csancsa: Szuper Szilveszter Visegrádon, a Thermal Hotelben - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Szuper Szilveszter Visegrádon, a Thermal Hotelben

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Én nagyon elégedett voltam a szállodával!
Megérkezésünkkor iszonyúan éreztem magam, nagyon magas volt a vérnyomásom. Szóltam a recepciós fiatalembernek, hogy szükségem van egy vérnyomásmérőre. Azonnal telefonált és perceken belül megjelent két szállodai dolgozó egy vérnyomásmérővel. Megmérték a vérnyomásomat. Csak akkor hagytak magamra, amikor is meggyőződtek róla, hogy gyógyszerekkel el vagyok látva és már nem lesz baj. Felvilágosítottak arról is, hogy ha bármi gondom lenne, éjszaka is hívjam őket bátran. Ott tartózkodásom egész ideje alatt figyelemmel kísérték az állapotomat.
A szoba tiszta, rendezett. Külön kiemelném, hogy a szobában a hőmérséklet nagyon kellemes volt úgy éjszaka, mint nappal. LCD televízió van. Igaz, egy kicsit szűk a fürdőszoba, ill a WC, de végül is nem zavaró.
A hotelben több lift van, ami azért is fontos, mert sosem kellett sokat várakoznunk ha igénybe akartuk venni.
Az étkezés és kiszolgálás szuper. A Wellness részleg csodálatos! Minden tekintetben csak az elismerésemet tudom kifejezni.
Fergeteges hangulatban telt a Szilveszter is. Bőséges vacsora és ellátás, nagyon jó zenekar. Már vacsora közben elkezdődött a tánc, ami azt igazolja, hogy nemcsak én éreztem jól magam ! 'Ja és Tóth Vera műsora emelte a Szilveszter fényét! Éjfélkor nagyon szép tűzijáték és sok-sok tánc. Köszönet mindenkinek, akinek munkája lehetővé tette ezt a nagyon szuper Szilvesztert.
Szinte teljes biztonsággal mondom, hogy ide vissza kell mennünk. Kisgyermekeseknek és kutyásoknak is bátran ajánlom.

Szeretnéd követni csancsa felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence-völgy hrsz. 1213

2018. január 10.
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában.Elég sok vendég volt,de sem a wellness használat,sem az étkezések során nem volt zavaró.A szoba fekvésével és felszereltségével is meg voltunk elégedve.

2018. január 4.
A szalloda semmikeppen nem felel meg a 4 csillagos szuperior besorolasnak. A szobankban a fal koszos-foltos, a függönyök szürkek, pecsetesek,a konnektorban nincs aram, ezert az allolampa nem müködik. A fürdöszobai tuskabin körben rozsdas vizköves, nehol peneszes volt. Törülközöcsere csak 3 nap...

2018. január 3.
Tetszett: A wellness részleg nagy és tiszta, minden korosztály számára élvezhető. Az ételek finomak. Kényelmes, hogy 11 óráig kell kijelentkezni. Nem tetszett: Sorba kell állni aláírni vacsora után a számlát. Nincs esti program a felnőtteknek. A fűtés csak akkor nem megy, ha nyitva az ablak,...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-27 - 2018-03-31
 - Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-27 - 2018-06-30
 - Március 15-i hosszú hétvége (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-15 - 2018-03-18