Noname999: Thermal Hotel Visegrád - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Thermal Hotel Visegrád

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Minden évben visszajárunk 3 gyermekünkkel a szállodájukba. Mindig is elégedettek voltunk mind a szolgáltatásokkal, a személyzet segítőkészségével, az ételek minőségével és változatosságával. Egy dolog tűnt fel számunkra: azok a gyerekek, akik önállóan szeretnék a mosdót igénybe venni (-1, 0. szinten) nehezen tudják megtenni, mert az ajtó nehéz, nagyon erősen zár (esetünkben a gyerek felkarján). Baleset nem történt miatta, csak kellemetlen élmény volt a gyereknek.

Szeretnéd követni Noname999 felhasználót?    Igen

2019. július 31. - Thermal Hotel Visegrád válasza Noname999 értékelésére:
Tisztelt Hölgyem/ Uram! Köszönöm szépen, hogy visszatérő Vendégünkként megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit! Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm, hogy időt szakított arra, hogy megossza velünk észrevételeit, és örülünk annak, hogy a kifogástalan minőségre irányuló törekvéseinket elismeri. Bízunk benne, hogy hamarosan újra szállodánk vendégeként üdvözölhetjük Önöket. Üdvözlettel: Paczné Nagy Zsófia Guest relations manager
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2019. augusztus 2.
A szálloda minden szempontból kielégítő, tökéletes wellness élmény. Mi nyári időszakban voltunk, hétköznap. Több nagyon jó medence van, nincs zavaró zsúfoltság se a medencében, sem a napozó részén. Családosok és gyerek nélküli párok is kikapcsolódhatnak. Az étterem és az ételek tökéletesek. A...

2019. július 25.
Nagyon jól éreztük magunkat!Hétköznap voltunk nem voltak sokan a fürdőben,klassz,hogy az úszó medence nem jéghideg.Tetszett,ahogy a pincérek körbe járnak,és kínálják az italokat. Az étterem kitalálhatnak valami egyéni ételt.Jól éreztük magunkat.Máskor is megyünk.Üdvözlet.

2019. július 19.
Csodálatos 5 napot töltöttünk itt a párommal március elején. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Kedves, udvarias személyzet,finom ételek,gyönyörű környezet. Végre egy szálloda, ahol a wellness részleg a szálloda méretéhez van igazítva. Külön örömünkre szolgált, hogy az élménymedencében...

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-12-29
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-12-20
 - Karácsonyi pihenés Visegrádon (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokon való részvétellel, gyermek és felnőtt sportanimációs programokkal, gyermek játszóház használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-26