Sierra65: Különös szílveszter - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Különös szílveszter

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szálloda nagyon jó, szép helyen van jó a parkolás ,a wellness kiváló. A szoba kényelmes jó az elhelyezkedése (Dunára néző szoba volt ). Programok szórakoztatóak tartalmasak. Egyedül az étkezéssel voltak és az ízekkel problémák. Szilveszteri gála vacsora fél nyolctól fél tízen kettőig tartott !Egy-egy fogás között sokszor egy óra telt el.

Személyzet:
Étkezés: Gyenge
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Sierra65 felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence-völgy hrsz. 1213

2018. január 10.
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában.Elég sok vendég volt,de sem a wellness használat,sem az étkezések során nem volt zavaró.A szoba fekvésével és felszereltségével is meg voltunk elégedve.

2018. január 4.
A szalloda semmikeppen nem felel meg a 4 csillagos szuperior besorolasnak. A szobankban a fal koszos-foltos, a függönyök szürkek, pecsetesek,a konnektorban nincs aram, ezert az allolampa nem müködik. A fürdöszobai tuskabin körben rozsdas vizköves, nehol peneszes volt. Törülközöcsere csak 3 nap...

2018. január 3.
Tetszett: A wellness részleg nagy és tiszta, minden korosztály számára élvezhető. Az ételek finomak. Kényelmes, hogy 11 óráig kell kijelentkezni. Nem tetszett: Sorba kell állni aláírni vacsora után a számlát. Nincs esti program a felnőtteknek. A fűtés csak akkor nem megy, ha nyitva az ablak,...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-27 - 2018-03-31
 - Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-27 - 2018-06-30
 - Március 15-i hosszú hétvége (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-15 - 2018-03-18