Itthon jó: Pihentető ünnepek aTHV-ban - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Pihentető ünnepek aTHV-ban

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Örültünk, hogy kedvesen fogadtak,a házi kedvencünkkel.
Gyönyörű ez a szálloda, a wellness részleg csodás! Az ételek finomak, változatosak.
A garázs feletti szobákat (amelyek a régi Lepence strand torzójára és a szemétgyűjtőre néznek) azonban másnak nem ajánlom, kissé zajos a reggeli szállítás, meg a folyosón is a személyzet lehetne csendesebb reggelente.
Minden mással elégedettek voltunk, jövünk még, mert amúgy nagyon jól éreztük magunkat, csak nem ebbe a szálloda részbe szeretnénk szobát!

Pihentető ünnepek aTHV-ban - Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Pihentető ünnepek aTHV-ban - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Szeretnéd követni Itthon jó felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence-völgy hrsz. 1213

2017. július 15.
Három napot töltöttünk a szállodában , fiaim, menyem , unokám társaságában.Itt fiatal és idős egyaránt jól érezheti magát. Gyermekbarát szolgáltatások mellett, wellness , vízi torna,külső és belső medencék,tiszta és jól felszerelt szobák valamint a kiváló konyha mind a vendégek kényelmét...

2017. június 29.
Családdal, 2 gyerekkel töltöttünk itt 4 napot, Dunakanyarra néző, összenyitható szobában, így az kényelmes volt. Elsősorban a medencék száma miatt választottuk ezt a helyet, tökéletes volt minden szempontból. Hiába volt telt ház, bőven elfért mindenki. Maga a szálloda is jó, a személyzet is...

2017. június 22.
Remek három napot töltötünk a szàllodàban Szèp a kilátàs a dunàra a szobából. A szemèlyzet beleèrtve a takaritókat nagyon barátságosak, segitökèszek, wellness rész is nagyon kulturàlt, a vizek tiszták kellemes hömérsékletüek. Remek kirándulási...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-07-09 - 2017-08-31
 - Visegrádi pihenés nyáron (min. 2 éj)
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-07-09 - 2017-08-31
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2017-12-22