - 2018.01.02.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot, csónak vagy kerékpár kölcsönzéssel, wellness zsetonnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2017.12.31.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovas hintózással, kerékpár bérléssel, borkóstolással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.01.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
4 nap/3 éjszaka 24.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, gyermekprogramokkal, méz kóstolással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Legjobb ár (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)

VisegrádX