CsászárVicus: Csodálatos környezet,kényelem a Thermal Hotel Visegrá... - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Csodálatos környezet,kényelem a Thermal Hotel Visegrádban!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Csodálatos volt minden,igaz az időjárás is segített abban,hogy nagyokat sétáljunk a Duna parton ill.a holtágán,az alacsony vízállás miatt sok kagylót is gyűjtöttünk,és Duna kavicsot.Rendben volt minden,a szép friss igényes virágok a vázában!Finom kávét ihattunk a teraszon,a rattan kényelmes bútorokon!

Szeretnéd követni CsászárVicus felhasználót?    Igen

2018. október 2. - Thermal Hotel Visegrád válasza CsászárVicus értékelésére:
Tisztelt Császár Lászlóné! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2019. október 24.
Remek kiszolgálás! Ízletes és változatos ételek. A szaunamesterek profik és segítőkészek. Az egész komplexum tiszta és rendezett volt. -egyedüli negatívum ( kisbetűs) a tepidáriumban a pihenő ágyak kényelmetlenek. Legközelebb is jövünk!! Fiatal pár(62+)

2019. október 15.
Sajnálom, de nekem ez elég gyenge más négycsillagos szállodához képest. Több okból is. Kicsi wellnesstér, amit nem takarítanak folyamatosan. Vízben és koszban kell mászkálni egész nap. A wellnessen kapott törölközők 3 naponkénti cseréjével sem értettünk egyet. Természetesen a szobában ez rendben...

2019. szeptember 26.
Másodszor jártunk itt a párommal. Ugyan az a kiszolgás és kényelem várt minket mint 4 évvel ezelőtt. A wellness részleg szuper. Az étterem hangulatos a felszolgálók udvariasak, segítőkészek. Köszönjük, hogy itt lehettünk. :)

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-03-31
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-03-31
 - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.168 - 26.528,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel