NEM PUBLIKUS: közepes - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

közepes

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
A televizó feleslegesen bonyolult. Az első alkalommal még elmegy, de öregeknek ez már lehet, hogy tul bonyolult. A harmadik emeletnek a negyediken lévő raktár néha zajos. Gyermek is futkosott néha. A konyha nagyon fűszertelen. A garnirung lehetne változatosabb. Nagyon EU szabvány szerint főznek a szakácsok. Az italárak magasak.

Ennyire tetszett: Átlagos

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence-völgy hrsz. 1213

2018. január 10.
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában.Elég sok vendég volt,de sem a wellness használat,sem az étkezések során nem volt zavaró.A szoba fekvésével és felszereltségével is meg voltunk elégedve.

2018. január 4.
A szalloda semmikeppen nem felel meg a 4 csillagos szuperior besorolasnak. A szobankban a fal koszos-foltos, a függönyök szürkek, pecsetesek,a konnektorban nincs aram, ezert az allolampa nem müködik. A fürdöszobai tuskabin körben rozsdas vizköves, nehol peneszes volt. Törülközöcsere csak 3 nap...

2018. január 3.
Tetszett: A wellness részleg nagy és tiszta, minden korosztály számára élvezhető. Az ételek finomak. Kényelmes, hogy 11 óráig kell kijelentkezni. Nem tetszett: Sorba kell állni aláírni vacsora után a számlát. Nincs esti program a felnőtteknek. A fűtés csak akkor nem megy, ha nyitva az ablak,...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-27 - 2018-03-31
 - Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-27 - 2018-06-30
 - Húsvét Visegrádon (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-30 - 2018-04-02