Kevyy: Wellness kettecskén - Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése
4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül

Wellness kettecskén

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
A szálloda minden szempontból kielégítő, tökéletes wellness élmény. Mi nyári időszakban voltunk, hétköznap. Több nagyon jó medence van, nincs zavaró zsúfoltság se a medencében, sem a napozó részén. Családosok és gyerek nélküli párok is kikapcsolódhatnak. Az étterem és az ételek tökéletesek. A szálloda közelében van egy gokart pálya, azt érdemes kipróbálni. Persze a környék nagyon szép, lehet kirándulni, de nem kell elhagyni a szállodát ha ki szeretne kapcsolódni, helyben minden található. Biztos visszamennék még.

Szeretnéd követni Kevyy felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád
Lepence völgy 2.

2020. február 1.
A szálloda egészben véve kellemes, gyönyörű helyen van.A medencék/vizek nagyszerűek, a nyitott medencék télen is nagyon hangulatosak.Minden helyiség tágas, levegős.Tökéletes az internet hozzáférés. Ami kevésbé tetszett: 1) a törülközőcsere rendszere: 3 naponta lehet cserélni az egy db (eléggé...

2020. január 30.
A szállás nagyon szép helyen van, télen is jól megközelíthető. A szoba tiszta és kulturált, tágas terasz volt hozzá. A wellness részleg nagy, igényes, sokoldalú és tiszta. Mindenki talál magának megfelelő hőmérsékletű medencét. Az ételek finomak és bőségesek, a szálloda dolgozói kedvesek és...

2020. január 16.
Nagyon jó a szauna, a kiszolgálás, tiszta szobák, nagyszerű kilátás a Dunára.Az étkezésnél egészséges ételek is szerepeltek. Jó az úszó medence. Mindenkinek ajánlom, kisgyermekes családnak és idős pároknak is.

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-08-31
 - Örökifjak - kizárólag 62 éven felülieknek! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2020-06-30
 - Visegrádi vasárnap (1 éjszaka)
2 nap/1 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-01 - 2020-06-30