Bezák Anita: Csodálatos pihenés egy csodálatos helyen :) - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Csodálatos pihenés egy csodálatos helyen :)

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden nagyon finom és kellemes volt. A Wellness kiváló :) A szoba tiszta és illatos. A takarító személyzet és a különböző helyeken a szolgáltatók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.Bármikor nagyon szívesen fogjuk ezt a Hotelt választani és természetesen ajánlani is.

Üdvözlettel:
Anita

Szeretnéd követni Bezák Anita felhasználót?    Igen

2018. november 29. - Thermal Hotel Visegrád válasza Bezák Anita értékelésére:
Kedves Anita! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket! Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2018. november 21.
Többször voltunk már itt. Nagy hibát sohasem tapasztaltunk, most még jobb volt a vacsora, mint előzőleg. Medencék, gyakran működő élményelemek, szaunapark mindig kiváló, termálvíz kétféle hőmérsékletű is van. A parkra néző szobák csendesek, másik oldalon nem voltunk még. Ideális, Budapest...

2018. november 3.
Már nem is bánom, hogy a forradalmi ünnep idejére ilyen pihenőhelyet választottam magunknak. Itt legalább védve voltunk a lázadóktól, akik minden nemzeti ünnepen feldúlják Budapestet, és örömmel gyönyörködtünk a hegyekben meg a Dunában. Bár a folyó már-már a kiszáradáshoz közelít, még így is...

2018. október 21.
Itt mindent megkapunk, amire szükségünk lehet. A szálloda legnagyobb előnye, hogy eszméletlen kényelmesek az ágyak. Ezért is térünk vissza ide 2013 óta minden évben többször is. Szeretjük a SPA-t, a medencéket, az edzőtermet, az éttermet, a reggelit. Ha valami nem tökéletes, az a vacsora és...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-06-30
 - Örökifjak - kizárólag 62 év felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-06-30
 - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.048,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel